Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy

Szantaż wysłany na maila

Polecane posty

Gość nowy

Witam, poniżej wklejam list jaki otrzymałem na maila proszę o radę co z tym zrobić 

 

 

 

 

Cześć, jestem hakerem i programistą, mam dostęp do twojego konta aaaa @ tlen.pl.

Twoje urządzenie zostało zainfekowane moim prywatnym złośliwym oprogramowaniem, ponieważ przeglądarka nie została zaktualizowana / naprawiona.
W twoim przypadku wystarczy odwiedzić witrynę, na której znajduje się mój iframe, aby automatycznie zostać zainfekowanym.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - Google: „Drive-by exploitH”.

Moje złośliwe oprogramowanie dało mi pełny dostęp do wszystkich kont, pełną kontrolę nad systemem operacyjnym, a ja byłem w stanie szpiegować cię za pośrednictwem kamery internetowej.

Zebrałem wszystkie twoje dane osobowe, nagrałem niektóre z twoich filmów (przez kamerę internetową) i PISEMO, JAK SIĘ ZADOWOLASIŁEŚ !!!
Mogę opublikować wszystkie twoje dane osobowe wszędzie, w tym w Darknet, gdzie są bardzo chorzy ludzie.
Mogę wysyłać twoje filmy do wszystkich twoich kontaktów, publikować je w sieciach społecznościowych i wszędzie!

Nie zostawiłem żadnych śladów: usunąłem złośliwe oprogramowanie po zakończeniu pracy, a ten e-mail został wysłany z zaatakowanego serwera ...

Jedynym sposobem, aby mnie zatrzymać, jest zapłacenie dokładnie 248€ w Bitcoinach (BTC).

To bardzo dobra oferta w porównaniu do wszystkich tych NIESAMOWITYCH badziewi, które pojawią się, jeśli nie zapłacisz!

Możesz łatwo kupić bitcoiny w następujących serwisach: paxful, coinbase lub sprawdzić bankomat bitcoin w pobliżu, lub Google na inny wymiennik.
Możesz wysłać bitcoiny bezpośrednio do mojego portfela lub najpierw stworzyć własny portfel: blockchain com, a następnie odebrać i wysłać do mojego.

Mój portfel bitcoin: 1PPRVsbmvjpVsDh7bNZP43tw7gs91JuRBg
Skopiuj i wklej, to jest (cAsE-sEnSEtiVE)
Masz 50 godziny.

Ponieważ uzyskałem dostęp do tego konta e-mail, będę wiedział, czy ten e-mail został przeczytany.
Jeśli otrzymasz ten list kilka razy, aby go przeczytać, mój skrypt poczty jest skonfigurowany w ten sposób, a po dokonaniu płatności możesz go zignorować.
Proszę nie odpowiadać na tego e-maila. Adres nadawcy jest generowany automatycznie, aby zagwarantować odbiór tego listu.

Po otrzymaniu płatności usuwam wszystkie twoje dane i możesz żyć w spokoju jak wcześniej.

Następnym razem odśwież przeglądarkę przed przeglądaniem Internetu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

ile ty masz lat z tym na policje ktos z ciebie sobie jaja robi obudz ty sie czlowieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy

Nie zupełnie jaja, wczoraj miałem zablokowany laptop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy

List został wysłany z adresu lombarg@civilsheriff.com  może ktoś coś kojarzy...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

tak szeryf szeryf jest w teksasie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy
11 minut temu, Gość vvv napisał:

tak szeryf szeryf jest w teksasie 

 

WYPAD STĄD JAK NIE MASZ NIC MĄDREGO DO POWIEDZENIA

dużo lepiej wychodzi ci użalanie się na swój los na innych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×