Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Langusta

Pracodawcom ... na głowę

Polecane posty

Gość Langusta

Mieszkam w małym mieście i nie mogę znaleźć pracy w sklepie, w której wolno by mi było siedzieć za ladą (albo chociaż siadać, raz na jakiś czas). Wszystko co normalnie wykonuje się w pozycji siedzącej, w pracy trzeba na stojąco, bo każdy szef tutaj żyje w świecie bajek i myśli, że jak pracownik stoi to lepiej pracuje. ..., a nie lepiej pracuje, myśli tylko o tym, żeby wyjść, a nie pracować. Moje zdrowie nie jest tak złe, żeby mieć orzeczenie o niepełnosprawności, ale wystarczająco złe, żeby nie być w stanie długo stać, i po prostu nie mogę znaleźć na tym pipiduwiu pracy, która mi nie zszarga zdrowia. Niesamowite, że poważni właściciele dużych firm (czyli nie jakieś House'y i H&M, bo to poważne firmy nie są) rozumieją, że wydajny pracownik to pracownik zdrowy, zadowolony i taki, z którym się trzeba liczyć, nawet jeśli to najniższy szczebel. Za to właściciele ...-firemek czują się tak ważni, że pozostają głusi na chociażby badania dotyczące wydajności pracowników lub dyskomfortu klientów, którzy ciągle mają za plecami stojącego pracownika (tak, są takie badania, które jednoznacznie wskazują, że klient przeważnie czuje się z tym źle albo po prostu ma w dupie to czy pracownik stoi czy siedzi - tylko szefowie dostają ...ca na myśl, że ktoś pracuje na siedząco). Także jako bezrobotny, ale za to klient, pozgłaszam dziś sobie ich wszystkich do Inspekcji Pracy, bo oczywiście to co oni robią jest wbrew prawu, ale kto by się tam prawem przejmował, prawda? I będę mieć przy tym dziką satysfakcję, bo nie ma to jak przypiedolić mandat na kilka tysięcy bezmyślnemu Januszowi biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

Prawda? Przekazujesz informacje ,jak komuś dokopać-prawdzie? Cały czas dokopujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spokojnie. To reakcja na zmianę trendu na rynku. Polscy pracodawcy to Janusze, teraz zaczęło brakować ludzi do pracy to w odruchu obronnym zamiast lepiej traktować ludzi to ten januszyzm się nasilił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

ja pracowalem na sklepie gdzie tylko mialem 15 minut przeryw i pracowalem o suchym pysku i jeden posilek zjadlem na dzien robilem praktyznie na caly dzien w glodzie i suchym pysku to ja dziekuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

z pracy wracałem padnięty Wygłodzony i odwodniony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×