Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To jest mój nick

Znaleźli ciało Staraka

Polecane posty

Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie chodzi mi o ciuchy. Twarz i włosy...gdyby nie kasa, żadna  by z nim nie była. 

Skąd możesz to wiedzieć? Facet nie żyje   okaż trochę szacunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Szulim zaistniała na Dodzie? Miała swój dorobek zawodowy na długo przed tą sprawą. Nie wiem co tam Agnieszka nagadała, wisi mi to, pewnie nie powinna, ale już nie bredź, że przed aferą była nikomu nieznana. Aferę z "jakiegoś pobicia"? Rozumiem, że pobicie to takie nic? Zresztą sama Doda pewnie, w przeciwieństwie do was, nie cieszy się z tego co się stało i pewnie daruje sobie komentarze. Tak samo zrobiła po aferze z Saletą gdy się okazało, że ten jest w śpiączce. Są pewne granice. Nawet Doda czasami potrafi je wyznaczyć. Wy macie z tym trudność.

Znając Dodzine to pewnie cieszy się tylko gdyby teraz zaczęła swoje wywody ludzie by ją zlinczowali na necie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

Mi też. Nie raz pisałam że miał coś w sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jesteś jakaś ograniczona czy co? Jeśli prowadzisz program, to według scenariusza. To, że ta pani była prowadzącą plotkarski, cyniczny i wyszydzający innych program, nie oznacza, że to ona grzebała w życiorysach innych. Miała w scenariuszu zgnoić tego i tą, to to robiła. 

Tak jasne i nie możesz powiedzieć "nie" tylko jesteś bezwolną szmatką i taplasz się w takim gufnie, bo kasaaaa. Wybacz ale nie robiłabym takiego czegoś innym ludziom i w d.... miałabym "scenariusze", zawsze można coś zmienić albo dogadać inaczej.

Ostatecznie ona jednak była gospodynią tego programu i miała wpływ na to co się tam mówi. To nie była jakaś tam pierwsza lepsza niunia tylko uznana dziennikarka z którą stacja się liczyła. Skoro tak robiła to znaczy, że taka też była i żadne "scenariusze" tego nie usprawiedliwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

Jak myślicie co się jemu stało? Pomijajac te wszystkie brednie wymyślone. No bo na zdrowy rozum ona dała radę poplynac on nie ? Przecież potrafił pływać lubił sporty wodne. Pomijam te włosy w srubie bo to też niepotwierdzone info 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
5 minut temu, Gość gość napisał:

Tak jasne i nie możesz powiedzieć "nie" tylko jesteś bezwolną szmatką i taplasz się w takim gufnie, bo kasaaaa. Wybacz ale nie robiłabym takiego czegoś innym ludziom i w d.... miałabym "scenariusze", zawsze można coś zmienić albo dogadać inaczej.

Ostatecznie ona jednak była gospodynią tego programu i miała wpływ na to co się tam mówi. To nie była jakaś tam pierwsza lepsza niunia tylko uznana dziennikarka z którą stacja się liczyła. Skoro tak robiła to znaczy, że taka też była i żadne "scenariusze" tego nie usprawiedliwiają.

Wiesz, że jest program kulturalny typu  "Pegaz" a są też programy typu "Magiel Towarzyski"? i te drugie to właśnie obrabianie tyłka? Na tym to polega! Wielu aktorów wychodząc ze szkoły teatralnej twierdzi "będę grał tylko w teatrze i tylko w ambitnych produkcjach", a życie sobie i biorą co dają byle utrzymać się na rynku i zrobić sobie rozpoznawalną gębę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uderzył się w głowę przy upadku do wody,stracił przytomność i utonął.Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka

Żyjecie cudzym nieszczęściem, smutne jak forumowicze potrafią z cudzej tragedii zrobić komedie, żenujące.Nieszczęścia dotykają wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pothead
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja bym chciała😊

Pewnie zebys chciala,jak zaslonil twarz banknotami odrazu robil sie przystojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Co wy macie do wygladu tego czlowieka, twarz mial normalna , nawet bym powiedziala , ze sympatyczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

Też nie wiem co od niego chcą. Zdjęcia jak zdjęcia każdy ma lepsze i gorsze ale to był przystojny facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Wiesz, że jest program kulturalny typu  "Pegaz" a są też programy typu "Magiel Towarzyski"? i te drugie to właśnie obrabianie tyłka? Na tym to polega! Wielu aktorów wychodząc ze szkoły teatralnej twierdzi "będę grał tylko w teatrze i tylko w ambitnych produkcjach", a życie sobie i biorą co dają byle utrzymać się na rynku i zrobić sobie rozpoznawalną gębę. 

No i to kogokolwiek usprawiedliwia? Ona biedy bez takiego grzebania w rodzinach by nie klepała więc nie chrzań. To że komentowala celebrytów na bankietach i ściankach to ok ale nieraz właziła ludziom w rodziny i  nie chodzi tylko o tą całą dodzinę. Jątrzyła bo tą zdradził mąż, a tamtego żona, albo pamiętam raz widziałam jak miała zdjęcia celebrytów i komentowała kto sobie co zoperował, wstrzyknął i się z tego nabijała... Ona! miss skalpela!

Mow co chcesz ale ja uważam że są jakieś granice. Niech się znani sprzedają w komercji, ja to rozumiem ale co innego jak się sprzedajesz reklamując pasztet z kurzych pazurów czy nawet papier do tyłka, a co innego jak się sprzedajesz kosztem wbijania szpilek innym ludziom. No dla mnie to jest różnica i nie ma usprawiedliwienia na to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kto jak kto, ale rodzice Dody sami prosili się o grzebanie w ich życiu. Łazili z nią gdzie tylko mogli, udzielali wywiadów, szczerzyli się do obiektywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zauważyłyście jak próbują wszystko tuszować? tej laski (na początku wmawiali że to jego siostra) pilnują goryle, nie wiem czy nie oznacza to przetrzymywania czy czegoś niezgodnego z prawem, wszystkie artykuły mają wyłączoną możliwość komentowania, niektóre znikają jak np ten o zwłokach tego faceta co 10 dni temu się utopił, którego znaleźli teraz "przy okazji", nawet na kafe znikają tematy o staraku, dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
Przed chwilą, Gość gość napisał:

zauważyłyście jak próbują wszystko tuszować? tej laski (na początku wmawiali że to jego siostra) pilnują goryle, nie wiem czy nie oznacza to przetrzymywania czy czegoś niezgodnego z prawem, wszystkie artykuły mają wyłączoną możliwość komentowania, niektóre znikają jak np ten o zwłokach tego faceta co 10 dni temu się utopił, którego znaleźli teraz "przy okazji", nawet na kafe znikają tematy o staraku, dziwne to wszystko

Nie dorabiaj ideologii. Wyłączanie komentarzy to coraz powszechniejsza praktyka w wielu tematach o których wiadomo, że ludzie będą chcieli wyładować frustrację. Ja to popieram. Nikt ci niczego nie wmawiał, ludzie piszą co im ślina na język przyniesie, a wy to bierzecie za prawdę objawioną. Prawdą jest tylko to co mówią oficjalne służby, a nie jakieś pudle, plotki i Halinki "mieszkające w okolicy" cytowane przez Fakt. Nie łykaj wszystkiego, szczególnie na mało poważnych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość gość napisał:

Kto jak kto, ale rodzice Dody sami prosili się o grzebanie w ich życiu. Łazili z nią gdzie tylko mogli, udzielali wywiadów, szczerzyli się do obiektywów.

To prawda. A że facet odgrywał super męża i ojca, a wyszło,  że zdradził żonę i nie chce znać własnego  dziecka to niczyja wina tylko jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No i to kogokolwiek usprawiedliwia? Ona biedy bez takiego grzebania w rodzinach by nie klepała więc nie chrzań. To że komentowala celebrytów na bankietach i ściankach to ok ale nieraz właziła ludziom w rodziny i  nie chodzi tylko o tą całą dodzinę. Jątrzyła bo tą zdradził mąż, a tamtego żona, albo pamiętam raz widziałam jak miała zdjęcia celebrytów i komentowała kto sobie co zoperował, wstrzyknął i się z tego nabijała... Ona! miss skalpela!

Mow co chcesz ale ja uważam że są jakieś granice. Niech się znani sprzedają w komercji, ja to rozumiem ale co innego jak się sprzedajesz reklamując pasztet z kurzych pazurów czy nawet papier do tyłka, a co innego jak się sprzedajesz kosztem wbijania szpilek innym ludziom. No dla mnie to jest różnica i nie ma usprawiedliwienia na to. 

Jeżeli zbotoksowana twarz pokazuje się na okładce Gali czy Vivi to każdy, i Szulim i Jadzia spod siódemki ma prawo się z tego nabijać, bo taka osoba daje na to przyzwolenie. Co innego zdjęcia papparazii zrobione bez zgody z ukrycia, a co innego jak celebrytka w wywiadzie dla Vivy sama mówi o byciu zdradzoną przez męża , a potem ma pretensje, że ten czy tamten to przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ponoc byl tego wieczora na kolacji z zona i jej matka.W tek knajpie kelnerka była 27-latka z Łodzi. Odwiozł zone i tesciowa, odprawił ochrone i poplynał po ta dziewczyne. A co było pozniej to juz tylko ona wie.Czy to był wypadek, czy on chciał zbyt wiele . Ale chyba wiedziała po co tam idzie... Jadł kolację z żoną i teściami, a ślepiami obczajał kelnerkę. Żona obok, a on w tym czasie już sobie ułożył plan na sobotnią noc z nową dziunią. Ciekawe czy Agnieszka widziała jak łypie wzrokiem na tamtą. Co za typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Takiej Korwin Piotrowskiej też zarzucają, że obrabiała tyłek w "Maglu", ale ona zawsze odnosiła się tylko do tego co przeczytała lub zobaczyła, do wywiadów w gazetach czy dla telewizji, a nie do tego co wiedziała o danym celebrycie z prywatnego życia. Korwin Piotrowska jest wykształconą dziennikarką, historykiem sztuki,poliglotką, autorką wielu książek, osobą o wielkiej wiedzy o dorobku, ale czy to oznacza, że "magiel" jest poniżej jej godności? Czy praca w "Maglu" wyklucza np. robienie przez nią recenzji ambitnych produkcji filmowych? Nie. Poza tym taki "Magiel" to nie tylko były ploty, to był świetny program pokazujący mechanizmy szołbiznezu, rzecz, wbrez pozorom, bardzo edukująca, ucząca krytycznego myślenia, ale jak ktoś widzi tylko ploty, albo jak w przypadku Staraka, domniemaną zdradę i wyimaginowaną ciążę plus implanty to nie poradzę nic na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ponoc byl tego wieczora na kolacji z zona i jej matka.W tek knajpie kelnerka była 27-latka z Łodzi. Odwiozł zone i tesciowa, odprawił ochrone i poplynał po ta dziewczyne. A co było pozniej to juz tylko ona wie.Czy to był wypadek, czy on chciał zbyt wiele . Ale chyba wiedziała po co tam idzie... Jadł kolację z żoną i teściami, a ślepiami obczajał kelnerkę. Żona obok, a on w tym czasie już sobie ułożył plan na sobotnią noc z nową dziunią. Ciekawe czy Agnieszka widziała jak łypie wzrokiem na tamtą. Co za typ.

Następna która wie co się wydarzyło i o co komu chodziło. Wam się zawsze wszystko ze zdradą i seksem kojarzy? Współczuje. Wy już osądziliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Nie dorabiaj ideologii. Wyłączanie komentarzy to coraz powszechniejsza praktyka w wielu tematach o których wiadomo, że ludzie będą chcieli wyładować frustrację. Ja to popieram. Nikt ci niczego nie wmawiał, ludzie piszą co im ślina na język przyniesie, a wy to bierzecie za prawdę objawioną. Prawdą jest tylko to co mówią oficjalne służby, a nie jakieś pudle, plotki i Halinki "mieszkające w okolicy" cytowane przez Fakt. Nie łykaj wszystkiego, szczególnie na mało poważnych portalach.

a nie dziwi cię np że jej konto na fejsie zniknęło w jeden dzień a normalnie czeka się 30 dni na usunięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Następna która wie co się wydarzyło i o co komu chodziło. Wam się zawsze wszystko ze zdradą i seksem kojarzy? Współczuje. Wy już osądziliście.

ja nie wiem czy to my tak wymyślamy czy to ty jesteś głupia jeśli nie wiesz co o 3 w nocy bez ubrań robi z kobietą facet na motorówce gdy żona wyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zniknęły też wszystkie inne socjale Ewy, miała bloga o podróżach i konto na insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
10 minut temu, Gość gość napisał:

a nie dziwi cię np że jej konto na fejsie zniknęło w jeden dzień a normalnie czeka się 30 dni na usunięcie?

Nie, nie dziwi, trwa śledztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
12 minut temu, Gość gość napisał:

ja nie wiem czy to my tak wymyślamy czy to ty jesteś głupia jeśli nie wiesz co o 3 w nocy bez ubrań robi z kobietą facet na motorówce gdy żona wyjechała

Skąd wiesz, że bez ubrań? Wiarygodne źródło a nie Pudel. Ubranie to może być wierzchnie np. marynarka. Mnie się zdarzało wracać o dziwnej porze ze znajomym mężczyzną, są różne układy towarzyskie, ale dla was wszystko musi na seksie się zaczynać i kończyć i nikt z was nie ma znajomych rodziny płci przeciwnej? Z każdym z kim jedziecie samochodem uprawiacie seks albo macie na to ochotę? Gratuluję priorytetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
10 minut temu, Gość gość napisał:

Zniknęły też wszystkie inne socjale Ewy, miała bloga o podróżach i konto na insta

No i co z tego? Po co jej wiadro pomyj obcych ludzi? Każdy w takiej sytuacji chce mieć spokój, instagram to nie całe życie, ma prawo go zablokować, też bym tak zrobiła, co nie oznacza, że jest czemukolwiek winna. Czy dla was każdą głupotę trzeba prostować oświadczeniami w mediach społecznościowych, bo inaczej wydajecie wyrok? Jak kogoś na fejsie nie ma to znaczy, że ma coś na sumieniu? Życie to nie fejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Skąd wiesz, że bez ubrań? Wiarygodne źródło a nie Pudel. Ubranie to może być wierzchnie np. marynarka. Mnie się zdarzało wracać o dziwnej porze ze znajomym mężczyzną, są różne układy towarzyskie, ale dla was wszystko musi na seksie się zaczynać i kończyć i nikt z was nie ma znajomych rodziny płci przeciwnej? Z każdym z kim jedziecie samochodem uprawiacie seks albo macie na to ochotę? Gratuluję priorytetów.

jezu jak się pyrga 😄 grażynka zluzuj pośladki, jakbyś jeździła z tymi kumplami bez ubrań o 3 w nocy po kłótni z mężem no to ktoś mógłby to samo powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
3 minuty temu, Gość gość napisał:

jezu jak się pyrga 😄 grażynka zluzuj pośladki, jakbyś jeździła z tymi kumplami bez ubrań o 3 w nocy po kłótni z mężem no to ktoś mógłby to samo powiedzieć

Nie wiem jak było, nie o to chodzi. Zwyczajnie rozwala mnie jak łatwo różne domysły czy niepotwierdzone przez oficjalne źródła ploty,  bierzecie za pewnik i z jaką łatwością wydajecie wyroki. Ktoś by mógł powiedzieć, ale to nie znaczy, że tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Tak jasne i nie możesz powiedzieć "nie" tylko jesteś bezwolną szmatką i taplasz się w takim gufnie, bo kasaaaa. Wybacz ale nie robiłabym takiego czegoś innym ludziom i w d.... miałabym "scenariusze", zawsze można coś zmienić albo dogadać inaczej.

Ostatecznie ona jednak była gospodynią tego programu i miała wpływ na to co się tam mówi. To nie była jakaś tam pierwsza lepsza niunia tylko uznana dziennikarka z którą stacja się liczyła. Skoro tak robiła to znaczy, że taka też była i żadne "scenariusze" tego nie usprawiedliwiają.

To nie jest program z wywiadem, gdzie dziennikarz ma sporą kontrolę nad przebiegiem programu. Oczywiście, że jesteś bezwolną szmatą i taplasz się w gów/nie, bo kasa, bo jesteś widoczna, bo jesteś sławna itp. Scenariusz w tym przypadku, to scenariusz. A jak chcesz dogadać inaczej skoro omawiany jest artykuł w prasie? Taa, stacja się z nią liczyła. Żadna stacja nie liczy się z żadnym dziennikarzem. To dziennikarzom bardziej zależy być na fali, niż stacji na dziennikarzu. A stacja? Stacja zawsze sobie znajdzie kogoś, kogo sobie wypromuje, a nie jeden z kolegów Szulim ze stacji weźmie ten program z pocałowaniem ręki. Tego typu programy, fakt, są obrzydliwe, ale zarzucając Szulim pełną premedytację, sama nie jesteś lepsza.

46 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Takiej Korwin Piotrowskiej też zarzucają, że obrabiała tyłek w "Maglu",

Dokładnie. A skoro Korwin może, to dlaczego Szulim nie może co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

bo Szulim zaistniała na Dodzie,najpierw jeździła po jej rodzinie a później zrobiła aferę z jakiegoś pobicia, miała specjalne wywiady które trwały z pół godziny na tvn.Wchodziła w rodzinę Dody z butami, śmiała się, była bezwzględna, nie patrząc na to że ktoś ma uczucia , że dla kogoś to podłe bo np rodzice Dody nie są osobami publicznymi.

A teraz jak Szulim Starak się czuje ? Jak cała Polska gada o kochance jej męża, który zginął w nie wiadomo jakich okolicznościach? Co by zrobili gdyby powstał program plotkarski np w jakiejś innej telewizji i gadali o romansach męża ? O jego słabości do młodych wysokich blondynek ? Albo jak ćpał , jak wpadł pod śrubę łódki i mu włosy zerwało i ubranie ?

No jak by się czuła ? Pewnie wyli by że to podłe i do sądu, no a ona w swoim plotkarskim programie nie miała litości.Życie jej zapłaciło .

karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×