Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To jest mój nick

Znaleźli ciało Staraka

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

szkoda, dobrze,ze sie go znalezli,ale to było do przewidzenia 😕Mojej znajomej maz zaginął 10 lat temu i do dzis nie wiadomo co sie stalo

Jak to? Powiesz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Taaaaa. Chłop 39-letni ma całe życie przed sobą, a kobieta 39-letnia według kafeterianek już się sypie, wszystko ją boli, jest za stara na ślub i rodzenie dziecka 😂😂😂 tak na marginesie jakie macie obrzydliwe podwójne standardy.

bo chop ma kasę a baba nie jezd kandytatem na dojną krowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość www napisał:

dlaczego na onet pisza ze wciaz szukaja ??? dlaczego go usmircili juz jak nic nie jest pewne 100 ?

Jest pewne, już ty się nie bój. Ktoś pisał, ze już we wtorek go znaleziono, i może być coś na rzeczy, bo dlaczego prokuratura we wtorek wszczęła śledztwo w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym? Skąd wiedzieli, ze nie żyje? Ok, wiele na to wskazywało, ale dopóki nie ma ciała, to nie może być mowy o takim śledztwie. Mnie nic nie zdziwi. Dziś rano czytałam, ze jakaś jasnowidzka przepowiedziała, ze zna miejsce gdzie on lezy, i dziś go znajdą. Cud normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Frek napisał:

Tylko w Gazecie Wybiórczej.

Zobacz jakie polany wolne po wsiach za granicą w Mienczech do zaludnienia. Jeszcze sto razy tyle pomieści ta plenta.

Puknij się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jest pewne, już ty się nie bój. Ktoś pisał, ze już we wtorek go znaleziono, i może być coś na rzeczy, bo dlaczego prokuratura we wtorek wszczęła śledztwo w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym? Skąd wiedzieli, ze nie żyje? Ok, wiele na to wskazywało, ale dopóki nie ma ciała, to nie może być mowy o takim śledztwie. Mnie nic nie zdziwi. Dziś rano czytałam, ze jakaś jasnowidzka przepowiedziała, ze zna miejsce gdzie on lezy, i dziś go znajdą. Cud normalnie

Znaleźli go o 5 rano nurkowie to równie dobrze mogła mieć po prostu dobre kontakty ta jasnowidz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Znaleźli go o 5 rano nurkowie to równie dobrze mogła mieć po prostu dobre kontakty ta jasnowidz.

Kompletnie nie zrozumiałaś mojego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Kompletnie nie zrozumiałaś mojego wpisu

Nie, to ty kompletnie nie rozumiesz, że ktoś taki jak jasnowidz nie istnieje. To pożywka dla rozpaczonych ludzi, którzy łapią się ostatniej deski ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, to ty kompletnie nie rozumiesz, że ktoś taki jak jasnowidz nie istnieje. To pożywka dla rozpaczonych ludzi, którzy łapią się ostatniej deski ratunku.

Tym wpisem jeszcze bardziej udowodniłaś, ze nie zrozumiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna

A mi go szkoda! Przejrzałam na szybko dzisiaj rano wywiady z nim na yt, poczytałam opinie o nim i jego życiu. Fajny facet, szalony, sympatyczny, normalny, uczynny, zupełnie inny niż dzieci bogaczy. Jak ta Agnieszka o nim mówiła, z jakim uczuciem , podobnie on... Współczuję, ale tak się dzieje w życiu, nie znamy dnia kiedy skończy się nasze szczęście 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
3 minuty temu, Gość Wiosna napisał:

A mi go szkoda! Przejrzałam na szybko dzisiaj rano wywiady z nim na yt, poczytałam opinie o nim i jego życiu. Fajny facet, szalony, sympatyczny, normalny, uczynny, zupełnie inny niż dzieci bogaczy. Jak ta Agnieszka o nim mówiła, z jakim uczuciem , podobnie on... Współczuję, ale tak się dzieje w życiu, nie znamy dnia kiedy skończy się nasze szczęście 😢

Zapomnialas dodac ze nieodpowiedzialny. Niestety zgnial na wlasne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna
5 minut temu, Gość Magda napisał:

Zapomnialas dodac ze nieodpowiedzialny. Niestety zgnial na wlasne zyczenie.

No tak, tutaj na kafe sami odpowiedzialni☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juri

 Smierc jest czescia zycia wiec pozwolcie Chlopakowi odejsc niech spoczywa w pokoju.Wasze kondolencje nic nie zmienia.Osobiscie do Piotra nic nie mialem ale ta Szulim to gebie widac ze pazerna i podstepna kobita i byla z nim tylko dla kasy,akurat w tej relacje to ona byla pijawka.O jego Ojczymie mozna by wiele napisac bo mial swoje za uszami żaden z niego rekin biznesu.Jak wiekszosc fortun ktore powstaly po transformacji jego tez pochodzila z grabiezy Panstwa Polskiego.A wizerunek w mediach mozna sobie kupic I wybielic sie na Aniolka.A prawdy w kolorowych gazetach tylko glupi szuka.Media celebryci i bogaci nie maja nic wspolnego z moralnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Taaaaa. Chłop 39-letni ma całe życie przed sobą, a kobieta 39-letnia według kafeterianek już się sypie, wszystko ją boli, jest za stara na ślub i rodzenie dziecka 😂😂😂 tak na marginesie jakie macie obrzydliwe podwójne standardy.

W samo sedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze dodam, ze na rodzeniu dzieci i zwiazku swiat sie nie konczy.I bez dzieci mozna miec zycie przed soba, a kobiety zyja statystycznie dluzej.Jedna babcia ma 107 lat i twierdzi ze dzieki braku meza i dzieci oraz codziennej porcji owsianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
15 minut temu, Gość Wiosna napisał:

No tak, tutaj na kafe sami odpowiedzialni☹

Tak, ja akurat jestem odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeszcze dodam, ze na rodzeniu dzieci i zwiazku swiat sie nie konczy.I bez dzieci mozna miec zycie przed soba, a kobiety zyja statystycznie dluzej.Jedna babcia ma 107 lat i twierdzi ze dzieki braku meza i dzieci oraz codziennej porcji owsianki

Kiedyś czytałam, że z badań wynika, że mężatki żyją krócej niż panny, a żonaci faceci dłużej niż kawalerowie. Tyle w temacie kogo wykańcza małżeństwo bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Notariusz

Szulim to się teraz obłowi. Dostanie teraz cały jego majątek, a po śmierci starych Staraków jeszcze należną Piotrowi działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
9 minut temu, Gość Notariusz napisał:

Szulim to się teraz obłowi. Dostanie teraz cały jego majątek, a po śmierci starych Staraków jeszcze należną Piotrowi działkę.

Chyba śnisz. Mieli intercyzę przecież.

Szkoda chłopa

Mnie ciekawi, co to za baba, która była z nim na łódce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

myślicie, że wyru chał tą ewę owczarek, z którą płyną? podobno znaleźli ją nagą i bolcował ją regularnie super mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość prawda napisał:

Chyba śnisz. Mieli intercyzę przecież.

Szkoda chłopa

Mnie ciekawi, co to za baba, która była z nim na łódce?

Intercyza jest na wypadek rozwodu, po śmierci dziedziczy normalnie najpierw dzieci wiadomo ze nie mieli potem żona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

myślicie, że wyru chał tą ewę owczarek, z którą płyną? podobno znaleźli ją nagą i bolcował ją regularnie super mąż

A co to ma za znaczenie w sumie teraz szczęśliwszy umarł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość julietta napisał:

Bo tu piszą lasie,  które w wieku 39 lat miały pełnoletnie albo 16-letnie dzieci i zazdroszczą innym 39-letnim kobietom, że nie prze/je/bały sobie życia tak jak one 😄

Agnieszce, Rodzicom i innym bliskim Pana Piotra serdecznie współczuję. Niby się pisze o tym, że wypadek był lekkomyślny, najprawdopodobniej po używkach, ale i tak ból rodziny jest niewyobrażalny.

 

Znowu bez przesady. Czy naprawdę musimy przeskakiwać ze skrajności w skrajność? Ludzie, co się z Wami dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Ale przecież on miał dzieci - tylko nie z Agą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie powielajcie informacji zamieszczonych na róznorodnych portalach. Prawdziwe jest to, co mówi prokuratura. A mówią, że ciało wywłowiono dzis około 5 rano i potem konieczna była identyfikacja zwłok. Spodziewałam się, że nie żyje, myślę że rodzina również. Dobrze, że znaleźli ciało, mogą go pochować i inaczej zorganizować życie. Gdyby mięli go szukac mieisącami, to jak by zyli?

Dziś podobno prezentacja jesiennej ramówi TVN, bankiet, itd. Agnieszka z pewnością nie pójdzie, ale ciekawa jestem, czy TVN pominie temat, czy też poswięcą nieco czasu tragedii rodzinnej swjej wieloletniej pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Wiosna napisał:

A mi go szkoda! Przejrzałam na szybko dzisiaj rano wywiady z nim na yt, poczytałam opinie o nim i jego życiu. Fajny facet, szalony, sympatyczny, normalny, uczynny, zupełnie inny niż dzieci bogaczy. Jak ta Agnieszka o nim mówiła, z jakim uczuciem , podobnie on... Współczuję, ale tak się dzieje w życiu, nie znamy dnia kiedy skończy się nasze szczęście 😢

Myśle dokładnie tak samo jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana

w dziwnym temacie to umiescil ktos... 

Mial zmasakrowana twarz przez ta srube ponac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok

Czemu wszyscy piszecie, ze on był nieodpowiedzialny, a nie przyszło wam do głowy, że moze to ta dziewczyna go naciągnęła na to, by dał jej posterować tą motorówką??? może to ona kierowała tak nieudolnie i szalala ze wypadli? czytałam wywiad z jego znajomym scenarzysta który twierdził, że Pan Piotr potrafił kierować i nie rzucał się jak nastolatek na szybkie samochody...może to ona go namówiła i uspiła jego czujnosć bo niby obeznana wodniaczka, są jej zdjęcia na wykopie z których mogłoby wynikac, ze ma wymagane patenty i uprawnienia, sama podobno pisała na portalach społ. że lubi sport etc. a moze dotad nie miała okazji żeby sie przepłynąć ekskluzywną motorówką tylko pływała jakimiś starymi łajbami, może jej zaufał i tak to sie skończyło...gdyby to ona spowodowała wypadek śmiertelny to przeciez teraz sie nie przyzna...jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta
1 minutę temu, Gość szok napisał:

Czemu wszyscy piszecie, ze on był nieodpowiedzialny, a nie przyszło wam do głowy, że moze to ta dziewczyna go naciągnęła na to, by dał jej posterować tą motorówką??? może to ona kierowała tak nieudolnie i szalala ze wypadli? czytałam wywiad z jego znajomym scenarzysta który twierdził, że Pan Piotr potrafił kierować i nie rzucał się jak nastolatek na szybkie samochody...może to ona go namówiła i uspiła jego czujnosć bo niby obeznana wodniaczka, są jej zdjęcia na wykopie z których mogłoby wynikac, ze ma wymagane patenty i uprawnienia, sama podobno pisała na portalach społ. że lubi sport etc. a moze dotad nie miała okazji żeby sie przepłynąć ekskluzywną motorówką tylko pływała jakimiś starymi łajbami, może jej zaufał i tak to sie skończyło...gdyby to ona spowodowała wypadek śmiertelny to przeciez teraz sie nie przyzna...jak myślicie?

Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia

Widzisz Agnieszko, w swoim programie "na językach" drwiłaś, kpiłaś, grzebałaś celebrytom  w życiorysach, w rodzinach, nawet jeżeli rodziny owych wyszydzanych były niemedialne i żyły z dała od tego.

Teraz będziesz na językach wszystkich, bo nikogo nie obchodzi, że ta Ewa była doświadczoną żeglarką i odbywały się tam nocne regaty w tym czasie. Może nawet była jakąś waszą znajomą i nikim więcej, nie ważne! ludzie zrobią z tobą to co ty robiłaś z innymi i co? warto było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pomyślcie tylko. Zawód: syn. I to nawet nie syn tylko pasierb. Brzydal, który chciał usilnie zrobić coś sam (został „producentem”) a zapamiętany zostanie jako grubasek, który zginął podczas walenia na motorówce dyskusyjnej urody panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×