Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Czy wasze 11 letnie corki mają dużo ubrań

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Jak córka była młodsza co trochę kupowałam ubrania.Nie które to pare razy  załozyła i za małe.a nie które ani razu nie założone.Jak u was tro wygłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

13 letni syn:

- t-shirt ok 12 szt

- koszulki z długim rękawem ok 8-10 szt

- bluzy ok 8szt

- koszule 4 szt

- długie spodnie ok 8-10 

- dresy 2

- spodnie narciarskie 2

- kurtka 1 wiatrówka,  1 skóropodobna i 2 zimowe, garnitur

Dla nas to minimum - syn ok 8 tyg w roku spędza na obozach, wyjazdach na zieloną szkołę itp i to mu wystarcza, ale on nie cierpi zakupów..  za to jego 4 letnia siostra nadrabia 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam wprawdzie syna 9-letniego, ale wygląda to jak wyżej. Z tym że nie ma garnituru, ma mniej bluz, za to 4 kurtki już na jesień- dwie ja kupiłam, jedna babcia, i jedna ciocia, które lubią go rozpieszczać. Jego rok młodszej kuzynce, jedynej w rodzinie dziewczynce, z upodobaniem kupujemy ciuszki na wyprzedażach, i rzadko się ją widzi dwa razy w tym samym zestawie. U mojego trzylatka jeszcze więcej ciuchów, bo oprócz tego co kupuję, dostaje te w świetnym stanie po bracie i kuzynie, więc momentami nie bawię się nawet w wywabianie plam. Ech, jak wspomnę te czasy kiedy dobre dżinsy przechodziły u nas w rodzinie z siostry na siostrę i były traktowane jak skarb, a rozdarcie ...enki przyprawiało o palpitacje serca... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×