Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deivo

Zgwałcono moją dziewczynę

Polecane posty

Witam, moja dziewczyna w wieku 22 lat pojechała z rodzicami do turcji. Wieczorem poszła na hotelową imprezę, gdzie zgwałcił ją jakiś mężczyzna. Powiedziała mi o tym następnego dnia. Nie chce tego zgłaszać na policję ani do ambasady, bo to w turcji, pomimo tego, że ją do tego namawiałem, rodzicom też nie chce o tym powiedzieć. Ja jestem w polsce i nie wiem co mam robić. Doradzcie co mam w takiej sytuacji zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to jest bardzo dziwna sprawa, ale dziewczyna pomimo tego co się stało, zachowuję się normalnie, tak jak zawsze. Pomimo tego, że stało się to wczoraj, dzisiaj normalnie poszła w to samo miejsce, na imprezę i to sama! Co ja mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość jako gość

Moim zdaniem to trochę dziwne... Gdyby mi się to przytrafiło na pewno nie poszłabym w to samo miejsce! I zdecydowanie nie miałabym humoru na kolejną imprezę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdy powiedziałem, że ma nie iść, odpowiedziała, że nie będzie w pokoju przecież siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
24 minuty temu, Deivo napisał:

Witam, moja dziewczyna w wieku 22 lat pojechała z rodzicami do turcji. Wieczorem poszła na hotelową imprezę, gdzie zgwałcił ją jakiś mężczyzna. Powiedziała mi o tym następnego dnia. Nie chce tego zgłaszać na policję ani do ambasady, bo to w turcji, pomimo tego, że ją do tego namawiałem, rodzicom też nie chce o tym powiedzieć. Ja jestem w polsce i nie wiem co mam robić. Doradzcie co mam w takiej sytuacji zrobić? 

JA BYM JEJ POWIEDZIAL ZEBY NASRRALA SE DO RYJCA I JUZ NAWET KIJEM JEJ NEI DOTKNAL A TAKW  OGOLE TO PRECZ Z KOBIETAMI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ales ty glupi

Przywiezie syfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, żeby ją zostawić również przeszło mi przez głowę, ale z drugiej strony, przecież to nie jej wina, że takie coś się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Takie rzeczy się zdarzają ale to nie jest koniec świata. Skoro nie chciała zameldować policji to widocznie godzi się z losem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

hmm wiesz co wydaje mi się, ze coś ściemnia. Może żadnego gwałtu nie było. Wymyśliła to...sama nie wiem po co... sama jestem kobietą i wiesz myśle, ze to mega trauma i na bank nie chciałabym wyłażić nastepnego dnia nigdzie a co dopiero iśc w to samo miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Sama dupy dala. A teraz gada ze gwalt. Poszla drugi raz bo liczyla na kolejny gwalt. Ale ty naiwny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Deivo napisał:

A gdy powiedziałem, że ma nie iść, odpowiedziała, że nie będzie w pokoju przecież siedzieć

no pewnie, co ma se wakacje psuć 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah

Zenujace prowo kolejnego koniotrzepa by inne koniotrzepy mialy pozywke. Panowie jestescie zenujacy.😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb

nic nie zrobisz bo nie masz jego danych nawet nie wiesz gdzie mieszka a policja i tak to oleje samemu zalatwia sie takie sprawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb

policja na to ch.uja kladzie nic z tym nie robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panowie jestescie zenujacy
7 godzin temu, Gość Hahah napisał:

Zenujace prowo kolejnego koniotrzepa by inne koniotrzepy mialy pozywke. Panowie jestescie zenujacy.😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Panowie jestescie zenujacy.😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb

ja bym tam wbil na te imprezy z 40 policjantów i lał tam wszystkich i zamknął na dożywocie te ku.rwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×