Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Becia

Jakie auto dla 4-osobowej rodziny?

Polecane posty

Gość Becia

Hejka, 

szukamy z moim mężem przestronnego auta rodzinnego, najlepiej kombi, dla naszej 4-osobowe rodzinki. Będzie to nasz pierwszy samochód, więc nie mamy zbyt dużego doświadczenia. Co polecicie? Zastanawiamy się oczywiście nad używanym modele. Może Opel Astra albo Skoda Octavia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari

My mamy 3-letniego Opla Astę w kombi od kilku miesięcy i jesteśmy mega zadowoleni. Mieliśmy coś sprowadzać z Niemiec, bo mój Damian ma tam brata, ale zaczęliśmy szukać w Polsce, bo wiadomo, że jakaś gwarancja, itp. Zupełnie przez przypadek odkryliśmy Master1 i u nich kupiliśmy swoją Astrę. Mają kilka punktów sprzedaży w kraju i działają też online. Oni mają auta po umowach leasingowych, czyli były serwisowane w ASO i dają Ci historię serwisową każdego pojazdu, także trochę taki wyższy poziom jak na polskie standardy na rynku używanych aut. Sprawdźcie ich sobie. I jakby co ja polecam Astę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaś

Zauważyłem, że ktoś poruszył temat firmy Master1, więc dorzucę swoje trzy grosze. 

Ja kupowałem u nich swoje dwa samochody - jeden dla mnie, Opel Insignia w kombi, a drugi dla mojej żony - Fiat 500. Opel miał trochę większy przebieg, bo ponad 50 tys, ale 500-tka była praktycznie nowa, miała przejechane 12 tys km. W środku było nawet jeszcze czuć zapach nowego samochodu. Oba samochody były w super stanie, mamy je od ponad roku i nic poza częściami eksploatacyjnymi nie musieliśmy w nich robić. Polecam samochody od nich wszystkim znajomym, bo naprawdę warto. Oni sprzedają auta po kontraktach leasingowych, a to są moim zdaniem najbardziej pewne auta na rynku samochodów używanych. Kto mi pokaże lepsze używane auto niż takie, które było serwisowane w ASO? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Ja też znam Master1.pl Mój tata leasinguje od nich dwa samochody firmowe. Pracuje u niego w firmie i widzę na co dzień, że auta dobrze się sprawują, więc do firmy trudno się przyczepić. A to rzadko się zdarza w przypadku firm sprzedających samochody używane. ;-). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek

Weź jeszcze pod uwagę avensisa trójkę, silnik 1.8 z 147 KM jest bardzo popularny. W cztery osoby będzie się bardzo komfortowo podróżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffg

Daewoo tico. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

Dla czteroosobowej rodzinki sprawdzi się korando czwóreczka z 178 końmi w dieslu. Miejsca jest w nim sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×