Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dojrzały facet

Mężatka rozkochała mnie w sobie

Polecane posty

Gość gosc

Rozbił małźeństwo dawno temu i zero odpowiedzialności gnojka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miks
1 godzinę temu, Gość Nuda napisał:

Autorze a czy ty będąc po 30tce chciałeś się bzykać z Panią w wielu 50 lat??? Nie oszukujmy się ciało faceta w tym wieku starzeje się tak samo jak i kobiety wiec nie byłbyś dla niej atrakcyjny seksualnie 

U nas jest 39/53 i on jest dla mnie od lat atrakcyjny seksualnie i nie wygląda jak młody bóg, raczej przeciętnie, jak każdy facet w jego wieku ale ma w sobie to cos co mnie przyciaga i jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@
8 godzin temu, Gość Nuda napisał:

Autorze a czy ty będąc po 30tce chciałeś się bzykać z Panią w wielu 50 lat??? Nie oszukujmy się ciało faceta w tym wieku starzeje się tak samo jak i kobiety wiec nie byłbyś dla niej atrakcyjny seksualnie 

Jak można coś takiego pisać!? Kocham faceta 18 lat starszego i kocham jego ciało takie jakie jest. Jeśli ktoś się brzydzi, nie kocha na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godsc

Autorze intrygujące są Twoje wpisy. Można wiedziec skad sie znacie? tylko jesli masz pisac nieprawde to nie odpowiadj na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossc

autorze pisz prosze tutaj wiecej, bo pieknieo niej piszesz. mam podobna sytuacje i gdy czytam co o niej piszesz to wczuwam sie w Twoja historie jak gdyby byla moją. wiem, ze nie piszesz o mnie ale tak bardzo mi go brakuje ze polykam Twoje słowa o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atti

Autorze ona jest zapewne bardzo wyjątkowa skoro zwrociłes na nia uwagę.Mozna wiedziec skad sie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie poznał jej na tym forum, możecie być spokojne, to nie o Was chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kto napisał ze poznałam go na forum ?! Ja mojego znam ze zwykłego życia .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.08.2019 o 22:46, Gość Dojrzały facet napisał:

Ona jest dobra , inteligentna, wykształcona, kobieca w każdym geście , słowie, sposobie bycia. Na każdej płaszczyźnie życia radzi sobie bardzo dobrze.Wszystko mnie w niej urzekło, ubiór , zapach , jej ciepły głos

Taka jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość gość napisał:

Taka jesteś? 

Oczywiście, że tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I bardzo za nim tęsknie , a on nawet się tego nie domyśla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Współczuje facetowi bo sam przez to przechodziłem.Ja żonaty ona mężatka sporo młodsza. Było ciężko ale jakoś udało się wszystko wyciszyć nie wiem czy na zawsze ale teraz nie mamy kontaktu. Trwało to kilka lat w tym czasie co jakiś czas mieliśmy kontakt a co jakiś nie. Powodzenia chłopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konietka30
10 minut temu, Gość gość napisał:

Współczuje facetowi bo sam przez to przechodziłem.Ja żonaty ona mężatka sporo młodsza. Było ciężko ale jakoś udało się wszystko wyciszyć nie wiem czy na zawsze ale teraz nie mamy kontaktu. Trwało to kilka lat w tym czasie co jakiś czas mieliśmy kontakt a co jakiś nie. Powodzenia chłopie. 

Gdyby Pan miał z nią kontakt, czy myśli Pan ze uczucie by wróciło ? Czy myśli Pan jeszcze czasem o tej kobiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
42 minuty temu, Gość gość napisał:

Współczuje facetowi bo sam przez to przechodziłem.Ja żonaty ona mężatka sporo młodsza. Było ciężko ale jakoś udało się wszystko wyciszyć nie wiem czy na zawsze ale teraz nie mamy kontaktu. Trwało to kilka lat w tym czasie co jakiś czas mieliśmy kontakt a co jakiś nie. Powodzenia chłopie. 

Co to znaczy sam przez to przechodziłem? Co wtedy czuje mężczyzna ? Jakie emocje czuje ? Czy tez tęskni i myśli o tej kobiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość p

Autor chyba już tu nie zaglada. Szkoda bo fajnie pisal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Współczuje facetowi bo sam przez to przechodziłem.Ja żonaty ona mężatka sporo młodsza. Było ciężko ale jakoś udało się wszystko wyciszyć nie wiem czy na zawsze ale teraz nie mamy kontaktu. Trwało to kilka lat w tym czasie co jakiś czas mieliśmy kontakt a co jakiś nie. Powodzenia chłopie. 

Jaka była u Was różnica wieku? Czy przeszkadzało Ci to ? Czy gdybyście byli wolni zaryzykował byś związek z młodsza partnerka. Interesuje mnie jaki stosunek ma taki starszy facet do młodszej kobiety?czy może traktować taka relacje i zakochanie się poważnie ? Co urzekło Cię w młodszej kobiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady

Ktoś jeszcze coś? Jakieś doświadczenia w tym temacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z kłamliwym ...em lepiej się nie zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Czy różnica wieku dla faceta ma znaczenie? Czy taka młodsza kobietę powiedzmy 15/20 lat młodszą może traktować poważnie i zakochać się szczerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska

Autorze jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autor już tu chyba nie zagłada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
Dnia 29.08.2019 o 15:01, Gość Ciekawa napisał:

Jaka była u Was różnica wieku? Czy przeszkadzało Ci to ? Czy gdybyście byli wolni zaryzykował byś związek z młodsza partnerka. Interesuje mnie jaki stosunek ma taki starszy facet do młodszej kobiety?czy może traktować taka relacje i zakochanie się poważnie ? Co urzekło Cię w młodszej kobiecie ?

ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×