Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie stac mnie

Lepiej wynajmować mieszkanie i nie miec kasy na nic czy mieszkac z matka

Polecane posty

Gość Damian stary kawaler po 40

Do Autora :

Jeśli w perspektywie masz związek z kobietą to : Mieszkać samemu i nie mieć na nic !                                                                                Młoda dziewczyna musi widzieć, że jesteś samodzielny i zaradny. Dobrze ci radzę , bo skończysz jak ja, samotny stary kawaler przy rodzicach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stac mnie
1 minutę temu, Gość Damian stary kawaler po 40 napisał:

Do Autora :

Jeśli w perspektywie masz związek z kobietą to : Mieszkać samemu i nie mieć na nic !                                                                                Młoda dziewczyna musi widzieć, że jesteś samodzielny i zaradny. Dobrze ci radzę , bo skończysz jak ja, samotny stary kawaler przy rodzicach !

Myślę o tym żeby przemiszkac pare miesiecy u matki a jak sie zejdziemy to wynająć coś razem. Ja potrzebuje kasy. Zasmakowalem juz samodzielności (prawie rok sam mieszkalem) i tego mi nikt nie odbierze. Potrafie posprzątać, ugotować, zrobić przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian stary kawaler po 40
5 minut temu, Leżaczek napisał:

3 godziny temu, Gość nie stac mnie napisał: Chciałbym mieszkac sam i miec na wszystko ale to niemożliwe gdzie kawalerka kosztuje 1700 zl X u rodziców też odkładaj 1700,- po dekadzie będzie ćwierć miliona złotych i sobie kupisz mieszkanie 👌😙

Za ćwierć miliona to może kupić sobie mieszkanie na głuchej prowincji, gdzie nie ma pracy i kompletnie żadnych perspektyw. A poza tym będzie miał już wtedy 37 lat i o młodych dziewczynach będzie mógł zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma Mia
25 minut temu, Leżaczek napisał:

Lepiej z mamą i mieć oszczędności na mieszkanie 😙👌

Przy Mamie:))))Mamunia:)))Gdzies Ty się uchowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Chociaż chciałem się wyprowadzić z domu w wieku 18 lat tylko nie mogłem. I dobrze się stało 👌😙

A masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

7 minut temu, Gość :)) napisał: A masz lat? X a to ważne? Ważne, że wybrałem oszczędności i nie żałuję. Nie wyobrażam sobie ich nie mieć w tym wieku 😱😵

Ważne 😂

Leżaczek to stary pravik po trzydziestce, wiszący na maminym tzytzu😂 Skąpiec i sycz, który żarłby trawę (gdyby mógł ją strawić), aby tylko mieć kasę na durne gierki, którymi jarają się już jedynie nastoletnie pryszczate przychlasty😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ważne 😂

Leżaczek to stary pravik po trzydziestce, wiszący na maminym tzytzu😂 Skąpiec i sycz, który żarłby trawę (gdyby mógł ją strawić), aby tylko mieć kasę na durne gierki, którymi jarają się już jedynie nastoletnie pryszczate przychlasty😂

Chlopcy;)Gry,mieszkanie z rodzicami-co jest z Wami?Ale wierzę że sa amatorki😁😂😁 i takich .Dzieciaki😂😂😂😂😂.Tacy faceci to kamień u nogi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość :)) napisał: Chlopcy;)Gry,mieszkanie z rodzicami-co jest z Wami?Ale wierzę że sa amatorki i takich .Dzieciaki.Tacy faceci to kamień u nogi!!!!!!!! X wszystko dobrze ja mam oszczędności i hobby 👌😗

Tak Twoim hobby jest pisanie na kafeterii👍👍👍Oszczedzaj Chlopcze do mamusinej skarbonki:)Imponujące😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamulec
2 minuty temu, Gość :)) napisał:

Chlopcy;)Gry,mieszkanie z rodzicami-co jest z Wami?Ale wierzę że sa amatorki😁😂😁 i takich .Dzieciaki😂😂😂😂😂.Tacy faceci to kamień u nogi!!!!!!!!

A widzisz, nawet taki kamień u nogi by Cię nie chciał 😂😂😂

Mamy się wyprowadzać i yebać od rana do wieczora na klitę w blokowisku bo jakaś głupia kaczpa z Kafeterii tak chce? A takiego chooya! Lepiej być starym kawalerem bez zobowiązań i głupiej peesdy na głowie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senny
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Kogo tak naprawdę stac by placic 1700 zl za kawalerke?

Pare stać, więc nie widze problemu. Młodzi powinni i tak razem pomieszkać z rok/dwa przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
1 minutę temu, Gość Kamulec napisał:

A widzisz, nawet taki kamień u nogi by Cię nie chciał 😂😂😂

Mamy się wyprowadzać i yebać od rana do wieczora na klitę w blokowisku bo jakaś głupia kaczpa z Kafeterii tak chce? A takiego chooya! Lepiej być starym kawalerem bez zobowiązań i głupiej peesdy na głowie 😁

Mam wlasne mieszkanie .Moj mężczyzna również-jedno wynajmujemy.Obydwoje pracujemy.Mam nadzieję że Twoja kobieta kiedyś będzie mówiła do Ciebie takim językiem jak Ty tutaj.Na tyle zaslugujesz.I na wynajem obskurnej klitki kiedyś- na tyle pewnie bedzie Cie stac mily elokwentny czlowieku😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość señor
1 godzinę temu, Gość :)) napisał:

Dokladnie.Mezczyzni sa zaradni i chcą się usamidzielniac nie jecza tylko zakasaja rekawy i pracuja .Chlopcy wiszą na mamusinym cycu i mowia 1700 zl to taaaak dużo.Do roboty lenie.Ja miałam 21 lat i tez studiując pracowalam plus stypendium.Wynajmiwalam mieszkanie ze znajomymi.Teraz mam swoje wlasne i jestem silną samodzielną babeczka.;)))))

Ale czy masz faceta? zakładam że nie bo szukasz kogoś kto jest o poziom wyżej niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
5 minut temu, Gość Senny napisał:

Pare stać, więc nie widze problemu. Młodzi powinni i tak razem pomieszkać z rok/dwa przed ślubem.

Najpierw trzeba mieć tą pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamulec
2 minuty temu, Gość :)) napisał:

Mam wlasne mieszkanie .Moj mężczyzna również-jedno wynajmujemy.Obydwoje pracujemy.Mam nadzieję że Twoja kobieta kiedyś będzie mówiła do Ciebie takim językiem jak Ty tutaj.Na tyle zaslugujesz.I na wynajem obskurnej klitki kiedyś- na tyle pewnie bedzie Cie stac mily elokwentny czlowieku😁😁😁

A yebaj się! 😂 Nie, nie będę miał kobiety. Nie chcę żadnej baby. Nie mam zamiaru użerać się z czymś takim jak osobniki Twojego pokoju😁 Niczego nie będę też wynajmował bo mam swój dom. A teraz spi'er'd'alaj do swojego "mężczyzny" i nie zawracaj tu nikomu doopy swoim pyerdooleniem jakaś Ty zaradna i chooy bolszy wie jaka jeszcze 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senny
3 minuty temu, Gość Lol napisał:

Najpierw trzeba mieć tą pare

mało ludzi do wyboru naokoło? zagadywać kogoś kto ma tyle samo oleju w głowie i do dzieła. Razem moża wiele zdziałać i łatwiej niż samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

Agresywni nieudacznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość :)) napisał: Agresywni nieudacznicy:) X jeśli twój majątek netto z chłopakiem to dwa mieszkania, te naprawdę nie masz czym się chwalić, ja pisząc oszczędności nie mam na myśli 6000,- tyle to miałem w gimnazjum na książeczce pko. Część 👋

No dziecko😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mexyk
13 minut temu, Gość Kamulec napisał:

A yebaj się! 😂 Nie, nie będę miał kobiety. Nie chcę żadnej baby. Nie mam zamiaru użerać się z czymś takim jak osobniki Twojego pokoju😁 Niczego nie będę też wynajmował bo mam swój dom. A teraz spi'er'd'alaj do swojego "mężczyzny" i nie zawracaj tu nikomu doopy swoim pyerdooleniem jakaś Ty zaradna i chooy bolszy wie jaka jeszcze 😂😂😂

Będzie mial taką kobietę jak on.Patologie.Ciagnie swój do swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal

Kobiety to w większości skrajne materialistki. Ich celem życiowym jest gromadzenie kasiory i statusu społecznego, przodują w nudnym wyścigu szczurów. Oczywiście jeśli ktoś ma inne zdanie i przypuśćmy preferuje święty spokój, automatycznie zostaje nieudacznikiem życiowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo
31 minut temu, Gość Senny napisał:

mało ludzi do wyboru naokoło? zagadywać kogoś kto ma tyle samo oleju w głowie i do dzieła. Razem moża wiele zdziałać i łatwiej niż samemu.

Nikogo bym nie wziął do związku zeby miec z czego placic czynsz, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość zal napisał:

Kobiety to w większości skrajne materialistki. Ich celem życiowym jest gromadzenie kasiory i statusu społecznego, przodują w nudnym wyścigu szczurów. Oczywiście jeśli ktoś ma inne zdanie i przypuśćmy preferuje święty spokój, automatycznie zostaje nieudacznikiem życiowym.

Polać mu! Dobrze prawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stac mnie

Wracam do matki, zdecydowałem bo popadam w długi powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Polać mu! Dobrze prawi!

Z życiem trzeba brać sie za rogi.Jecza cioty a nie mężczyźni.Prawdziwy facet lubi wyzwania.Pokonuje trudności jednym susem.A Matce pomaga jeszcze a nie siedzi jej na karku do 30😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
26 minut temu, Gość :)))) napisał:

Z życiem trzeba brać sie za rogi.Jecza cioty a nie mężczyźni.Prawdziwy facet lubi wyzwania.Pokonuje trudności jednym susem.A Matce pomaga jeszcze a nie siedzi jej na karku do 30😂😂😂

Można mieszkać z matka i jej zwyczajnie pomagać, nie trzeba być od razu darmozjadem. Tylko że wy kobietki nie jesteście w stanie z powodu skrajnej toksyczności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjkl
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Może być prosta sytuacja ty z jakiegoś pipidowa 50tys mieszkańców kupiłaś mieszkanie komunalne za 50tys zł z czynszem takim że same opłaty 1000 miesięcznie, a ktoś w stolicy 500tys mieszkańców ma na mieszkanie bez kredytu hipotecznego ale mieszka z mamą bo w sumie nie ma kobiety to woli hajs inwestować. A pokój u mamy ma większy niż kawalerka twego faceta. Różne może być więcej przestań się śmiać 👋😔

Mieszkamy obydwoje w centrum dużego miasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjkl
Przed chwilą, Gość Ghjkl napisał:

Mieszkamy obydwoje w centrum dużego miasta;)

Moje mieszkanie to 70 m2 mojego partnera podobnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjkl
1 minutę temu, Gość Ghjkl napisał:

Moje mieszkanie to 70 m2 mojego partnera podobnie;)

Pracujemy,mamy dużo szczęścia w życiu:)I szacunku do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik.
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

10 minut temu, Gość Ghjkl napisał: Mieszkamy obydwoje w centrum dużego miasta;) X ja z mamą też i co to mówi nic 👌

Dziwny jesteś.Infantylny i powtarzasz się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

9 minut temu, Gość Ghjkl napisał: Pracujemy,mamy dużo szczęścia w życiu:)I szacunku do ludzi:) X szacunku to nie masz 😕 można być milionerem i sobie mieszkać z mamą zrozum nie każdy ma parcie na nieruchomości. 

Dziecko Kochane.O jakim parciu mowisz?To standard.Praca,mieszkanie,samochód.I Mama w oddzielnym mieszkaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość :)) napisał: Dziecko Kochane.O jakim parciu mowisz?To standard.Praca,mieszkanie,samochód.I Mama w oddzielnym mieszkaniu:) X a mi zbędne bo będę miał po mamie i po co mam kupować? Dla mnie to żaden wyczyn. Gdybym chciał pracę mieszkanie i samochód to bym miał 👋

A no to trzeba było tak odrazu.Czekasz az Mama odejdzie do krainy wiecznej szczęśliwości a w tzw międzyczasie odkladasz do skarpety;)Jesteś dobrym synem!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×