Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie stac mnie

Lepiej wynajmować mieszkanie i nie miec kasy na nic czy mieszkac z matka

Polecane posty

Gość nie stac mnie

I mieć na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żyć tak, jak tobie jest dobrze i nie patrzeć na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stac mnie
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Żyć tak, jak tobie jest dobrze i nie patrzeć na innych

Chciałbym mieszkac sam i miec na wszystko ale to niemożliwe gdzie kawalerka kosztuje 1700 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość nie stac mnie napisał:

Chciałbym mieszkac sam i miec na wszystko ale to niemożliwe gdzie kawalerka kosztuje 1700 zl

Nie myśl o tym co chcesz, bo to rodzi frustracje tylko  jak dostosować się do tego co się ma i mieć z tego najwięcej zadowolenia. Człowiek jest kreatywna istotą, w każdych warunkach sobie poradzi, pomijam nieuczciwosci i przestępstwa. 95% ze stanu psychicznego to podejście do życia i spotykajacych nas sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stac mnie
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie myśl o tym co chcesz, bo to rodzi frustracje tylko  jak dostosować się do tego co się ma i mieć z tego najwięcej zadowolenia. Człowiek jest kreatywna istotą, w każdych warunkach sobie poradzi, pomijam nieuczciwosci i przestępstwa. 95% ze stanu psychicznego to podejście do życia i spotykajacych nas sytuacji.

W dalszej perlektywie będę zalowal ze tyle kasy roztrwonilem. To rata kredytu jest mniejsza, ale za to nie dostanę bo mam tez dlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo niestety

ja mam dziecko i mieszkam z rodzicami bo na wynajecie a ty bardziej na nanie mnie nie stać 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość nie stac mnie napisał:

W dalszej perlektywie będę zalowal ze tyle kasy roztrwonilem. To rata kredytu jest mniejsza, ale za to nie dostanę bo mam tez dlugi

Nie widzę problemu, mieszkasz z matka, spłacasz długi a potem kupujesz swoje, niekoniecznie nowe, takie do remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja mieszkam z rodzicami i mam super zycie, jezdze na wakacje 5 razy do roku. jestem prawie 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stac mnie
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie widzę problemu, mieszkasz z matka, spłacasz długi a potem kupujesz swoje, niekoniecznie nowe, takie do remontu.

Tylko ze wtedy zadna kobieta nie zechce takiego frajera. A mam juz 26 lat i chce taką na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość nie stac mnie napisał:

Tylko ze wtedy zadna kobieta nie zechce takiego frajera. A mam juz 26 lat i chce taką na poważnie

To niezły filtr na partnerkę, interesowne lecące na kasę zrezygnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stac mnie
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To niezły filtr na partnerkę, interesowne lecące na kasę zrezygnują.

Nie chodzi o kase ale taki facet jest od razu mniej atrakcyjny ktory mieszka z mamusią. Zreszta ja nie mam kasy mieszkajac sam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Włosi mieszkają,  w Europie Zachodniej taki model jest coraz powszechniejszy, nie chcą wydawać kasy. My jesteśmy na ich etapie lat 80 tych XXwieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stac mnie
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Włosi mieszkają,  w Europie Zachodniej taki model jest coraz powszechniejszy, nie chcą wydawać kasy. My jesteśmy na ich etapie lat 80 tych XXwieku.

To gdzie się z taka kobieta spotykac? Na miescie? A jak będziemy chcieli czegos wiecej to w hotelu? U mnie w domu nie ma opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

ja mieszkam z rodzicami i mam super zycie, jezdze na wakacje 5 razy do roku. jestem prawie 40.

zadna kobieta nie zechce takiego frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra
7 minut temu, Gość gosc napisał:

zadna kobieta nie zechce takiego frajera

Niestety prawda. Kobieta potrzebuje silnego i zaradnego.  A nie lamusa co ciągnie cycka mamusi. Ja wprowadziła się mając 19 lat pracowała  w dwóch pracach  i sama wynajnowalalam. Teraz mam 26 I jestem w szoku że ktoś w tym wieku mieszka z rodzicami  nie patrzę już na takiego jak na mężczyzne ale jak na chłopca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd!!!!!!!

Mieszkanie z Rodzicami po 20-stce jest passe. Oznacza wygodnictwo,niezaradność,strach  przed usamodzielnieniem,mentalną niedojrzałość i lęk przed odpowiedzialnym dorosłym życiem.

24-25 to ostatni gwizdek.Potem to już naprawdę wstyyyyyd:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Wstyd!!!!!!! napisał:

Mieszkanie z Rodzicami po 20-stce jest passe. Oznacza wygodnictwo,niezaradność,strach  przed usamodzielnieniem,mentalną niedojrzałość i lęk przed odpowiedzialnym dorosłym życiem.

24-25 to ostatni gwizdek.Potem to już naprawdę wstyyyyyd:)))))))))))))))

Kogo tak naprawdę stac by placic 1700 zl za kawalerke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Kogo tak naprawdę stac by placic 1700 zl za kawalerke?

Jak ktoś chce da radę spokojnie.Nie wyobrażam Sobie po studiach dalej żyć jak gowniarz.Przeciez ludzie w wieku 25 lat czesto juz zakładają rodziny-ludzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość :)) napisał:

Jak ktoś chce da radę spokojnie.Nie wyobrażam Sobie po studiach dalej żyć jak gowniarz.Przeciez ludzie w wieku 25 lat czesto juz zakładają rodziny-ludzie;)

To nie jest odpowiedź na pytanie. Da rade, a co jak zachorujesz. Kase trzeba odkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To nie jest odpowiedź na pytanie. Da rade, a co jak zachorujesz. Kase trzeba odkładać

Wszyscy Mou znajomi juz na studiach mieszkali albo w akademikach rownoczesnie pracując i nikt nie mieszkal w wieku 23 lat z Rodzicami jak bobas.Dopiero kiedy czlowiek musi sam i siebie zadbać sam zapłacić rachunki i podejmować wszystkie dezyzje sam zaczyna dorosle życie.Najlatwiej jeczec i szukac usprawiedliwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość Mądra napisał:

Niestety prawda. Kobieta potrzebuje silnego i zaradnego.  A nie lamusa co ciągnie cycka mamusi. Ja wprowadziła się mając 19 lat pracowała  w dwóch pracach  i sama wynajnowalalam. Teraz mam 26 I jestem w szoku że ktoś w tym wieku mieszka z rodzicami  nie patrzę już na takiego jak na mężczyzne ale jak na chłopca 

Szacun dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek

Jak mieszkasz z mamą to MUSISZ JEJ zapewnić lepsze jedzenie i opłaty za prąd (razem 1000), ale to i tak mniej jeśli byś miał wynajmować, zwłaszcza jeśli Twoja mama nie ma partnera i nadal jest atrakcyjna. Tylko trzeba dogadać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Szacun dziewczyno.

Dokladnie.Mezczyzni sa zaradni i chcą się usamidzielniac nie jecza tylko zakasaja rekawy i pracuja .Chlopcy wiszą na mamusinym cycu i mowia 1700 zl to taaaak dużo.Do roboty lenie.Ja miałam 21 lat i tez studiując pracowalam plus stypendium.Wynajmiwalam mieszkanie ze znajomymi.Teraz mam swoje wlasne i jestem silną samodzielną babeczka.;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton
49 minut temu, Gość Mądra napisał:

jestem w szoku że ktoś w tym wieku mieszka z rodzicami  nie patrzę już na takiego jak na mężczyzne ale jak na chłopca 

Patrzeć to można na siebie. 26 lat a nadal samotna. Takie MĄDRE to "najlepsze" rady dają 🐵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stac mnie
7 minut temu, Gość :)) napisał:

Wszyscy Mou znajomi juz na studiach mieszkali albo w akademikach rownoczesnie pracując i nikt nie mieszkal w wieku 23 lat z Rodzicami jak bobas.Dopiero kiedy czlowiek musi sam i siebie zadbać sam zapłacić rachunki i podejmować wszystkie dezyzje sam zaczyna dorosle życie.Najlatwiej jeczec i szukac usprawiedliwienia.

Akademik a mamusia i tatus placili.. żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololo
2 minuty temu, Gość :)) napisał:

Dokladnie.Mezczyzni sa zaradni i chcą się usamidzielniac nie jecza tylko zakasaja rekawy i pracuja .Chlopcy wiszą na mamusinym cycu i mowia 1700 zl to taaaak dużo.Do roboty lenie.Ja miałam 21 lat i tez studiując pracowalam plus stypendium.Wynajmiwalam mieszkanie ze znajomymi.Teraz mam swoje wlasne i jestem silną samodzielną babeczka.;)))))

Ile ile placilas kreetynko? Tyle co autor? Nie? To nie masz się czym chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
Przed chwilą, Gość nie stac mnie napisał:

Akademik a mamusia i tatus placili.. żałosne

Akademik oplacalam ze stypendium za wyniki w nauce;)Ani grosza od Rodziców.Wszystko ci mam to mija uczciwa i ciężka praca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość :)) napisał:

Akademik oplacalam ze stypendium za wyniki w nauce;)Ani grosza od Rodziców.Wszystko ci mam to mija uczciwa i ciężka praca;)

Ale nie placilas 1700 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale nie placilas 1700 zl

A moze opowiedz o Sobie.Nie bardzo rozumiem czepuanie się ludzi którzy chwala sobie samodzielność bo sami tacy są.A Ty z kim mieszkasz i jak zarabiasz na czynsz hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
Przed chwilą, Gość :)) napisał:

A moze opowiedz o Sobie.Nie bardzo rozumiem czepuanie się ludzi którzy chwala sobie samodzielność bo sami tacy są.A Ty z kim mieszkasz i jak zarabiasz na czynsz hm?

Studiuj oplacaj akademik pracuj równocześnie i wtedy możemy porozmawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×