Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna

Dziecko gosci stuklo szklanke goscie nawet nie przeprosili nie mowiac o zaproponowaniu ze odkupia

Polecane posty

Gość Gość

Też bym się wkurzyła,skoro nie chodzi o zwykła szklanke. A co to za komplet szklanek w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Rodzice powinni odebrac dziecku pileczke, wytlumaczyc, ze nie wolno nia rzucac i przeprosic za szklanke. Koniec sprawy. Dzieci tak maja, ze nie rozumieja, ze pewnych rzeczy robic nie wolno. W jednej chwili podrzucaja pilke na 5 centymetrow i tocza po ziemi w nastepnej rzucaja za siebie, nie patrzac gdzie poleci. Pewnie nikt z Was nie zauwazyl nawet w jaka zabawe bawi sie dziecko az do czasu wyladowania pilki na stole. Robienie jednak problemu ze stluczonej szklanki to juz smiesznosc. Nie zapraszaj gosci albo podawaj im papierowe talerze i kubki bo jeszcze ktos nieostrozny potlucze Ci talerz lub, o zgrozo, kieliszek do wina. Sa goscie, bywaja i straty. Pierwsze spotykam sie z tym by dla kogos byl to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaTamMama

Dzisiaj rodzice swoim dzieciom pozwalają niemal na wszystko. Ostatnio miałam tydz gości - kuzyn męża z córką. Jesteśmy świeżo po malowaniu ścian. Młoda ocierała się o nie, opierała brudnymi rękami zostawiając ślady itp.... prosiłam, tłumaczyłam i jedyne co słyszałam to " wyluzuj, to tylko.sciany'. jasne. Racja. Ale żal po prostu pracy i kasy... Po ich wyjeździe szorowalam te ściany dluuuugo. Dzięki Bogu sama mając.dzieci tym razem kupiłam farby zmywalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×