Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poczatek znajomości a fect juz strzela fochy

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Mizo napisał:

Dzięki za pozwolenie.

Prącie bardzo 🙂

2 godziny temu, Mizo napisał:

Widzę, że Ty naprawdę uważasz, że kobiety potrzebują do podjęcia jakiejkolwiek decyzji męskiej aprobaty.

Przecież było napisane" Róbta co chceta". Tylko potem NIE kwiczta jak zarzynane świnie.

2 godziny temu, Mizo napisał:

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać...

Najlepiej sie zes/raj. Czysta ulga i same korzyści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Np. nie odpisałam mu wieczorem, tylko nastepnego dnia, to  foch. Czyli brak jego odzewu przez nastepnych kilka dni.

Później znów podobna sytuacja i foch w postaci milczenia nastepny dzień, choc ja pisałam. [...]

Nie wygląda na focha, a raczej podejście 'oko za oko'. Skoro poczuł się przez Ciebie zignorowany, to pokazuje Tobie, jakie to przykre uczucie. Chcąc rozwijać z kimś relację raczej wypadałoby mieć na uwadze, że może coś napisać i oczekiwać na odpowiedź. Utrzymywanie stałości kontaktu jest raczej naturalnym zachowaniem osób traktujących się poważnie. Poza tym, brak odzewu wieczorem, a dopiero następnego dnia może nasuwać skojarzenia nie wyłącznie z brakiem zainteresowania i ignorancją, ale i brakiem kultury, nieposzanowaniem rozmówcy, traktowaniem go przedmiotowo, czy zwyczajnie ze złym prowadzeniem się. Facet nie wie, co możesz takiego robić wieczorami, że nie odpowiadasz i różne podejrzenia może snuć. Także nic dziwnego, że tak się zachowuje, skoro może go to bardzo boleć. Inna kwestia, że jeśli tak właśnie jest, powinien z Tobą porozmawiać i nie oczekiwać, że się domyślisz. Dojrzali ludzie potrafią się ze sobą komunikować, na tym głównie opiera się relacja.

6 godzin temu, Gość gość napisał:

[...] Teraz powiedziałam, ze nie wiem czy dam rade sie spotkac wtedy co on chce i juz slysze foch w glosie i szybko zakonczyl rozmowe. [...]

Cóż, rozczarowanie zazwyczaj bywa bolesne. Facet nie potrafi tego ukryć. Gdyby mu nie zależało, nie zachowywałby się w ten sposób. Jakkolwiek, jak wyżej, okazuje wyłącznie niedojrzałość i egoizm. Może jest zbyt dumny, bądź ma zbyt niską samoocenę, by zmienić postawę. Być może warto mu w tym pomóc.

6 godzin temu, Gość gość napisał:

[...] A najlepsze, ze wg niego jak on odwola spotkanie, albo nie odpisze to jest ok, ale ja juz nie moge tak zrobic i on do tego nie powie wprost o co chodzi, a strzela focha. [...]

Podwójne standardy i egocentryzm typowe dla większości ludzi. Jednakże, skoro Ty potrafisz odwołać Wasze spotkanie, czy zignorować faceta nie okazując żalu, on - czując się odepchnięty - może uważać, że ma prawo do tego samego. W jego uznaniu jest w porządku, kiedy się Tobie 'odpłaca'. Także zastanów się, na ile takie wyjaśnienie może być zasadne.

6 godzin temu, Gość gość napisał:

Poza tym jeszcze niepokoi mnie, że chyba lubi wypić bo ciagle o tym mówi, że idzie na kolegów na winko, albo coś mocniejszego itd. [...] No i to, że lubi wypić- choc nigdy nie widzialam go pijanego i ogolnie to zaradny facet- tez jest niepokojące. [...]

To, że się coś deklaruje jeszcze nie oznacza, że jest to prawdą. Tym bardziej, że nie widziałaś nawet, by pił, a co dopiero przekraczał granicę. Warto to również zweryfikować.

6 godzin temu, Gość gość napisał:

[...] A to dopiero poczatek znajomosci, nie wiem co bedzie pozniej, ale zle to wrozy [...] mam wrazenie, ze on by chcial sobie podporzadkowac kobiete, tylko tu jest pewien problem bo ja jestem niezależna z charakteru.

Nieumiejętność prowadzenia relacji, zrzucanie całej odpowiedzialności za relację na drugą stronę i brak chęci pracy nad nią, nad sobą samym, nieuznanie kompromisów i współpracy (= niezależność), również nie wróży dobrze. Być może po prostu nie jesteście dopasowani i macie odmienne wizje Waszej relacji. W każdym razie, warto postarać się dociec przyczyn zachowania faceta, by móc stwierdzić, czy możliwa oraz czy warta rozwoju jest znajomość, czy lepiej już z niej zrezygnować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Prącie bardzo 🙂

Przecież było napisane" Róbta co chceta". Tylko potem NIE kwiczta jak zarzynane świnie.

Najlepiej sie zes/raj. Czysta ulga i same korzyści. 

Widzę że przedstawiciel dużych dzieci się oburzyl. Wasze fochy są żenujące. Gorsze niż u dziecka. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę że przedstawiciel dużych dzieci się oburzyl. Wasze fochy są żenujące. Gorsze niż u dziecka.

Za to wasze fochy są ciasteczkowe. Normalnie dzieci można nimi karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Za to wasze fochy są ciasteczkowe. Normalnie dzieci można nimi karmić.

Zacznij zadawać się z kobietami a nie dziećmi o nieuksztaltowanej emocjonalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpość

Słabo to rokuje, potem będą ciche tygodnie, miesiące i psychiczne karanie w inny sposób. Może to za wielkie słowa na tym etapie, ale lepiej obserwuj to wszystko krytycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zacznij zadawać się z kobietami a nie dziećmi o nieuksztaltowanej emocjonalnosci.

A czym wqrwiają prawdziwe kobiety? Nie fochem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz

Przeciez niby go w niedziele zablokowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc jasnowidz napisał:

Przeciez niby go w niedziele zablokowalas?

Ale niedziela już się skończyła 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale to on pierwszy zaczął z opóźnieniem jej odpisywać a potem miał pretensje ze ona robi to samo. Hipokryzja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×