Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Ross paczam po ex

Polecane posty

1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Jakoś tak było. Pewnie nadal byliby razem, ale Ross wolał związek bez zobowiązań.

Gosia tak powiedziała? : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx

Margaret jest very angry jak widzi ten zalosny kanal Gochy po angielsku dlatego ze Ross to rozumie. Sciany czyste ale tylko na chwile bo Margaret zaraz zacznie wieszac ich wspolne zdjecia. Gocha w tym nowym pokoju boi sie nawet zagadac do ludzi. Ciagnie ja do Rossa ale za pozno. On kocha inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość xxxx napisał:

Margaret jest very angry jak widzi ten zalosny kanal Gochy po angielsku dlatego ze Ross to rozumie. Sciany czyste ale tylko na chwile bo Margaret zaraz zacznie wieszac ich wspolne zdjecia. Gocha w tym nowym pokoju boi sie nawet zagadac do ludzi. Ciagnie ja do Rossa ale za pozno. On kocha inna.

Kim jest Margaret? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Troche mnie to u niej zaskoczylo. Na swoim drugim kanale opowiadala o operacjach plastycznych, i ze chcialaby zrobic biust i zeby bo faceci. Podejrzewam, ze powiedziala to z premedytacja bo wiedziala ze Ross obejrzy, ale tez byc moze dlatego, ze faktycznie ma parcie na szybkie znalezienie nastepnego. 

Serio?? Na polskim kanale mówiła wyraźnie że kiedyś miała kompleksy odnośnie zębów, ale potem dojrzała i nawet bardzo cyt: "polubiła swoją szparę" (Między siekaczami rzecz jasna). Zapamiętam tą jej wypowiedź. Czyli prawdy  w tej wypowiedzi chyba jednak nie było. Gośka jest zakompleksiona, a już powiększać biust? Ona taka chuda, żylasta niemal, piersi i tak ma spore jak na tak suchą sylwetkę, co ona chciałaby z siebie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, marawstala napisał:

Kim jest Margaret? : )

Wymysłem Gościa xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że rozmawia ze swoimi współlokatorami, ale może niekoniecznie chce się przed nimi ujawniać ze swoim kanałem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Wymysłem Gościa xxxx

Juz kiedyś widziałam jak ktoś pisał o tej M. a z drugiej strony słyszałam, że Ross już nie występuje przed kamerą... 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Serio?? Na polskim kanale mówiła wyraźnie że kiedyś miała kompleksy odnośnie zębów, ale potem dojrzała i nawet bardzo cyt: "polubiła swoją szparę" (Między siekaczami rzecz jasna). Zapamiętam tą jej wypowiedź. Czyli prawdy  w tej wypowiedzi chyba jednak nie było. Gośka jest zakompleksiona, a już powiększać biust? Ona taka chuda, żylasta niemal, piersi i tak ma spore jak na tak suchą sylwetkę, co ona chciałaby z siebie zrobić?

Nie powiekszac tylko podniesc. Zalila sie, ze ma za duzy i bez stanika opada jej do kolan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Bo pewnie wiedział jak ją to ucieszy, ale nie sądził że zacznie potem mówić o ślubie. Przecież niektórzy i 10 lat są zaręczeni. Gosia pewnie często zahaczała o temat ślubu i tym spłoszyła Rossa.

taaa oświadczył sie i nie sądził, ze bedzie mówiła o ślubie... no faktycznie zd/zi/wko 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, marawstala napisał:

Myślę, że rozmawia ze swoimi współlokatorami, ale może niekoniecznie chce się przed nimi ujawniać ze swoim kanałem : )

i co? serio liczy na to, ze jej polscy wspolokatorzy nie wiedza lub nigdy sie nie dowiedza ze ma kanal? Pewnie i tak wiedza. Podejrzewam, ze ona sie bardziej obawia wyciekow z jej zycia prywatnego. Wyobrazcie sobie, ze ktorych z nich zaczalby sie dzielic w sieci tym, co Gosia robi 'po godzinach'. Troche presja, ale moze trzeba bylo zamieszkac z Angolami i nie byloby problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

i co? serio liczy na to, ze jej polscy wspolokatorzy nie wiedza lub nigdy sie nie dowiedza ze ma kanal? Pewnie i tak wiedza. Podejrzewam, ze ona sie bardziej obawia wyciekow z jej zycia prywatnego. Wyobrazcie sobie, ze ktorych z nich zaczalby sie dzielic w sieci tym, co Gosia robi 'po godzinach'. Troche presja, ale moze trzeba bylo zamieszkac z Angolami i nie byloby problemu. 

Przecież jej życie nie o ocieka kontrowersją... W sumie nie ma się czego wstydzić ale może na ten moment nie chce by wiedzieli... Nie wiem to tylko gdybanie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują szczegóły to zawsze można o to zapytać pod którymś z filmików... Kto wie może kiedyś na nie odpowie. Póki co chyba nie jest jej tam źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, marawstala napisał:

Przecież jej życie nie o ocieka kontrowersją... W sumie nie ma się czego wstydzić ale może na ten moment nie chce by wiedzieli... Nie wiem to tylko gdybanie : )

Ale co to znaczy, ze nie chce zeby wiedzieli o czyms, co dobrowolnie publikuje w internecie i subskrybuje ją 250 tys osob plus oglada pewnie z 5 razy tyle. Jasne ze nie ma sie czego wstydzic, ale na YT ludzie pokazuja to co chca zeby inni widzieli. Jak sie z kims mieszka to sie widzi i wie znacznie wiecej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie powiekszac tylko podniesc. Zalila sie, ze ma za duzy i bez stanika opada jej do kolan. 

Chyba że, ale kto każe jej łazić bez stanika. 😄 Przy kąpieli i podczas snu jak leży, to chyba tak bardzo nie cierpi jak jej wiszą na kolanach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

taaa oświadczył sie i nie sądził, ze bedzie mówiła o ślubie... no faktycznie zd/zi/wko 😄 

Dla niektórych facetów to zwykły pierścionek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Chyba że, ale kto każe jej łazić bez stanika. 😄 Przy kąpieli i podczas snu jak leży, to chyba tak bardzo nie cierpi jak jej wiszą na kolanach 😉

do lozka przy facecie raczej sie stanik chcialoby zdjac. O tym mowila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale co to znaczy, ze nie chce zeby wiedzieli o czyms, co dobrowolnie publikuje w internecie i subskrybuje ją 250 tys osob plus oglada pewnie z 5 razy tyle. Jasne ze nie ma sie czego wstydzic, ale na YT ludzie pokazuja to co chca zeby inni widzieli. Jak sie z kims mieszka to sie widzi i wie znacznie wiecej. 

Chyba nie wywleka żadnych faktów z ich życia więc to co robi we własnym pokoju już ich nie dotyczy... Jeśli sami trafia na jej kanał to ok. Ale przecież obcym ludziom nie będzie się w progu chwaliła, że zamieszkaja z gwiazda YT : ) 

Ogólnie nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym temacie : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, marawstala napisał:

Chyba nie wywleka żadnych faktów z ich życia więc to co robi we własnym pokoju już ich nie dotyczy... Jeśli sami trafia na jej kanał to ok. Ale przecież obcym ludziom nie będzie się w progu chwaliła, że zamieszkaja z gwiazda YT : ) 

Ogólnie nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym temacie : )

Nie chodzi o to czy ich dotyczy, ale jak w przypadku kazdej znanej osoby, smaczki zza kulis sa w cenie i bardzo innych interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ona akurat ma ok zęby i biust (każdy większy biust zamienia się w zwis z czasem). 

A usunięcie diastemii to koszt ok 150 zł w polszy 😄 Poprzez nałożenie materialu między zeby. Więc nie wiem gdzie tu problem.

Jej faktycznym problemem jet jedynie jej wielki, kartoflany nos. To on ją tak oszpeca. I tylko on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

do lozka przy facecie raczej sie stanik chcialoby zdjac. O tym mowila...

E tam, jak Ross nie zwracał uwagi że wydepilowała brwi czy ścięła włosy, to akurat tam zauważyłby czy jej leżą, czy stoją 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ona akurat ma ok zęby i biust (każdy większy biust zamienia się w zwis z czasem). 

A usunięcie diastemii to koszt ok 150 zł w polszy 😄 Poprzez nałożenie materialu między zeby. Więc nie wiem gdzie tu problem.

Jej faktycznym problemem jet jedynie jej wielki, kartoflany nos. To on ją tak oszpeca. I tylko on. 

I tu się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

E tam, jak Ross nie zwracał uwagi że wydepilowała brwi czy ścięła włosy, to akurat tam zauważyłby czy jej leżą, czy stoją 😜

To jak z nogami, nie muszą być zgrabne. Nogi i tak idą na boki 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość gosc napisał:

do lozka przy facecie raczej sie stanik chcialoby zdjac. O tym mowila...

Ciekawa z niej osoba. Nie ma dla niej znaczenia jak wygląda jej twarz na którą wszyscy patrzą, bo makijaże dla podkreślenia co w urodzie ładniejsze nie dla niej, farbowanie siwków też nie, ale martwi się o cycki których być może nikt nie będzie nawet miał okazji zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie chodzi o to czy ich dotyczy, ale jak w przypadku kazdej znanej osoby, smaczki zza kulis sa w cenie i bardzo innych interesuja.

A za kulisami Gosia pije herbatkę i wkleja do klasera najnowsze znaczki : ) tego rodzaju ekscesy na pewno zainteresują czytelników... : )

dobranoc... 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak sobie myślę leżąc teraz w łóżku, we wlasnym mieszkaniu, jak cudownie jest mieć swój własny kąt, z ktorego nikt nas nigdy nie wygoni. Jak dobrze jest mieć prywatna lezienke, która dziele tylko z mężem i dzieckiem. A jak chce iść sie napic czegos do kuchni, to nie musze ubierac szlafroka i zastanawiac kogo tam zastane. Doceniajmy takie rzeczy! Mam nadzieję ze i Goska doczeka sie w koncu tego. Życzę jej powidzenia i wszystkim SPOKOJNEJ NOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Troche mnie to u niej zaskoczylo. Na swoim drugim kanale opowiadala o operacjach plastycznych, i ze chcialaby zrobic biust i zeby bo faceci. Podejrzewam, ze powiedziala to z premedytacja bo wiedziala ze Ross obejrzy, ale tez byc moze dlatego, ze faktycznie ma parcie na szybkie znalezienie nastepnego. 

To jej ciamkanie banana, jaka sama stwierdziła, bardzo pomogło jej po zaserwowaniu exowi filmu. Miał ochotę na loda w jej wykonaniu? Żałosne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Troche mnie to u niej zaskoczylo. Na swoim drugim kanale opowiadala o operacjach plastycznych, i ze chcialaby zrobic biust i zeby bo faceci. Podejrzewam, ze powiedziala to z premedytacja bo wiedziala ze Ross obejrzy, ale tez byc moze dlatego, ze faktycznie ma parcie na szybkie znalezienie nastepnego. 

Zrobić to ona powinna wielki, rozpłaszczony nochal, brwi i cienkie usta a nie cyce. Nie widzi jaką ma twarz? Dziar już i tak nie usunie. Ma mocno zawężony krąg 40 latków preferujących takie panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona jest podobna do Baśki Szwarc. Ma podobną mentalność, sposób bycia, poczucie humoru. Urodą nie grzeszy. Zapewne ma podobny target wiekowy i mentalny, jak Baśka. Coś u Basi cisza. Znudziła się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W12
3 godziny temu, marawstala napisał:

Przynajmniej na tych filmikach było widać, że tworzą zgrana parę... z tego co pamiętam to poznali się na ściance wspinaczkowej... chyba sam do niej zagadał widząc tatuaże (?) może teraz wymyślam, ale chyba chodziło o to, że przedstawiają jakieś sceny z horrorów... A oboje lubią właśnie ten gatunek...

Ona wtedy nie miala zadnych dziar na rekach, na nodze chyba tez nie. Ross zagadal, bo nosila koszulki z motywami z horrorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×