Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiel

Leżę w szpitalu z grubą maciorą 😱

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Fiel napisał:

I proszę państwa many apogieum. Jak to jest ze w końcu ze szczupła dziewczyna dogadujemy się jak łyse konie? Gadamy od trzech godzin a czuje jakby minęło pół godzinki. I niech mi ktoś powie zd tusza nie ma znaczenia 

i o czym rozmawiacie? o tipsach? i naciagnietej skorze na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bo się ośmieszasz:)

Szczym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I co się urodziło??????

Jeszcze nic. Przelorzyli na jutro a mie trzymio żeby kasa z NFZ się zgadzała 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 godzinę temu, Gość Onna napisał:

Mnie się wydaje, że tak inteligentna kobieta 😜😜😜😜😜😜 jak autorka to na szkole podstawowej edukację zakończyła🎒🎒🎒

Zazdrość przez was pszemawia. Mam maturę tak dla waszej wiadomości, ale co lepsze to jestem zdania ze nie musiałam się edukować na kilka fakultetów żeby mieć tako wiedzę, gdyrz bez marnowania lat na naukie jo mam. Do tego w wolnych chwilach chobbystycznie czytałam książki psychologiczne, dlategorz śmiało mogie nazywać się psychologiem i mówić ze ukończyłam szkole wyższo i jestem magister 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Uważaj na to "apogieum ":) I lepiej nie pokazuj tej dziewczynie tego co piszesz, poziom twojej ortografi PRZERAŻA!

Kturej dziewczynie jak to już 4! 😱 miałam 3 grube i dopiero piersza chuda, póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No coś długo autorka nie odpisuje. A według tego co w czwartek napisała to miała mieć w piątek cięcie cesarskie. Prowokacja, widać po tym co pisze i oczywiście po "bykach" jakie robi

Cievie cesarskie? Pokarz gdzie tak napisałam. Leżę na patologii ciąży . Będę miała operacje ale w innym celu. Czytaj ze zrozumieniem a nie rozsuewasz durne plotki. Nie h zgadnę, masz nadwagę i sączysz jad. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
58 minut temu, Gość Florida napisał:

wiadomo, te grubaski to po prostu zaniedbane kobiety z nizin społecznych, a jak kobieta jest szczupła to na pierwszy rzut oka widać że bardziej świadoma. i z taką to od razu można pogadać na poziomie na różnorodne i ciekawe tematy. wreszcie autorko ktoś, z kim przebywanie nie uwłaszcza Twojej inteligencji 🥰 pozdrawiam cieplutko 🥰

👏🏻👏🏻👏🏻 Brawo, w końcu ktoś o inteligencji wyższej niż IP orangutana, tak jak większości tutej. Słuszne postzezenie :)

grubaski maja mózgi zalane tłuszczem, u nich myślenie jest na poziomie moich zolwji widnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
52 minuty temu, Gość gosc napisał:

i o czym rozmawiacie? o tipsach? i naciagnietej skorze na brzuchu?

Chodzi o to ze o wszystkim. O grzybicy pochwy o miłości o madkach polksch, o przystojnym lekarzu... oj tematów nie ma końca :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

My cały czas gadamy jak psiapsiolki najlepsze 😇 to moja bratnia dusza, czuje jakbyśmy się znały ze tszy lata. Coś nie samowitego. Chociaż ona sepleni, ale nie ma ck jej skreślać przez wadę rozmowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

Odpiszcie mi bo nie mogie spać. Mała Alicja lub Lucyfer strasznie daje we znaki w brzuchu 😱 chyba tam jakom jmprezkie ma hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Fiel napisał:

Zazdrość przez was pszemawia. Mam maturę tak dla waszej wiadomości, ale co lepsze to jestem zdania ze nie musiałam się edukować na kilka fakultetów żeby mieć tako wiedzę, gdyrz bez marnowania lat na naukie jo mam. Do tego w wolnych chwilach chobbystycznie czytałam książki psychologiczne, dlategorz śmiało mogie nazywać się psychologiem i mówić ze ukończyłam szkole wyższo i jestem magister 

No kochana, matura to szczyt marzeń, szczególnie chyba dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

i o czym rozmawiacie? o tipsach? i naciagnietej skorze na brzuchu?

O ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dajcie dziewczyny spokój to słaba prowokacja osoby " inteligentnej inaczej" albo jakiejś małolaty robiącej sobie jaja. Szkoda czasu! Autorko bardzo słaba prowokacja, postaraj się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
Dnia 28 sierpnia 2019 o 22:10, Gość Fiel napisał:

U mie dziołcha a u niej nie wiem. Ale odebrało jej urodę, wyglada jakby miała urodzić co nsjmiej tszy dziewczyny. 

Jej odebrało urodę a tobie rozum, jak kiedykolwiek go miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

No kochana, matura to szczyt marzeń, szczególnie chyba dla ciebie:)

Kiedyś tak, dzisiej wiem ze nie potrzebnie się tak spuszczalam by jo mieć. Również dobrze mogła bym żyć bez niej. Gwarantuje ze wiedzę mSm bogatsza od studdnciskow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

O ortografii.

Bez sęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Dajcie dziewczyny spokój to słaba prowokacja osoby " inteligentnej inaczej" albo jakiejś małolaty robiącej sobie jaja. Szkoda czasu! Autorko bardzo słaba prowokacja, postaraj się bardziej.

...izm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
Przed chwilą, Gość Fiel napisał:

...izm.

...izm*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

Co jest Mada faka? Czemu mi ucina słowo deb ilizm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Fiel napisał:

Cievie cesarskie? Pokarz gdzie tak napisałam. Leżę na patologii ciąży . Będę miała operacje ale w innym celu. Czytaj ze zrozumieniem a nie rozsuewasz durne plotki. Nie h zgadnę, masz nadwagę i sączysz jad. Czyż nie?

No biedna umysłowa aż przykro. Cofnij się do strony 2 i dokładnie przeczytaj co tam napisałaś:) Sama tym się zdradziłaś, że to prowo:) Ja droga moja nie mam najmniejszego problemu z czytaniem ze zrozumieniem. A tak na marginesie" pani magister psychologii" tylko po maturze zła ocena psychologiczna dotycząca mojej sylwetki, nie mam nadwagi. Jadu też nie " sączę " zasugerowałam coś co sama napisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Fiel napisał:

Kiedyś tak, dzisiej wiem ze nie potrzebnie się tak spuszczalam by jo mieć. Również dobrze mogła bym żyć bez niej. Gwarantuje ze wiedzę mSm bogatsza od studdnciskow 

No tak ty lepiej już się nie " spuszczaj" bo to może źle się skończyć:) Faktycznie wiedzę masz na bardzo wysokim poziomie a szczególnie pisownię opanowałaś perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Fiel napisał:

Kiedyś tak, dzisiej wiem ze nie potrzebnie się tak spuszczalam by jo mieć. Również dobrze mogła bym żyć bez niej. Gwarantuje ze wiedzę mSm bogatsza od studdnciskow 

No oczywiście, że można żyć bez matury. W twoim przypadku to matura i tak by ci nic nie dała pani prowokatorko ha ha ha👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No oczywiście, że można żyć bez matury. W twoim przypadku to matura i tak by ci nic nie dała pani prowokatorko ha ha ha👍

W punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28 sierpnia 2019 o 22:27, Gość Xxx napisał:

Co to za porządne auto kupiłaś bizneswomen? Takie auta kosztują ponad 150 tysięcy. Nie zatkało mnie. Raczej mnie bawisz- twoje wyobrażenie o sobie , ocenianie innych, twój język i pisownia

 Ten jej biznes to prowo na Kafe. A porządne auto dla niej to rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eviiiiim

To, że jest to żałosne prowo widać z daleka, ale najgorsze jest to, że tak głupi ludzie istnieją. Znam taki przypadek, wieś, dom w lesie - 8 klas podstawówki x lat temu, własny biznes to sprzedawanie grzybów i kradzionego z lasu drewna, a zawyżone ego spowodowane zainteresowaniem wiejskich chłopów +60, od których każda młoda dziewczyna ucieka drugą stroną drogi. 

 

A najgorsze, że to się rozmnaża jeszcze. 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

5 godzin temu, Gość Eviiiiim napisał:

To, że jest to żałosne prowo widać z daleka, ale najgorsze jest to, że tak głupi ludzie istnieją. Znam taki przypadek, wieś, dom w lesie - 8 klas podstawówki x lat temu, własny biznes to sprzedawanie grzybów i kradzionego z lasu drewna, a zawyżone ego spowodowane zainteresowaniem wiejskich chłopów +60, od których każda młoda dziewczyna ucieka drugą stroną drogi. 

 

A najgorsze, że to się rozmnaża jeszcze. 🤷

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

No biedna umysłowa aż przykro. Cofnij się do strony 2 i dokładnie przeczytaj co tam napisałaś:) Sama tym się zdradziłaś, że to prowo:) Ja droga moja nie mam najmniejszego problemu z czytaniem ze zrozumieniem. A tak na marginesie" pani magister psychologii" tylko po maturze zła ocena psychologiczna dotycząca mojej sylwetki, nie mam nadwagi. Jadu też nie " sączę " zasugerowałam coś co sama napisałaś:)

Zacytuj proszę to zdanie gdzie napisałam o cesarce. Łrzesz jak koń. I to żadna prowokacja. Serio. I ty myślisz ze po jednym Teojim zdaniu ocenie twoja sylweykie bo jestem psychologiem? 😂 kobieto na to są testy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

No tak ty lepiej już się nie " spuszczaj" bo to może źle się skończyć:) Faktycznie wiedzę masz na bardzo wysokim poziomie a szczególnie pisownię opanowałaś perfekcyjnie.

Wiesz ze Einstein był daltonista i robił byki jak ślepy? Zazwyczaj ludzie nie grzeszący inteligencjo majo problemy z pisownio, tagrze się do ucz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

No oczywiście, że można żyć bez matury. W twoim przypadku to matura i tak by ci nic nie dała pani prowokatorko ha ha ha👍

Ale ja nam maturę i dała mi to ze ze nam jo na papierku i lepiej brzmie jak się pytajo o wyksztalcenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

 Ten jej biznes to prowo na Kafe. A porządne auto dla niej to rower.

Jak mie smieszo tacy zazdrośnicy co sami nic nie majo jnic nie osiangli a innym zarzucają ze są biedakami. Ja mam lep na karku i wiem jak robić grobe pieniondze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×