Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza

Kobiety niepracujące bezdzietne - czy tylko ja tak mam?

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A czy ja napisałam gdzieś o jakiejś "realizacji"? Napisałam tylko, że jest duzo opcji spędzania wolnego czasu, a gdy nie ma dzieci tych opcji jest jeszcze więcej. I o co chodzi z tym "realizowaniem" się?

Np jakich opcji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio
11 minut temu, Gość gość napisał:

No jeżeli tylko pieniądze miałyby mnie trzymać przy małżonku i wzajemnie to nic tylko pozazdrościć.

Wiesz co, szczęśliwe małżeństwo (nie wiem czy i jak długo jesteś mężatką, ale jeśli długo, to na pewno to wiesz) wymaga włożenia w nie wysiłku. Nie zawsze jest kolorowo. Jeśli najdą mnie myśli o rozwodzie, to na pewno wizja utraty dużego majątku skłoni mnie do rozważenia rozwiązań takich jak terapia małżeńska czy mniej radykalnych- po prostu jest to dodatkowa motywacja do włożenia wysiłku w małżeństwo. I wtedy małżeństwo ma szanse rozkwitnąć na nowo. Tak ja to widzę przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

taa nie pracujcie, a potem w wieku czterdziestuparu piszcie na forach ""nie kocham już męża/ma inną /ale nie stać mnie na wyprowadzkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bezrobotne nie rozumieją że tak jak kobietom imponują zaradni mądrzy faceci tak facetom imponują zaradne kobiety a nie kanapowce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
1 minutę temu, Gość Serio napisał:

Wiesz co, szczęśliwe małżeństwo (nie wiem czy i jak długo jesteś mężatką, ale jeśli długo, to na pewno to wiesz) wymaga włożenia w nie wysiłku. Nie zawsze jest kolorowo. Jeśli najdą mnie myśli o rozwodzie, to na pewno wizja utraty dużego majątku skłoni mnie do rozważenia rozwiązań takich jak terapia małżeńska czy mniej radykalnych- po prostu jest to dodatkowa motywacja do włożenia wysiłku w małżeństwo. I wtedy małżeństwo ma szanse rozkwitnąć na nowo. Tak ja to widzę przynajmniej.

xdxdxxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość aaa napisał:

taa nie pracujcie, a potem w wieku czterdziestuparu piszcie na forach ""nie kocham już męża/ma inną /ale nie stać mnie na wyprowadzkę"

Klasyka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polki uroda nie grzesza , taka prawda a w Polsce coraz więcej ładnych ukrainek, skoro wasi mężowie to biznesmeni i pracują to pewnie jakaś poznają , dla Was kopniak w doope a ukrainska luba zajmie wasze miejsce one też lubią bogatych 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość aaa napisał:

taa nie pracujcie, a potem w wieku czterdziestuparu piszcie na forach ""nie kocham już męża/ma inną /ale nie stać mnie na wyprowadzkę"

Ciekawe czy ciebie będzie stac z dodatkowymi gębami do wykarmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bezrobotne nie rozumieją że tak jak kobietom imponują zaradni mądrzy faceci tak facetom imponują zaradne kobiety a nie kanapowce 

A ty zyjesz po to żeby imponować facetom? To twój główny sens zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio
6 minut temu, Gość Liloo napisał:

Wykształcona nie znaczy inteligentna, z resztą ciekawe jakie to wykształcenie pewnie jakiś human xD

A gdzie postawiłam znak równości między tymi dwoma przymiotnikami? Napisałam "wykształcona, inteligentna". Przy czym uważam że inteligencja jest ważniejsza niż wykształcenie. 

Znajomi oboje prawnicy z wykształcenia, ona nie pracuje, mają dzieci powyżej siódmego roku życia i pomoc domowa. 

Inni znajomi- on jest prezesem banku, ona z wykształcenia chemiczka. Dzieci dorosłe, ona nie pracuje od zawsze.

Inni znajomi- on ma własną firmę, pośrednictwo ubezpieczen, ona skończyła dwa kierunki- ścisły i MBA, mają małe dzieci, ale ona nie pracowała nigdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Polki uroda nie grzesza , taka prawda a w Polsce coraz więcej ładnych ukrainek, skoro wasi mężowie to biznesmeni i pracują to pewnie jakaś poznają , dla Was kopniak w doope a ukrainska luba zajmie wasze miejsce one też lubią bogatych 😄😄

I mają jedną dużą zaletę są dużo mniej pyskate od polskich kanapowcow potulne i milunie jak widzą kasę, polka nawet na czyjejś łasce to cham 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Polki uroda nie grzesza , taka prawda a w Polsce coraz więcej ładnych ukrainek, skoro wasi mężowie to biznesmeni i pracują to pewnie jakaś poznają , dla Was kopniak w doope a ukrainska luba zajmie wasze miejsce one też lubią bogatych 😄😄

jestes z ukrainy i masz takie marzenia? skoro odprawił niepracującą polkę to raczej nie wezmie robiącej byle-co ukrainki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Polki uroda nie grzesza , taka prawda a w Polsce coraz więcej ładnych ukrainek, skoro wasi mężowie to biznesmeni i pracują to pewnie jakaś poznają , dla Was kopniak w doope a ukrainska luba zajmie wasze miejsce one też lubią bogatych 😄😄

To samo tyczy się twjego męża. A może już dostałaś kopniaka w dooopę i musisz zapierdzielać ponad siły aby przychówek wykarmić i stąd tyle w tobi frustracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bezrobotne nie rozumieją że tak jak kobietom imponują zaradni mądrzy faceci tak facetom imponują zaradne kobiety a nie kanapowce 

Mężczyznom imponują piękne, inteligentne kobiety z pasją, opiekuńcze, interesujące i wspierajace. 

Jeśli facet nie zarabia, to z konieczności szuka kobiety która pomoże w utrzymaniu rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Serio napisał:

Mężczyznom imponują piękne, inteligentne kobiety z pasją, opiekuńcze, interesujące i wspierajace. 

Jeśli facet nie zarabia, to z konieczności szuka kobiety która pomoże w utrzymaniu rodziny. 

Z twoich mało kulturalnych wypowiedzi ciężko wywnioskować żebyś była opiekuńcza albo miła, piękna też będziesz tylko gora jeszcze 5 lat bo starość już puka do drzwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ciekawe czy ciebie będzie stac z dodatkowymi gębami do wykarmienia.

oczywiście, mam 29 lat, super pracę, choc początki były ciężkie, mam swoje mieszkanie, a mój facet swoje. jestem z nim bo chce, a nie bo muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Z twoich mało kulturalnych wypowiedzi ciężko wywnioskować żebyś była opiekuńcza albo miła, piękna też będziesz tylko gora jeszcze 5 lat bo starość już puka do drzwi 

Mało kulturalnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

To samo tyczy się twjego męża. A może już dostałaś kopniaka w dooopę i musisz zapierdzielać ponad siły aby przychówek wykarmić i stąd tyle w tobi frustracji?

Mój mąż mnie szanuje i jest dumny że zarabiamy ramię w ramię jak prawdziwi partnerzy , ty jesteś pupilkiem do glaskania przez Pana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
1 minutę temu, Gość aaa napisał:

oczywiście, mam 29 lat, super pracę, choc początki były ciężkie, mam swoje mieszkanie, a mój facet swoje. jestem z nim bo chce, a nie bo muszę

Takie kobiety się właśnie szanuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość aaa napisał:

oczywiście, mam 29 lat, super pracę, choc początki były ciężkie, mam swoje mieszkanie, a mój facet swoje. jestem z nim bo chce, a nie bo muszę

Oooo, to już pewnie niedługo facet cię kopnie w doopie, bo znajdzie sobie mlodszą Ukrainkę. A ty, jako stare próchno pójdziesz w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Adam napisał:

Takie kobiety się właśnie szanuje 

heheheh, pusty dzwon odpisuje sam sobie.

Komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mój mąż mnie szanuje i jest dumny że zarabiamy ramię w ramię jak prawdziwi partnerzy , ty jesteś pupilkiem do glaskania przez Pana 

Ahaaaa, jeszcze 5 lat i cię kopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Oooo, to już pewnie niedługo facet cię kopnie w doopie, bo znajdzie sobie mlodszą Ukrainkę. A ty, jako stare próchno pójdziesz w odstawkę.

Kopnąć to może utrzymanke a nie partnerkę życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Ahaaaa, jeszcze 5 lat i cię kopnie.

Kopie się utrzymanki jak się znajdzie młodsza i ładniejsza w końcu co za różnica skoro ta i ta trzeba utrzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mój mąż mnie szanuje i jest dumny że zarabiamy ramię w ramię jak prawdziwi partnerzy , ty jesteś pupilkiem do glaskania przez Pana 

Dbaj o to, żeby cały czas dobrze zarabiać. Uważaj na siebie, żebys nie miała żadnego wypadku, bo jak przestaniesz zarabiać to fecet wyrzuci cie jak starą ścierkę i znajdzie inną, która bedzie przynosić mu kasę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
Przed chwilą, Gość Adam napisał:

Takie kobiety się właśnie szanuje 

szanować to trzeba każdego, ale nie rozumiem jak można postępować inaczej, młodość jest krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kopnąć to może utrzymanke a nie partnerkę życia 

Wiesz, jak znajdzie młodsza i lepiej zarabiająca partnerkę to cie kopnie natychmiast.

Może weź nadgodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Serio napisał:

Mężczyznom imponują piękne, inteligentne kobiety z pasją, opiekuńcze, interesujące i wspierajace. 

Jeśli facet nie zarabia, to z konieczności szuka kobiety która pomoże w utrzymaniu rodziny. 

A Twój szuka bezmózgiego pieroga, który posłusznie będzie siedział w domu za miskę zupy. Niektórzy faceci lubią sobie poskakać w bok, a w domu zawsze mieć pewniaka. Przy Tobie nie musi się wysilać, bo siedząc w domu i mieszając zupę to jakie możesz mieć oczekiwania? Sikasz po nogach bo macie wspólne konto ( chociaż to zrozumiałe, Ty nie zarabiasz więc swojego nie masz), da na paznokietki i już jesteś cała w skowronkach. Osoby Twojego pokroju, które nigdy nie pracowały nie znają wartości pieniądza więc z przymrużeniem oka i uśmiechem na ustach przyjmuję Wasze zapewnienia jakie to majątki macie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Dbaj o to, żeby cały czas dobrze zarabiać. Uważaj na siebie, żebys nie miała żadnego wypadku, bo jak przestaniesz zarabiać to fecet wyrzuci cie jak starą ścierkę i znajdzie inną, która bedzie przynosić mu kasę do domu.

Jasne wiesz o nas wszystko , dal mi możliwość nie pracować ale nie chciałam bo wolę sama płacić za drogie ciuchy i się nie tłumaczyć czemu kupiłam ...enkę za 500 nie 50 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Wiesz, jak znajdzie młodsza i lepiej zarabiająca partnerkę to cie kopnie natychmiast.

Może weź nadgodziny?

Nie rozumiesz że facevi szanują kobiety na swoim poziomie ? Ty nie jesteś na jego poziomie bo on zarabia dużo ty wcale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×