Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Catty

Czy warto dalej walczyć

Polecane posty

Gość Catty

Witam wszystkie forumowiczki to jest mój pierwszy wpis na forum. Jestem 20 letnią matką 2-letniego synka, rozstałam się z jego ojcem około 5 miesięcy po zajściu w ciąże. Około 7 miesięcy temu poznałam faceta, którego na początku trochę olewałam bałam się wchodzić z kimś w bliże relację. Starał się o mnie bardzo, więc wkońcu zgodziłam się z nim umówić. Po dwóch miesiącach postanowiliśmy być razem układało się naprawdę wspaniale on i mojego dziecko bardzo się polubili. Jak to bywa w związkach nadszedł gorszy okres był bardzo zazdrosny, często po kłótniach portafił mnie zablokować i nie odzywać się dopóki ja nie znalazłam jakiegoś sposobu zagadania do niego. Ostatnio powiedział mi że woli być sam a kiedy przyjechałam oddać mu rzeczy znowu spędziliśmy wspaniały dzień w 3 , raczej nie chodzi mu tylko o seks bo nawet mnie do tego nie namawiał.Mówi, że nasz związek nie wytrzymałby mojego pójścia na studia. (Ja nigdy bym go nie zdradziła) Ostatecznie rozstaliśmy się ale postanowiliśmy że będziemy się kolegować. Jednak znowu zmienił zdanie i powiedział że mam nie przyjeżdżać w niedziele. Już nie wiem co mam robić bardzo chciałabym się z nim spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×