Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem w 7tc i stale się o nią boję

Polecane posty

Gość Ola
6 minut temu, Gość Gość AniaK napisał:

Co Ty gadasz, nie mów tak! Plamienie się zdarza. Trzymam kciuki za Ciebie, napisz jak było ❤️

Krwawienie ustało póki co. Tak jakby wyleciało jednorazowo i koniec, czerwona krew. 

Mam zarodek z serduszkiem ale powiedzieli jest za mały do wieku ciąży i serce bije za wolno. Ponieważ krwawiłam, nie są mi w stanie powiedzieć czy bije za wolno bo ciąża młodsza czy bije za wolno bo stanie lada chwila 👎🏼

Mam przyjść za dwa tyg chyba ze będzie się coś dziać to na pogotowie wcześniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Pani mi w ogóle powiedziała że jest zdziwiona ze jest już akcja serca, mój zarodek ma 2.7mm a zwykle można zobaczyć jak przekroczy 3mm 

niewiem co myśleć, boli mnie głowa bo oczywiscie ryczałam cały ranek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość AniaK

No to skoro zarodek jest taki mały, to na pewno bije wolniej bo jest malutki. Zobaczysz, urodzisz koszykarza albo strongmana 🙂 Jestem pewna, że będzie dobrze!

Mnie już nosi na maksa, staram się jakoś ogarnąć, na szczęście za godzinę mąż wraca z pracy i nie będę sama siedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a może zamiast wypisywać bzdury w internecie wy kur wiaj do pracy nierobie bo nikt na twoje 500+ za darmo harował nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

a może zamiast wypisywać bzdury w internecie wy kur wiaj do pracy nierobie bo nikt na twoje 500+ za darmo harował nie będzie?

Ty będziesz harować, od tego jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

wydaje mi się że u mnie niestety to ta druga opcja, nie mogę mieć młodszej ciąży bo tylko bzykałam w owu 😞

trzymam kciuki za ciebie ✊🏼✊🏼✊🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość AniaK
15 minut temu, Gość Ola napisał:

wydaje mi się że u mnie niestety to ta druga opcja, nie mogę mieć młodszej ciąży bo tylko bzykałam w owu 😞

trzymam kciuki za ciebie ✊🏼✊🏼✊🏼

A miałaś monitoring cyklu? Wiesz co do dnia, kiedy była owu? Może się przesunęła, kurde, nie takie rzeczy się działy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
30 minut temu, Gość Gość AniaK napisał:

A miałaś monitoring cyklu? Wiesz co do dnia, kiedy była owu? Może się przesunęła, kurde, nie takie rzeczy się działy 🙂

Robiłam testy owulacyjne. Teoretycznie mogła się przesunąć, mogły testy źle wyjść ale tego że nie bzykałam później już nie obejdę 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość AniaK

W naturze wszystko jest możliwe 🙂 Nadzieja umiera ostatnia i tego się trzymajmy. A może chcesz iść do innego lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 godzinę temu, Gość Gość AniaK napisał:

W naturze wszystko jest możliwe 🙂 Nadzieja umiera ostatnia i tego się trzymajmy. A może chcesz iść do innego lekarza? 

Nie, poczekam kilka dni zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Jak się samo nie rozchuśta to nikt za nie tego nie zrobi 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 2.09.2019 o 19:42, Gość Gość AniaK napisał:

Nie rób! Będziesz się stresowac jak ja. Widzę że mamy podobne przygody, ja właśnie odswiezylam listę ginow w mojej przychodni i ja też idę jutro hahahahaha 🤣 Na 19.15 Nie byłam jeszcze u babki, ale na znany lekarz ma super opinie. 

 Aniu jak u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość AniaK

U mnie perfekcja. Młodzież ma 0.72 cm i bije serducho elegancko. Popłakałam się 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

❤️❤️❤️

ja muszę czekać na wyrok 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojej koleżanki było to samo na pierwszym usg, kazał powtórzyć za 2 tyg... i po co stresowal?? Jest wszystko dobrze, rodzi w styczniu. 

A Ty myśl pozytywnie, bo stres w niczym nie pomaga. Przestań czytać głupie stronki w necie i zaskocz męża dobrym nastrojem, kolacja. Każda kobieta przeżywa takie już jesteśmy hihi. Jak nam na czymś bardzo zależy to wszystko sobie wkrecamy w te nasze główki 😄😄😄

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Ola napisał:

Pani mi w ogóle powiedziała że jest zdziwiona ze jest już akcja serca, mój zarodek ma 2.7mm a zwykle można zobaczyć jak przekroczy 3mm 

niewiem co myśleć, boli mnie głowa bo oczywiscie ryczałam cały ranek. 

Hej Ola. Ja też krwawilam i byłam na podtrzymaniu do 4 mies. A córeczka urodziła się cudna i zdrowa!!! Za miesiąc rodze druga corcie i również ciąża była zagrożona. Myślę pozytywnie ❤❤ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
6 godzin temu, GośćAnia napisał:

Hej Ola. Ja też krwawilam i byłam na podtrzymaniu do 4 mies. A córeczka urodziła się cudna i zdrowa!!! Za miesiąc rodze druga corcie i również ciąża była zagrożona. Myślę pozytywnie ❤❤ 

Dziś już nie krwawie, wrócił biały śluz. 

Ja wiem że kobiety mają krwawienia, mam koleżankę która co miesiąc miała dosłownie krwotoki a dziecko zdrowe. 

Ja straciłam poprzednie dwie ciąże ledwo plamiąc papier więc jak wczoraj zobaczyłam krew to oznaczało dla mnie jedno😣

Będę chciała za kilka dni zrobić nowe usg mimo że kazali mi wrócić za dwa tyg. Zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Ola napisał:

Dziś już nie krwawie, wrócił biały śluz. 

Ja wiem że kobiety mają krwawienia, mam koleżankę która co miesiąc miała dosłownie krwotoki a dziecko zdrowe. 

Ja straciłam poprzednie dwie ciąże ledwo plamiąc papier więc jak wczoraj zobaczyłam krew to oznaczało dla mnie jedno😣

Będę chciała za kilka dni zrobić nowe usg mimo że kazali mi wrócić za dwa tyg. Zobaczymy 

Rozumiem Cię! Ja stracilam początkowa ciążę w listopadzie. Więc obawy później są. Wszystkiego dobrego życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Dziewczyny, jestem na poczatku 6 tygodnia. Wizyta w poniedzialek. Ale boli mnie podbrzusze. Wczoraj przelezalam pol dnia. 

Mialyscie tak ? Zaczynam panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
31 minut temu, Gość ewa19087 napisał:

Dziewczyny, jestem na poczatku 6 tygodnia. Wizyta w poniedzialek. Ale boli mnie podbrzusze. Wczoraj przelezalam pol dnia. 

Mialyscie tak ? Zaczynam panikowac

Wszystkie tak miałyśmy ale różnie się kończy, ja tez leżę chociaż niewiem po co. Pani dr powiedziała że nie jest nigdzie udokumentowane że leżenie pomaga. Z drugiej str każdy mi kaze odpoczywać 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087
3 minuty temu, Gość Ola napisał:

Wszystkie tak miałyśmy ale różnie się kończy, ja tez leżę chociaż niewiem po co. Pani dr powiedziała że nie jest nigdzie udokumentowane że leżenie pomaga. Z drugiej str każdy mi kaze odpoczywać 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Dziekuje Olus. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ewa19087 napisał:

Dziewczyny, jestem na poczatku 6 tygodnia. Wizyta w poniedzialek. Ale boli mnie podbrzusze. Wczoraj przelezalam pol dnia. 

Mialyscie tak ? Zaczynam panikowac

Brzuch często mnie bolał i czułam takie pulsowanie.... mialam przepisana luteine, odpoczywać trzeba, nie przemeczac się. Będzie dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×