Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nie wiem

Czy spotkalyscie kiedyś naprawdę przystojnego faceta?

Polecane posty

Gość Proste
3 minuty temu, Gość 93929 napisał:

Ta wmawiaj sobie że lysiejacy dziad któremu już powoli opada fallus jest atrakcyjny 

Oni zawsze sobie tak wmawiaj. Szczerze mówiąc facet po 40 sypie sie tak samo jak kobieta, tylko dzięki pozycji społecznej i pieniądzom może mieć mlodsza sporo kobiete. Ale niech nie wmawiaja nikomu, ze lizanie pomarszczonych, obwislych jaj nie jest Obrzydliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze: jest wam łatwiej o wiele opanować żądze, bo nie macie testosteronu. Więc łatwo się wymądrzać (trochę gadasz jak ślepy o kolorach, nie mając pojęcia co czuje facet, a chętnie prawiąc swoje pseudomądrości). Po drugie: pożądanie u faceta też może zatrzymać stres, choroba itd itp. Ale jak napisałem: zatrzymaj miesiączkę siłą umysłu, skoro jesteś taka "mądra". I nie mamy zdrady we krwi, tylko naturalny silny pociąg do kobiet, nie do jednej kobiety. Musimy z tym często walczyć i wielu daje radę. Ale jest ciężko, choćby latem, gdy tyle pięknych i roznegliżowanych kobiet wokół. 

Po pierwsze, jesteś w błędzie, bo kobiety również mają testosteron, podobnie jak mężczyźni mają estrogen, tylko różnica jest w kwestii stężenia. Wystarczy spojrzeć ilu facetów boryka się z problemem ginekomastii - to właśnie min. przez nadmiar "kobiecego" hormonu w organizmie. Po drugie, mam to gdzieś, że "wy macie pociąg do kobiet". Przeciętna kobieta też ma pociąg do mężczyzn, też niejeden jej się podoba, ale to nie znaczy, że zaraz musi im rzucać seksualne aluzje albo się z nimi "łajdaczyć". Skoro opanowanie żądzy jest dla Ciebie tak ciężkie, to najwyraźniej jesteś facetem bez charakteru, a tacy rzeczywiście nas nie pociagają :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Proste napisał:

Oni zawsze sobie tak wmawiaj. Szczerze mówiąc facet po 40 sypie sie tak samo jak kobieta, tylko dzięki pozycji społecznej i pieniądzom może mieć mlodsza sporo kobiete. Ale niech nie wmawiaja nikomu, ze lizanie pomarszczonych, obwislych jaj nie jest Obrzydliwe. 

Dokladnie haha. Ale oni naprawdę naiwnie wierzą, że jak są starzy i pomarszczeni, to nadal są dla kobiety atrakcyjni fizycznie. Ale luz, niech żyją sobie w tej swojej imaginacji, jakoś dowartosciować się muszą :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość 93929 napisał:

Ta wmawiaj sobie że lysiejacy dziad któremu już powoli opada fallus jest atrakcyjny 

Wyjdź czasem ze swojego rynsztoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość 93929 napisał:

Kobieta całe życie jest gotowa na seks , facetowi po 25 roku życia masakrycznie mięknie siurdak więc zamilcz impotencie

Cytat

 

Może i gotowa, ale po trzydziestce już pomarszczona i nieatrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Lola napisał:

Gratuluję że kawałek cyca jest w stanie spowodować u Ciebie wylew sper//my do mózgu, masz inteligencję babcinego bambosza

Nie wylew spermy jak się raczyłaś wyrazić wieśniaro tylko po prostu chęć na seks z obcą kobietą. Większość facetów ma takie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Może i gotowa, ale po trzydziestce już pomarszczona i nieatrakcyjna.

Tak samo jak  jej rowiesnik. Tylko pieniazkami mogą stare dziady coś dla siebie kupić 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Proste napisał:

Oni zawsze sobie tak wmawiaj. Szczerze mówiąc facet po 40 sypie sie tak samo jak kobieta, tylko dzięki pozycji społecznej i pieniądzom może mieć mlodsza sporo kobiete. Ale niech nie wmawiaja nikomu, ze lizanie pomarszczonych, obwislych jaj nie jest Obrzydliwe. 

Facet w wieku 40 lat jest o wiele atrakcyjniejszy niż kobieta w wieku 40 lat. Tak, jest to niesprawiedliwe, ale taki jest świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Mizo napisał:

Po pierwsze, jesteś w błędzie, bo kobiety również mają testosteron, podobnie jak mężczyźni mają estrogen, tylko różnica jest w kwestii stężenia. Wystarczy spojrzeć ilu facetów boryka się z problemem ginekomastii - to właśnie min. przez nadmiar "kobiecego" hormonu w organizmie. Po drugie, mam to gdzieś, że "wy macie pociąg do kobiet". Przeciętna kobieta też ma pociąg do mężczyzn, też niejeden jej się podoba, ale to nie znaczy, że zaraz musi im rzucać seksualne aluzje albo się z nimi "łajdaczyć". Skoro opanowanie żądzy jest dla Ciebie tak ciężkie, to najwyraźniej jesteś facetem bez charakteru, a tacy rzeczywiście nas nie pociagają 🙂  

Tu właśnie jest "problem", że ja i wielu facetów ma ten charakter i jakoś próbuje sobie radzić. Chociaż nie jest łatwo. I tylko o to mi chodziło - że dla większości facetów jest to cholernie trudne. Właśnie przez cholerny testosteron. Być może przeciętna kobieta "te ma pociąg do mężczyzn", ale to jest kompletnie nieporównywalne (testosteron). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Mizo napisał:

Dokladnie haha. Ale oni naprawdę naiwnie wierzą, że jak są starzy i pomarszczeni, to nadal są dla kobiety atrakcyjni fizycznie. Ale luz, niech żyją sobie w tej swojej imaginacji, jakoś dowartosciować się muszą 🙂

Bez sensu jedna frustratka popiera drugą frustratkę. To żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Aga napisał:

Tak samo jak  jej rowiesnik. Tylko pieniazkami mogą stare dziady coś dla siebie kupić 😂 

Trzydziestolatek o wiele fajniej wygląda niż trzydziestolatka. Kobiety niestety się szybciej starzeją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

zeszliscie z tematu wiec was naprostuje

zdarzyl sie taki jeden, tzw 10, to w jaki sposób to robiliśmy uhhh pierwsza liga, to byl nasz najlepsiejszy ze wszystkich uhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misty

Ale najpierw ustalmy kryteria przystojnego faceta, bo np. dla mnie taki mężczyzna nie musi być piękny, nie musi być macho, wolę mężczyzn o delikatniejszej urodzie, atletycznej budowie ciała, niezbyt mocno umięśnionego (nienapakowany)  i jeszcze wzrost, ja mam 164 cm, więc tak co najmniej 175 cm musiałby mieć taki przystojniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

nie interesuje mnie jakie masz prefery co do wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misty

No to odpowiadając wprost na zadane pytanie, to powiem że spotkałam tylko kilka takich egzemplarzy, ale to o niczym nie świadczy (zwykły przypadek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
2 godziny temu, Gość Proste napisał:

Oni zawsze sobie tak wmawiaj. Szczerze mówiąc facet po 40 sypie sie tak samo jak kobieta, tylko dzięki pozycji społecznej i pieniądzom może mieć mlodsza sporo kobiete. Ale niech nie wmawiaja nikomu, ze lizanie pomarszczonych, obwislych jaj nie jest Obrzydliwe. 

O matko, przestań ją jestem po 40 i podobno fajna jeszcze ze mnie babka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhh
2 godziny temu, Gość ... napisał:

zeszliscie z tematu wiec was naprostuje

zdarzyl sie taki jeden, tzw 10, to w jaki sposób to robiliśmy uhhh pierwsza liga, to byl nasz najlepsiejszy ze wszystkich uhhh

tez miałam takiego co mieliśmy kilka razy takie uhhh ze uh uh uh, takie uhy powinny być w każdym związku, czego sobie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Facet w wieku 40 lat jest o wiele atrakcyjniejszy niż kobieta w wieku 40 lat. Tak, jest to niesprawiedliwe, ale taki jest świat.

Hahaha no chyba nie w Polsce 😂 jest całkiem.na odwrót 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Hahaha no chyba nie w Polsce 😂 jest całkiem.na odwrót 

Nie, nie jest. Wystarczy się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat dno
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie, nie jest. Wystarczy się rozejrzeć.

dla kazdego co innego oznacza przystojny, wiec temat dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość ... napisał:

zeszliscie z tematu wiec was naprostuje

zdarzyl sie taki jeden, tzw 10, to w jaki sposób to robiliśmy uhhh pierwsza liga, to byl nasz najlepsiejszy ze wszystkich uhhh

tesz chyba tego samego mialam to byly nasze najlepszerazy 🤣 ino sie wziol i sfochal bo poczul sie wykorzystany ojejciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Polsce jest wielu przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladna
Dnia 30.08.2019 o 08:29, Gość Nie wiem napisał:

Wole byc spełniona singielka z pasjami niz sypiac z byle kim. Tak ma tera większość kobiet, ktore nie spotkały na swojej drodze mężczyzny godnego uwagi. Tylko plebs wiąże sie z desperacji a później meczarnia całe życie i niszczenie życia dzieciom. 

Popieram 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Może i gotowa, ale po trzydziestce już pomarszczona i nieatrakcyjna.

Bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bzdura

Prawda boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Ladna napisał:

Popieram 

Frustratka popiera frustratkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Tak, dzisiaj tskiego widziskam , wsiadał do busa;)

W kluczborku wsiadałaś do busa relacji Kluczbork - Olesno? widziałem chyba cię tam dziś 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×