Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu polki zawsze wyglądają jakby miały kija w dupie, miny srającego kota, wiecznie obrażone, skrzywione

Polecane posty

Gość gość

czemu jesteście takie nadęte? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Bo jak patrzymy na naszych rodaków płci męskiej to nam się żyć odechciewa. Zauważ, ze Polki na emigracji takich min juz nie mają. Powinienes nam współczuć a nie pretensje mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bo akurat kiedy ty je widzisz to chce im się ..., kupa duża więc jak kij w dupie jest,  ta mina srającego kota bo do kibla daleko, patrzą na ciebie jak cie mijają nie podoba im się co widza, czują się obrażone tym widokiem a ze kręgosłup od tej kupy w dupie nawala to i skrzywione chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fghgtvvhj

Bo mieszkają w zapyziałej Polsce B gdzie trzeba zapi... Dalac za miskę ryżu. A swoje krzywe facjaty wyssaly z ojcowego Ch.. Ja i mleko matki wiecznie niezadowolonych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmeczona facetami
6 minut temu, Gość Proste napisał:

Bo jak patrzymy na naszych rodaków płci męskiej to nam się żyć odechciewa. Zauważ, ze Polki na emigracji takich min juz nie mają. Powinienes nam współczuć a nie pretensje mieć. 

Tak bo nasi nie potrafia ani docenic nas ani nie mają takich zalet zeby nie byc ,,nadetymi i nie miec kija w dupie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
7 minut temu, Gość Proste napisał:

Bo jak patrzymy na naszych rodaków płci męskiej to nam się żyć odechciewa. Zauważ, ze Polki na emigracji takich min juz nie mają. Powinienes nam współczuć a nie pretensje mieć. 

Jak my patrzymy na Polki też powinniśmy mieć takie miny, a nie mamy. To nam powinno się współczuć. Dookoła same kobiety z ogromnymi wymaganiami niemające nic do zaoferowania.

Za granicą jesteście inne, bo jak widzicie murzyna czy innego obcokrajowca, nawet brzydkiego i biednego, to robicie dla niego wszystko, tylko dlatego że nie jest Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość Zmeczona facetami napisał:

Tak bo nasi nie potrafia ani docenic nas ani nie mają takich zalet zeby nie byc ,,nadetymi i nie miec kija w dupie"

Potrafimy docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Proste napisał:

Bo jak patrzymy na naszych rodaków płci męskiej to nam się żyć odechciewa. Zauważ, ze Polki na emigracji takich min juz nie mają. Powinienes nam współczuć a nie pretensje mieć. 

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fghjhbvc

Na szczęście są miłe chociaż przestraszone (ukraińki) kręcę z nową właściwie ona mnie zaczepia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99292
11 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Jak my patrzymy na Polki też powinniśmy mieć takie miny, a nie mamy. To nam powinno się współczuć. Dookoła same kobiety z ogromnymi wymaganiami niemające nic do zaoferowania.

Za granicą jesteście inne, bo jak widzicie murzyna czy innego obcokrajowca, nawet brzydkiego i biednego, to robicie dla niego wszystko, tylko dlatego że nie jest Polakiem.

Bez przesady są też skromne miłe polki ale ich jest mniejszość, 80 % to pustaki które wykonają skrake na instagramie i to uważają za sukces, Ale nie można obrażać wszystkim polek bo istnieje ta fajna mniejszość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Fghgtvvhj napisał:

Bo mieszkają w zapyziałej Polsce B gdzie trzeba zapi... Dalac za miskę ryżu. A swoje krzywe facjaty wyssaly z ojcowego Ch.. Ja i mleko matki wiecznie niezadowolonych 

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99292
8 minut temu, Gość Fghjhbvc napisał:

Na szczęście są miłe chociaż przestraszone (ukraińki) kręcę z nową właściwie ona mnie zaczepia. 

Ukrainki też już po mału przestają być fajne coraz więcej tam pustaków które się wypinaja na instagramie zamiast mieć jakieś ambicje , niestety globalizacja robi swoje , w każdym kraju jest niestety więcej pustaków niż normalnych kobiet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość 99292 napisał:

Bez przesady są też skromne miłe polki ale ich jest mniejszość, 80 % to pustaki które wykonają skrake na instagramie i to uważają za sukces, Ale nie można obrażać wszystkim polek bo istnieje ta fajna mniejszość 

Powiedziałbym, że 90%. No i gdzie tych skromnych szukać, bo jakoś ich nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Proste napisał:

Bo jak patrzymy na naszych rodaków płci męskiej to nam się żyć odechciewa. Zauważ, ze Polki na emigracji takich min juz nie mają. Powinienes nam współczuć a nie pretensje mieć. 

A co w polakach jest nie tak, 3 cechy które sprawiają ze wam sie żyć odechciewa. Zauważyłem że dla polki wystarczy że koleś jest spoza polski. Polka umówi się nawet z brzydkim niskim grubym hindusem tylko dlatego że nie jest Polakiem 😁 po prostu polacy już tak mają że mają dosyć wszystkiego co polskie, choćby zagraniczne było gorsze to najważniejsze że zagraniczne i samo to sprawia że lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loona
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Powiedziałbym, że 90%. No i gdzie tych skromnych szukać, bo jakoś ich nie widzę...

Ja jestem skromna mam 22 lata żaden wymalowane plastik, pracuje za granicą i się uczę na rehabilitantke ale i tak nie mam szans z wypinajaca się jak ... "modelka z instagrama " bo faceci myślą choojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscoin

Polki też nie są jakieś idealne, ani specjalnie ładne, ani miłe, ani jakoś wybitnie mądre. Przez polki też mi się żyć odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loona
1 minutę temu, Gość Loona napisał:

Ja jestem skromna mam 22 lata żaden wymalowane plastik, pracuje za granicą i się uczę na rehabilitantke ale i tak nie mam szans z wypinajaca się jak ... "modelka z instagrama " bo faceci myślą choojem

Faceci wolą zrobionego seksy pustaka którego trzeba utrzymywać za wypiecie doopy niż ambitna mądra dziewczyne, która nie stara się być mega sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Loona napisał:

Ja jestem skromna mam 22 lata żaden wymalowane plastik, pracuje za granicą i się uczę na rehabilitantke ale i tak nie mam szans z wypinajaca się jak ... "modelka z instagrama " bo faceci myślą choojem

Cały czas szukam takiej skromnej, normalnej i inteligentnej kobiety. W ogóle mnie nie ciągnie do pustych modelek z insta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdfhdfs

jak mają być wesołe w polszy b jak na auto trzeba jee..bać 10 lat, na mieszkanie 30

w okół mają przystojnych mieszkających ze starymi "siuśków" lub degeneratów samotnie mieszkających z wyglądem gwałciciela

nie dopasujecie się, nie dogodzicie sobie. powinnna wrócić komuna każdy miał warunki do życia przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość Loona napisał:

Faceci wolą zrobionego seksy pustaka którego trzeba utrzymywać za wypiecie doopy niż ambitna mądra dziewczyne, która nie stara się być mega sexy

Jeśli szukasz przystojniaka, to się nie dziw. Jest wielu normalnych facetów, których nie kręcą pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loona
2 minuty temu, Gość Goscoin napisał:

Polki też nie są jakieś idealne, ani specjalnie ładne, ani miłe, ani jakoś wybitnie mądre. Przez polki też mi się żyć odechciewa

Sorry ale to faceci hoduja dziffki, jak widzą wymalowana rozebrana chuda jak patyk to aż im ślina cieknie , jest popyt jest podaż  , gdyby faceci szukali skromnych i inteligentnych to kobiety też by się rozwijaly w ta stronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdfhdfs

ci co mieli dopasować się dopasowali

zostali przegrańcy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
7 minut temu, Gość Loona napisał:

Sorry ale to faceci hoduja dziffki, jak widzą wymalowana rozebrana chuda jak patyk to aż im ślina cieknie , jest popyt jest podaż  , gdyby faceci szukali skromnych i inteligentnych to kobiety też by się rozwijaly w ta stronę 

Niektórzy szukają skromnych i inteligentnych, ale są odrzucani przez takie kobiety, bo one też szukają przystojnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahha
34 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Jak my patrzymy na Polki też powinniśmy mieć takie miny, a nie mamy. To nam powinno się współczuć. Dookoła same kobiety z ogromnymi wymaganiami niemające nic do zaoferowania.

Za granicą jesteście inne, bo jak widzicie murzyna czy innego obcokrajowca, nawet brzydkiego i biednego, to robicie dla niego wszystko, tylko dlatego że nie jest Polakiem.

Ponieważ Polak nie docenia kobiet. Chcecie kobiet ładnych i w ogole w lozku przebojowych a dziwicie sie ze kobiety chca przystojnych lub z kasa? Obcokrajowiec bardziej docenia. Uwierz. I tak,dla takiego właśnie co doceni zrobi się dużo. Narzekajcie dalej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Hahha napisał:

Ponieważ Polak nie docenia kobiet. Chcecie kobiet ładnych i w ogole w lozku przebojowych a dziwicie sie ze kobiety chca przystojnych lub z kasa? Obcokrajowiec bardziej docenia. Uwierz. I tak,dla takiego właśnie co doceni zrobi się dużo. Narzekajcie dalej.

 

Wielu Polaków docenia kobiety.

Tylko że wy nie chcecie tych, którzy was doceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahha
17 minut temu, Gość Loona napisał:

Ja jestem skromna mam 22 lata żaden wymalowane plastik, pracuje za granicą i się uczę na rehabilitantke ale i tak nie mam szans z wypinajaca się jak ... "modelka z instagrama " bo faceci myślą choojem

this^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
4 minuty temu, Gość Hahha napisał:

Ponieważ Polak nie docenia kobiet. Chcecie kobiet ładnych i w ogole w lozku przebojowych a dziwicie sie ze kobiety chca przystojnych lub z kasa? Obcokrajowiec bardziej docenia. Uwierz. I tak,dla takiego właśnie co doceni zrobi się dużo. Narzekajcie dalej.

 

Nie doceniamy, bo nie mamy za co. Dla obcokrajowców jesteście zawsze miłe, chętnie gotujecie, sprzątacie, nawet płacicie za siebie (a często i za niego), robicie dosłownie wszystko.

Natomiast dla Polaków wprost przeciwnie. Nic nie robicie, za to wiecznie wymagacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahha
14 minut temu, Gość sdhsdfhdfs napisał:

ci co mieli dopasować się dopasowali

zostali przegrańcy

 

albo i wygrali związek z ładną mądrą kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Hahha napisał:

this^

not this.

Pisałem wyżej. Jest wielu facetów, którzy chcą skromnej i inteligentnej kobiety, ale gdy chcą do takiej zagadać, to spotykają się z odmową, bo one nie szukają inteligentnych facetów, tylko przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahha
7 minut temu, Gość ech napisał:

Nie doceniamy, bo nie mamy za co. Dla obcokrajowców jesteście zawsze miłe, chętnie gotujecie, sprzątacie, nawet płacicie za siebie (a często i za niego), robicie dosłownie wszystko.

Natomiast dla Polaków wprost przeciwnie. Nic nie robicie, za to wiecznie wymagacie.

Wy macie wygórowane wymagania. Kobiety też wobec was już mają. Sorry ale no to wy jesteście winni. Od was wyszły zdrady wy chcecie sexy modelkę a sami z brzuchem łysi i dużo z was nie dba o higienę. Czuć to w miejscach publicznych. Odsuwam się od takich. Wolę brzydszego niższego niż ustawa przewiduje faceta z obcych krajów a takiego który pomaga kobiecie a nie jej rozkazuje i robi z niej służącą. Ugotuj upierz dzieci baw ja zmeczony po pracy. Kobieta tez jest zmeczona halo. Ale to kobieta wszystko wszystkim ma dogadzac a najgorzej to wam facetom 3 4 dni bez seksu i juz swirujecie ze jej nie zalezy lub ma innego bo wam fiuty poodpadaja przez kilka dni bez seksu. Jakos mloda moja sasiadka wyleciala za granice i wiesz co? Nie uwierzysz ale jej mezem jest hindus i powiem ci wiecej. Mezczyzna na medal. Takze,no. Polacy bierzcie się do roboty i ogarnijcie się a bedzie na was popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×