Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Czy tabletki poronne są bezpieczne ?

Polecane posty

Gość Gość

jakie są skutki uboczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety

Dla ciebie tak dla dziecka nie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak miga być bezpieczne skoro w Polsce nie są dostępne i zabronione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Są bezpieczne- ryzyko powikłań jest identyczne jak w przypadku poronienia. Do tego są niewykrywalne we krwi, więc jeśli powikłania się pojawia można śmiało udać się do lekarza który nie będzie w stanie rozpoznać czy to poronienie czy aborcja. 

Efektów ubocznych zasadniczo nie ma- poza typowymi objawami poronienia- przez kilka godzin pojawia się krwawienie, ból brzucha, nudności, biegunka, lekka gorączka. Po zakończeniu procesu nie ma żadnych efektów ubocznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm

A jeśli powikłania będą tak sile że dojdzie do zgonu matki ? Albo zamówisz tabletki a przyślą jakieś  inne ... które zaszkodzi zdrowiu !

 

skoro jest to nielegalne w Polsce to nie powinno się tego stosować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość Mmmm napisał:

A jeśli powikłania będą tak sile że dojdzie do zgonu matki ? Albo zamówisz tabletki a przyślą jakieś  inne ... które zaszkodzi zdrowiu !

 

skoro jest to nielegalne w Polsce to nie powinno się tego stosować 

Jeśli pojawią się powiklania należy zadzwonić po karetkę. Nie zdarzają się powiklania tak nagle i silne że kobieta umiera zanim zdazy dotrzeć do szpitala. 

Temat jest o tabletkach poronnych, nie o losowych tabletkach od nieznajomych z internetu. Tabletki poronne są bezpieczne.

To że coś jest nielegalne nie oznacza że jest niebezpieczne. Tak jak nie wszystkie legalne rzeczy są bezpieczne. Doedukuj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powikłania możesz mieć nawet po Apapie. To raz. A dwa. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. U jednej kobiety nie będzie żadnych skutków ubocznych, u innej będą np nudności, wymioty, zwiększone krwawienie, bardzo silne skurcze. Ale generalnie te tabletki, które są zamawiane ze sprawdzonych źródeł są bezpieczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak można porównywać Apap do takich silnych tabletek... jeśli ktoś próbował takich tabletek to może bym mu uwierzyła ale osoby które nie próbowały nie powinny tak pisać, bo tak naprawdę nie wiedza...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie typu k.u.t.a.s pt: czy  kupowanie i przyjmowanie byle jakiego g.ó.w.n.a w internecie jest bezpieczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pytanie typu k.u.t.a.s pt: czy  kupowanie i przyjmowanie byle jakiego g.ó.w.n.a w internecie jest bezpieczne 

Jak ona by miała dojscie do tabletek poronnych z legalnego źródla to by nie zadawała glupich pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak można porównywać Apap do takich silnych tabletek... jeśli ktoś próbował takich tabletek to może bym mu uwierzyła ale osoby które nie próbowały nie powinny tak pisać, bo tak naprawdę nie wiedza...

 

Ja brałam. I tak jak było napisane- ból brzucha jak na okres, nudności itd. dramatu nie było. Wiem że zdarza się że ból jest o wiele silniejszy, zdarzają się wymioty, biegunka, gorączka, ale to wszystko mija po kilku godzinach. 

 

Zanim na mnie ktoś naskoczy to napiszę że wiedzieliśmy że dziecko będzie ciężko chore, najpewniej nastąpiłoby poronienie, ale mieszkamy w kraju w którym dostęp do aborcji nie istnieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak ona by miała dojscie do tabletek poronnych z legalnego źródla to by nie zadawała glupich pytań

Każdy ma dojście, women on web wysylaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak ona by miała dojscie do tabletek poronnych z legalnego źródla to by nie zadawała glupich pytań

No o tym własnie piszę czytaj ze zrozumieniem☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Zdziwiona napisał:

Każdy ma dojście, women on web wysylaja.

Slyszalam o nich ,ale myślałam że slużby celne przechwytuja bo u nas to zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Slyszalam o nich ,ale myślałam że slużby celne przechwytuja bo u nas to zabronione

Trzepią paczki listy ci co wysylają leki zagranice wiedza jak dlugo te paczki idą dużo dluzej niż bez takich zawartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona

Baaaaardzo rzadko coś przechwycą. Ludzie przecież koks pocztą wysyłają do Polski i przechodzi. Myślicie że celnicy nie mają co robić tylko trzepać każdy list? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak można porównywać Apap do takich silnych tabletek... jeśli ktoś próbował takich tabletek to może bym mu uwierzyła ale osoby które nie próbowały nie powinny tak pisać, bo tak naprawdę nie wiedza...

 

Po każdym leku mogą wystąpić skutki uboczne. Brałam tabletki poronne, Ty pewnie nie i wypowiadasz się tylko na podstawie teorii. Skurcze miałam bardzo silne, bardzo silne krwawienie, nudności. Krwawiłam po aborcji 5 tygodni. 

Edytowano przez NaugthyBitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Zdziwiona napisał:

Baaaaardzo rzadko coś przechwycą. Ludzie przecież koks pocztą wysyłają do Polski i przechodzi. Myślicie że celnicy nie mają co robić tylko trzepać każdy list? 

Tu się zgodzę moja droga że w panstwie rządzonym przez wiadomą partię szybciej koks przejdzie przez granice niz tabletki poronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Tweety napisał:

Dla ciebie tak dla dziecka nie 😂

Śmieszne, ale i smutne :classic_sad: Od kiedy mam córkę to stałam się obrończynią płodów, bo mi żal życia już poczętego, bo niedawno i moja córka była tylko płodem, a teraz to fajny mały ludź. Nie chcę truć, ale oby paczki z tymi tabletkami nie dochodziły 👶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Śmieszne, ale i smutne :classic_sad: Od kiedy mam córkę to stałam się obrończynią płodów, bo mi żal życia już poczętego, bo niedawno i moja córka była tylko płodem, a teraz to fajny mały ludź. Nie chcę truć, ale oby paczki z tymi tabletkami nie dochodziły 👶

No, super, niech nie dochodzą, to więcej na smietnikach będzie takich fajnych małych ludziow jak Twoja córeczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do oddania tabletki poronne z bezpiecznewyjscie.eu  ponieważ wybrałam się na zabieg do klinikastonava.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam 506569372 tabletki poronne tabletki wczesnoporonne 

Kupilam i jest ok

koszt 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chore i głupie, że aż nie do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce Tefiti

Masz dzieci? Nie? Więc o czym Ty piszesz? Czasem kobiety muszą walczyć o przetrwanie. Czasem są schorowane, muszą myśleć o własnym zdrowiu a nie o kolejnej traumie na kilka dobrych lat, zanim dziecko się odchowa... Trzeba mieć siły. Trzeba mieć chęci. Trzeba się cieszyć ciążą. Bo jeśli człowiek się nie cieszy z tego to na 100% skończy się to tragedią, depresją, załamaniem, brakiem pieniędzy. Poza tym, nie każdemu już na wstępie jest pisane szczęśliwe dzieciństwo i jeszcze bardziej szczęśliwe rodzicielstwo w spokoju, dostatku, miłości. Nie każdy tego zaznał w życiu i nie każdy zazna. Nie oceniajmy... 

Kobieta ma prawo decydować o sobie i dokonywać wyborów, każdy człowiek ma prawo. Zostawmy te sprawy kwestiom sumienia każdej kobiety. Każdy odpowiada za siebie. Nikt nie był kiedyś choćby przez chwilę w czyjejś skórze. Nikt nie powinien więc zabraniać kobietom destępu do takich środków. No, chyba że faceci zaczną zachodzić w ciążę sami. Wtedy pogadamy o równych prawach, o ocenianiu. 

I jeszcze jedno. To bardzo słabe kiedy to KOBIETA tak się wypowiada o drugiej kobiecie. Faceta bym jeszcze zrozumiała. Ale kobietę? Słabe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zapobiegać za wczasu, a nie po fakcie. Diafragma dopochwowa Caya to skuteczne mechaniczne zabezpieczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA OSZUST 506569372

UWAGA chciałabym bardzo poinformowac wszystkich ze zostałam oszukana przez cwaniaka ktory sie tu oglasza pod numerem 506569372 i przedstawia sie jako Adam ale jutro moze byc kims innym. To oszust ktory mnie oszuklał na 400 zł .
to numery ktorymi moze sie ten oszust posługiwac i nigdy nie zamawiajcie pod tymi numerami czegokolwiek
Numery oszusta to 506569372  572122187  576 444 974   607136078
jesli ktos wam nie chce wyslac zdjecia tabletek z aktualna data obok to was oszuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2024 o 08:09, Kijawa napisał:

Polecam 506569372 tabletki poronne tabletki wczesnoporonne 

Kupilam i jest ok

koszt 400zl

ty złodzieju jak ci nie wstyd i oszukiwac ludzi i wysylac to swinstwo w woreczku ty złodzieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej za wczasu zapobiegać - diafragma Caya to skuteczna forma antykoncepcji mechanicznej, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można kontrolować cykle i wyznaczać dni płodne. Jak ma się nieregularne cykle to najlepiej używać pomocniczego urządzenia. U mnie sprawdza się monitor Afrodyta Smart z aplikacją na tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Każdy lek może nieść ze sobą skutki uboczne, jednak jest to mały procent. I podobnie jest z tabletkami poronnymi. Ważne jednak aby tabletki były z dobrego źródła, są fundacje, które pomagają kobietom w potrzebie, można wyszukać je w internecie. Jeżeli wystąpią komplikacje, to należy zwrócić się o pomoc do lekarza. 

Pamietajmy, że kupienie tabletek na własny użytek i przerwanie własnej ciąży do 22 tygodnia, jest w Polsce legalne.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×