Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paderpolska

Małe dziecko i praca ??

Polecane posty

Gość Paderpolska

Witam może akurat tutaj uda mi się znaleźć jakaś konkretna podpowiedz a chodzi o prace w domu przy małym dziecku.zostalam z dnia na dzień sama z synkiem (8mc) na szczęście mieszkanie mam własne trzypokojowe synkowi niczego nie brakuje ale nie pracuje nie mam odłożonych pieniędzy ponieważ wszystko co miałam pożyczyłam byłemu już partnerowi, w dodatku mam kredyt do spłaty oraz codzienne wydatki (żywność chemia dziecko) za mieszkanie i rachunki płaca mi rodzice dlatego nie wyobrażam sobie by jeszcze bardziej ich obciążać ...,czy któraś z mam miała podobny problem lub wie jak można zarobić/dorobić w domu?? Szukając po internecie nic konkretnego nie znalazłam wiec najpierw zaczerpnę wiedzy od Was Mamy :) pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja znajoma w podobnej sytuacji zaczęła zaprowadzac dzieci do żłobka. Nie swoje tylko innych ludzi. Codziennie trójkę prowadzala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz przyjąć pod opiekę inne dzieci.  Ewentualnie szukać pracy typu opiekunka, w której ktoś zgadza się na przychodzenie z dzieckiem np. Do starszej osoby. Zakładam że nie masz specjalistycznego wykształcenia,  nie jesteś programistą,  tłumaczem czy grafikiem, żeby spokojnie przyjmować zlecenia w domu. Ale może np. umiesz szyć na maszynie?  Moja kuzynka, też z małym dzieckiem,  zarabia całkiem nieźle na poprawkach krawieckich typu zwężanie, skracanie czy wszywanie zamków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po pierwsze zastanów się co umiesz robić, w czym jesteś dobra. Może jest coś, z czego mogłabyś utrzymać się w domu. Możesz też przyjąć dzieci do opieki, na tą chwilę pewnie jedno. Myślę, czy nie lepiej byłoby iść do pracy, chyba że chcesz pobyć aż mały skończy roczek ze względu na świadczenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdhkg

Zdecydowanie polecam zostać opiekunką. Niech przywoza dziecko do ciebie. Maluch potrzebuje ciebie, nie uciekaj do pracy tak szybko, tym bardziej że już z partnerem nie ma normalnej relacji. Żłobek wcale nie jest rozwiązaniem, będzie Ci chorować i będziesz wciąż brała wolne z pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja sobie nie wyobrażam rok w domu siedzieć, ja wróciłam do pracy po 2 miesiącach, trochę ponad. 

Autorko, ja w takiej sytuacji chyba szukała bym normalnie pracy i żłobek. Ludzie pracują zdalnie w domu, ale to np programiści, księgowi, architekci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja sobie nie wyobrażam rok w domu siedzieć, ja wróciłam do pracy po 2 miesiącach, trochę ponad. 

Autorko, ja w takiej sytuacji chyba szukała bym normalnie pracy i żłobek. Ludzie pracują zdalnie w domu, ale to np programiści, księgowi, architekci. 

ale 2 miesiezne dziecko juz sobie wyobrazasz zostawić. Kochana mamusia, wazne ze ona zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×