Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Zblizajacy sie cesarka i strach

Polecane posty

Gość Gosc

Jestem w 35 tyg i niedlugo bede miala cesarke bo mi dziecko nie rosnie prawidlowo. Mala na 2kg. Boje sie ze sobie nie poradze jako mama, bedzie taka malutka...mam nadzieje ze urodzi sie zdrowa.

Nie mam rodziny ktora moze mi pomoc a to moje pierwsze dziecko. Mentalnie bylam nastawiona spotkac ja dopiero za 5 tyg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Poradzisz sobie. Nie martw się. Najważniejsze, aby Twoja córka urodziła się cała i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Nie martw się dasz radę! Mogę cię pocieszyć że rodzę dopiero w grudniu a już się boję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzieki dziewczyny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ja na dniach mam 3 cesarkę i też od jakiegoś czasu czuje irracjonalny lek. Czy dam radę jako mama, czy w ogóle przeżyje cesarkę (!!) Serio mam takie myśli, aż moja pani ginekolog jest trochę przerażona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Będzie dobrze syn się urodził to miał 2070g dziś najwyższy w klasie. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tu autorka..na rano ide so szpitala na sterydy. Wczoraj kiepsko mala czulam, teraz leze i tez lipa. Bardzo sie stresuje czy wszystko jest z nia ok a nie chce jechac na pogotowie bo za 7 godzin i tak maja mnie przyjac na oddzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Byłam w podobnej sytuacji. Mała w 35 tc czasie miała 2100g miałam mieć wywolywanie w 37tc ale urosła do 2350g, przeciagnelam o kolejny tydzien, miała już 2550g. Lekarz i tak chciał wywoływać. Urodzilam miesiac temu w 40tc, mała wazyla 3070g, 10 punktów i 53cm. Córka jest piękna i proporcjonalna A miala mieć wszystko za małe. Do 40tc Twojemu dziecku zostało jeszcze 5 tygodni A pod koniec dzieci rosną najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziek  Ona, bardzo bym chciala aby w moim przypadku bylo to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu1

wiesz ze te pomiary sa tylko przyblizone. Mój syn miał miec standardowe rozmiary, jakoś niewiele ponad 3kg. Urodził sie w 37tygodniu i miał 4kg. kolejne dziecko miało byc jeszcze większe i... 3,7kg. 

zjedz coś słodkiego, maluch powinien sie ruszac po słodkim, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam cukrzyce wiec z tym slodkim nie moge przesadzac. Ale mala jakos malo co rusza, dzisiaj pomogla lodowata woda do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Ja też bardzo się bałam cesarki. Tym bardziej, że córeczka też miała niską masę urodzeniową do tego jeszcze były inne komplikacje więc można powiedzieć, że cudem do terminu cesarki dotrwałam. Ostatecznie wszystko się skończyło dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Weronika napisał:

Ja też bardzo się bałam cesarki. Tym bardziej, że córeczka też miała niską masę urodzeniową do tego jeszcze były inne komplikacje więc można powiedzieć, że cudem do terminu cesarki dotrwałam. Ostatecznie wszystko się skończyło dobrze 

A w ktorym tygodniu twoja corka przyszla na swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×