Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kama

Mąż zdradził mnie z niania

Polecane posty

Gość kama

Dowiedziałam, że mąż zdradza mnie z nianią. Pracuje dla nas już ponad rok, nie wiem kiedy rozpoczęli romans. Teraz wiem i oni wiedzą, że ja wiem, bo po prostu ich przyłapałam. Jestem wściekła na męża. Jestem zła, ale najgorsze jest to że nie jestem zła, że mąż mnie zdradził, tylko że straciłam świetną nianię, dzieci się świetnie przy niej czuły i mogłam na nią liczyć. Oczywiście mąż ma spakowane walizki, niani jutro w pracy nie będzie, a ja jestem wściekła. Czy coś ze mną nie tak, że mi niani żal, a nie małżeństwa? Bez męża dam sobie radę, mam dobrą pracę, zarobki, a dom jest mój, ale bez niani jest mi trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co

Znajdziesz inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

Znaleźć nie jest łatwo. Tyle już rozmów przeszłam i co jedna to lepsza. Już się na skype wstępnie umawiam, żeby czasu nie marnować. Boję się, że nie uda mi się znaleźć nikogo szybko. Jedno dziecko chodzi do przedszkola, sezon chorobowy nadchodzi. Za to to małe potrzebuje niani. Jestem na nich wściekła. Na męża bardziej, że mi tyle problemów narobił jakimś głupim seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To skoro jego pogonilas to niech ona dalej pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znampowód

pewnie jesteś pasztetem i nie udostępniasz anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość znampowód napisał:

pewnie jesteś pasztetem i nie udostępniasz anusa

tam gdzie jest anal tam nie ma zdrad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamsex

Zapamiętajcie polskie kobiety anal dla mężczyzn jest wszystkim

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wolę już żeby mnie facet zdradzal niż odbyt wypadł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jego pogoń, a ją zostaw i kup jej jeszcze kwiaty, bo Cię od ku.r.w.iarza uwolniła. Pokażesz klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wolę już żeby mnie facet zdradzal niż odbyt wypadł!

To chociaż dajcie się tam pieścić językiem ! rozkoszować się Waszym pięknym ciałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwika
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wolę już żeby mnie facet zdradzal niż odbyt wypadł!

kto cię zmuszał do kopulacji z koniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość znamsex napisał:

Zapamiętajcie polskie kobiety anal dla mężczyzn jest wszystkim

 

prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska

Tyle jego co sobie poużywa. Bądź tolerancyjna i traktuj nianię rodzinnie. Zostaw ją skoro jest dobra a mąż się do niej przyzwyczaił. Nie utrudniaj życia sobie, dzieciom, niani i mężowi. Niech każdy robi to co lubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

Męża pogoniła, wydaje mi się, że do niej poszedł. Niania była świetna, ale taka sytuacja że ja jej płacę, a ona mieszka z moim jeszcze mężem też mi nie odpowiada. Muszę znaleźć drugą.

Co do anala to w fazie świetności naszego związku proponowałam nie raz, nie jestem pruderyjna, nie lubię anala, ale bym się zgodziła, ale on powiedział, że dla niego anal to ukryte gejostwo i sobie nie wyobraża, także pudło nie dlatego mnie zdradził. Może tamta jest lepsza, nie wiem nie interesuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Chcesz powiedzieć, że twój mąż wsadził niani swojego członka tak głęboko w waginę, że aż sperma bryzgała po ścianach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

uprawiał z nią seks w waszym małżeńskim łóżku, czy był na tyle przyzwoity, że ru/chał ją w pokoju gościnnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Czy jak weszłaś do pokoju to widziałaś tylko nagie pośladki męża i jego klekoczące jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama
45 minut temu, Gość Ewa napisał:

Czy jak weszłaś do pokoju to widziałaś tylko nagie pośladki męża i jego klekoczące jaja?

tak, je klekoczące jaja to było to, co pierwsze rzuciło mi się w oczy, do tej pory nie mogę tego wymazać ze swojej pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama
10 minut temu, Gość kama napisał:

tak, je klekoczące jaja to było to, co pierwsze rzuciło mi się w oczy, do tej pory nie mogę tego wymazać ze swojej pamięci

weź się nie podszywaj pode mnie. Nie patrzyłam co im klekocze tylko usłyszałam. I krzyknęłam że jestem i jak wrócę ma ich nie być w domu. Dzieci były akurat u babci. Uprawiali seks w pokoju gościnnym, pokoju niani, w którym spała jak wychodziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość kama napisał:

Jestem na nich wściekła. Na męża bardziej, że mi tyle problemów narobił jakimś głupim seksem.

To po co ich pogoniłaś, jak to jakiś głupi seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no to wszystko w porządku, jeśli uprawiali seks w pokoju gościnnym, a nie w małżeńskiej alkowie, mąż wykazał się poczuciem odpowiedzialności i taktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość kama napisał:

weź się nie podszywaj pode mnie. Nie patrzyłam co im klekocze tylko usłyszałam. I krzyknęłam że jestem i jak wrócę ma ich nie być w domu. Dzieci były akurat u babci. Uprawiali seks w pokoju gościnnym, pokoju niani, w którym spała jak wychodziliśmy.

czyli jednak klekotały mu jaja, co pośrednio potwierdzasz pisząc, że usłyszałaś, że klekoczą, ale nie patrzyłaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama
1 minutę temu, Gość gość napisał:

czyli jednak klekotały mu jaja, co pośrednio potwierdzasz pisząc, że usłyszałaś, że klekoczą, ale nie patrzyłaś 

tylko głuchy by nie usłyszał tego klekotu, roznosił się po całym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama
7 minut temu, Gość kama napisał:

tylko głuchy by nie usłyszał tego klekotu, roznosił się po całym domu

znowu podszyw. Dobra nie ma sensu pisanie tutaj. Spadam stąd. A co to głupiego seksu to nie mam ochoty trzymać w domu męża, któremu nie mogę ufać. Chodzi o zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc....

Na Twoim miejscu obarczyłabym męza opieką nad dziećmi poki nie znajdziesz nowej niani. Niech sobie wezmie urlop i zajmuje sie teraz sam dziecmi i a Ty idz do pracy i w tylku z tym. Dlaczego to ty masz teraz miec gorzej i kombinować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nzbs

Ta prowokacja już była tysiąc razy a wy łykacie jak ruska prostytuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×