Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Przewija na komodę

Polecane posty

Gość Gosc

Witam, jestem w trakcie kompletowania wyprawki dla juniora i w związku z tym mam pytanie do doświadczonych mam. Kupiłam komodę do pokoju małego, komoda jest niewielka 73x40 ponieważ pokoik też do dużych nie należy. Chciałabym na tej komodzie stworzyć miejsce do przewijania, spotykam się z ogromną ofertą drewnianych twardych nakładek do przewijania na komody ale czy ona jest konieczna? Nie wystarczy ten miękki wkład? Ciężko mi znaleźć nakładkę pasującą do mojej komody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Dla mnie za malo miejsca (tylko kiedy malutkie zmieści się na 40 cm) i niewygodnie przewijać  dziecko bokiem. Nie myślałaś o przewijaku nakładanym na łóżeczko (jeśli masz)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Iubire napisał:

Dla mnie za malo miejsca (tylko kiedy malutkie zmieści się na 40 cm) i niewygodnie przewijać  dziecko bokiem. Nie myślałaś o przewijaku nakładanym na łóżeczko (jeśli masz)? 

Hmm nie pomyślałam o przewijaku na łóżeczku, a tez mam już kupione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja myślę, że to fajne rozwiązanie. Na łóżeczku wieszasz organizer, tam pod ręką trzymasz kilka pieluszek, krem, fridę, itd. Jak dzieciaczek podrośnie to przewijak wkładasz pod czy za łóżeczko i wyciągasz jednym ruchem do przewijania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

A ja bałabym się ze dziecko spadnie z przewijaka. Na poczatku przewijalam syna na swoim małżeńskim łóżku, jednak było to niewygodne dla mojego kręgosłupa. Teraz przewijam na podłodze, na macie na której leży i bawi się dziecko. moge w trakcie przebierania zainteresować go zabawkami (syn nie lubi ubierania) i spokojnie odejsc na chwile wyrzucić pampers i umyć ręce bez obaw, ze spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Ja kupiłam komodę dziecięcą z dedykowaną nakładką na przewijak. Montuje się tymczasowo, później zdejmujesz i masz zwykłą komodę. Jak dla mnie super sprawa, bardzo się sprawdza i mam gdzie rozłożyć resztę "osprzętu" do zmiany pieluchy.

Ta drewniana nakładka jest konieczna, ponieważ sam miękki wkład byłby niestabilny to raz, a dwa, uginałby się pod ciężarem dziecka. Ewentualnie możesz kupić dowolną komodę i położyć na niej przewijak na łóżeczko, bo on też jest miękki, tylko ma pod spodem usztywnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×