Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak wyglądać lepiej niż panna młoda?

Polecane posty

Gość Gość

Otóż mam pytanie - jak wyglądać na weselu tak, żeby zwrócić na siebie uwagę wszystkich? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoTak

Jak nie masz urody lepszej od Panny młodej to nie będziesz. Piękna kobieta w skromniejszej sukni przyciąga uwagę. Liczy się uroda a nie szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty tak na serio?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No kuzynka mojego męża też miala taki plan na naszym ślubie i tylko się ośmieszyła ale nie chciała mnie przyćmić dlatego że mnie nie lubi czy coś tylko to jest taka infantylna, zapatrzona w siebie narcyzka i ciężko jej znieść kiedy nie jest w centrum wydarzeń.

A jak chcesz skupić na sobie uwagę wszystkich to załóż sobie kapelusz ze  strusimi piórami, do tego cekiniastą złotą kieckę i boa z lisiego futra - efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Chyba żartujesz albo specjalnie prowokujesz. Wesele jest po to żeby para młoda była w centrum uwagi. A nie jakaś szpetna kuzynka dżesika 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cekinowa ...enka na wesele jest ok? Ładnie błyszczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wbrew pozorom panny młode wcale często nie są najpiękniejsze na weselu. To zależy przede wszystkim od urody,  a nie od całej oprawy. Jak panna młoda nie będzie pieknością na codzień, to i w dniu ślubu tez nie.

Może ewentualnie wyglądac troche lepiej niż zwykle dzięki makijazowi, fryzurze itd. Ale niektore panny młode przesadzają i w bardzo strojnych stylizacjach wyglądają często mniej korzystnie niz ich kolażanki subtelniej pomalowane i w rozpuszczonych włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Także cekinowa ...enka też urody nie doda, a wręcz przeciwnie. 100 razy ładniej wygląda się nieraz w normalnej ...ence, ale podkreślającej figurę, makijażu nie jakims mega ostrym jak panna młoda, ale troche bardziej wyrazistym niz na codzień i w rozpuszczonych włosach i szpilkach.

Moim zdaniem jeśli kobieta jest ładna na codzień, to uroda sama się obroni, a przy odrobinie starań i fajnej ...ence to juz w ogóle.

Lepiej wygląda normalny makijaż i długie rozpuszczone włosy plus fajna ...enka niż te wszystkie ciezkie makijaże, posklejane od lakieru włosy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Panna młoda zawsze przyciąga uwagę tego dnia. Możesz się postarać ale pewnie efekt będzie taki że wszyscy będą mieli z ciebie beke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Panna młoda zawsze przyciąga uwagę tego dnia. Możesz się postarać ale pewnie efekt będzie taki że wszyscy będą mieli z ciebie beke.

Przyciąga uwage bo jest panna młodą, ale niestety nie każda dobrze wygląda na ślubie 😉 Szczególnie jeśli przesadzi z makijażem, suknia stylizacją. 

Czasem przestaje być delikatnie i subtelnie, a zaczyna wyglądać to źle jak jest wszystkiego za dużo tzn. za dużo makijażu, zbyt strojna suknia, włosy upiete w koczek posklejany lakierem. Tregedia.

Dlatego jak ja bede brać ślub to postawie na subtelność i delikatność żeby całość tworzyła takie dziewczece wrazenie,a  nie postarzyła mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Haloooo!  Lemingi bez wyczucia sarkazmu! 

Ta cekiniasta suikenka to był żart, nie widzicie, że zestawiłam to z lisim boa i kapeluszem ze strusich piór? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

 

Ta cekiniasta suikenka to był żart, nie widzicie, że zestawiłam to z lisim boa i kapeluszem ze strusich piór? 

Z tego co się naoglądałam na weselach to nie byłam pewna czy to żart 😉

Niektórzy mają kiepski gust, a w zasadzie wiele kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny, nie chcę się wyglądać jak wariat, na siłę zwracać uwagi, tylko po prostu chcę jakoś się wyróżnić, wyglądać dobrze, a nie w zwyklej ...ence jak na co dzień... Może długa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Także żeby zrobic wrażenie radzę nie przesadzać, tylko byc najlepszą wersją siebie, najlepiej postawić na sprawdzone pomysły, sprawdzoną fryzurę, makijaż niż kombinować bo można... przekombinować.

Oczywiście lepiej postarać się bardziej jak na codzień, ale bez przesady żeby nie robic z siebie klauna jak wiele kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Z tego co się naoglądałam na weselach to nie byłam pewna czy to żart 😉

Niektórzy mają kiepski gust, a w zasadzie wiele kobiet

Ja bym spokojnie założyła krótką cekinową sumienke na wesele w sezonie jesień-zima. Jestem zgrabna, więc byłoby ok. Tylko już bez zbędnych dodatków, wiadomo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny, nie chcę się wyglądać jak wariat, na siłę zwracać uwagi, tylko po prostu chcę jakoś się wyróżnić, wyglądać dobrze, a nie w zwyklej ...ence jak na co dzień... Może długa? 

Fajna, krótsza lepiej się prezentuje 😉 Oczywiście nie jakaś mega krótka, ale taka przeważniej bardziej podoba się facetom niz długa do ziemi.
Czasem mniej znaczy więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W sensie mniej dodatków, a nie im bardziej skąpy strój 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Fajna, krótsza lepiej się prezentuje 😉 Oczywiście nie jakaś mega krótka, ale taka przeważniej bardziej podoba się facetom niz długa do ziemi.
Czasem mniej znaczy więcej 

Ale z kolei długa od razu wyróżnia się w tłumie, a krótkich ...enek jest multum na weselach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Wbrew pozorom panny młode wcale często nie są najpiękniejsze na weselu. To zależy przede wszystkim od urody,  a nie od całej oprawy. Jak panna młoda nie będzie pieknością na codzień, to i w dniu ślubu tez nie.

Może ewentualnie wyglądac troche lepiej niż zwykle dzięki makijazowi, fryzurze itd. Ale niektore panny młode przesadzają i w bardzo strojnych stylizacjach wyglądają często mniej korzystnie niz ich kolażanki subtelniej pomalowane i w rozpuszczonych włosach

I niech zgadne, całkowicie przypadkowo tą subtelną koleżanką wyglądającą korzystniej niż panna młoda jesteś zazwyczaj TY?
🙂

6 minut temu, Gość Gość napisał:

Panna młoda zawsze przyciąga uwagę tego dnia. Możesz się postarać ale pewnie efekt będzie taki że wszyscy będą mieli z ciebie beke.

Dokładnie. Możesz przyjść w długiej białej sukni, albo czarnej ala morticia addams, albo i nawet z strusim piórem w tyłku i stroju brazylijskiej tancerki samby. Oczy wszystkich i tak będą zwrócone na panne młodą, a ciebie nawet ze zdjęć i filmów będzie można wyciąć. Ośmieszysz się tylko próbując zwrócić na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Wbrew pozorom panny młode wcale często nie są najpiękniejsze na weselu. To zależy przede wszystkim od urody,  a nie od całej oprawy. Jak panna młoda nie będzie pieknością na codzień, to i w dniu ślubu tez nie.

Może ewentualnie wyglądac troche lepiej niż zwykle dzięki makijazowi, fryzurze itd. Ale niektore panny młode przesadzają i w bardzo strojnych stylizacjach wyglądają często mniej korzystnie niz ich kolażanki subtelniej pomalowane i w rozpuszczonych włosach

Dokładnie! większość panien młodych wygląda jak  bałwany z sylwestrowym makijażem. Teraz wchodzi taki trend boho i o niebo lepiej to wygląda ale oczywiście kuzynki męża 2 lata temu dziwiły się że mam tyle kasy, a idę w jakiejś muślinowej szmatce w dodatku z długim rękawem zamiast pół goła mieć gorset i te obciachowe getry na ręce, zakładane na jeden palec no i obowiązkowo spódnicę na stelażu. Nic sie nie skrzyło, nie błyszczało, żadnych perełek, kryształków? jak to? Na wianku z zielonych liści i dalii też nie zostawiły suchej nitki za to ich mężowie zachwyceni, podobnie jak mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I niech zgadne, całkowicie przypadkowo tą subtelną koleżanką wyglądającą korzystniej niż panna młoda jesteś zazwyczaj TY?
🙂

A zgadłaś, często tak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Załóż najlepiej suknię ślubną, zupełnie jak panna młoda, wtedy na pewno zwrócisz na siebie uwagę, a jak goście popiją, to was nawet nie rozróżnią. 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dokładnie! większość panien młodych wygląda jak  bałwany z sylwestrowym makijażem. Teraz wchodzi taki trend boho i o niebo lepiej to wygląda ale oczywiście kuzynki męża 2 lata temu dziwiły się że mam tyle kasy, a idę w jakiejś muślinowej szmatce w dodatku z długim rękawem zamiast pół goła mieć gorset i te obciachowe getry na ręce, zakładane na jeden palec no i obowiązkowo spódnicę na stelażu. Nic sie nie skrzyło, nie błyszczało, żadnych perełek, kryształków? jak to? Na wianku z zielonych liści i dalii też nie zostawiły suchej nitki za to ich mężowie zachwyceni, podobnie jak mój.

Jasne, już Ci wierzę, że cudzy mężowie byli Tobą zachwyceni. Trochę obiektywizmu, bo teraz poleciałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Choć czasami panny młode wyglądały świetnie, ale nie wszystkie zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jasne, już Ci wierzę, że cudzy mężowie byli Tobą zachwyceni. Trochę obiektywizmu, bo teraz poleciałaś. 

A co w tym takiego dziwnego, myslisz, ze wszyscy męzowie tacy święci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Albo ubierz się jak na pogrzeb, długa czarna suknia plus woalka.😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A co w tym takiego dziwnego, myslisz, ze wszyscy męzowie tacy święci?

Po czym poznałaś, że byli Tobą zachwyceni, niby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A zgadłaś, często tak 😉

Buahahahahahahahahahaha

Mama, czy chłopak ci to mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Buahahahahahahahahahaha

Mama, czy chłopak ci to mówią?

Nie tylko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co w tym dziwnego, że kobieta może podobać się nie tylko mamie czy chłopakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×