Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta

Legalna antykoncepcja z internetu!

Polecane posty

Gość Marta

Cześć dziewczyny. Może nie każda wie ale na stronie dimedic można legalnie zamówić tabletki antykoncepcyjne do domu albo samą receptę od lekarza. Koszt usługi wychodzi taniej niż wizyta u ginekologa a do tego wszystko załatwimy przez internet. Recepta jest do zrealizowania w każdym kraju Unii Europejskiej a tabletki przyjdą z polskiej sieciówki aptek z paragonem itd. Jakby ktoś miał wątpliwości to na stronie przychodni jest czat na którym możemy uzyskać szybko odpowiedź na swoje pytania i wątpliwości. A jeśli ktoś chce to może skorzystać z kodu rabatowego -25 zł na konsultację  marta202285 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginewra454

Przez Internet można także zakupić naturalne środki do antykoncepcji na stronie naturalnej płodności- kapturki antykoncepcyjne np. FemCap, diafragmę. Ja tam kupuje i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stacjonarnie nie ma sensu chodzić po receptę na antykoncepcję, skoro masz tutaj  e-recepta.net/dolegliwosci wszystko do załatwienia w kilka minut. Po co się męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najskuteczniejsza metoda antykoncepcji to antykoncepcja hormonalna i mechaniczna np za pomocą prezerwatywy (która jednak czasem pęka) lub silikonowej wkładki diafragma Caya, polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi na co dzień kontrola cyklu za pomocą komputera cyklu, ja używam Cyclotest MyWay i jestem zadowolona. Mam stały zapis, który pokazuję na wizytach u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×