Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuz

Bjuta z Warszawy

Polecane posty

Gość Zuz

Dlaczego wszystkie wątki o niej znikają lub umierają? Co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie moze zniesc słów krytyki na jej temat i wszystkie wątki zglasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuz

Nie rozumiem zgłaszania wątków w momencie gdy nie obraża się wulgarnie osoby. Dla mnie ytberzy to kolejny rodzaj celebrytów. Chodzą na eventy, prowadzą działalność, kreują wizerunek. Sami chętnie korzystają na popularności, jednak gdy wytknie się im brak kompetencji komentarze są usuwane jak u zmalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Zuz napisał:

Nie rozumiem zgłaszania wątków w momencie gdy nie obraża się wulgarnie osoby. Dla mnie ytberzy to kolejny rodzaj celebrytów. Chodzą na eventy, prowadzą działalność, kreują wizerunek. Sami chętnie korzystają na popularności, jednak gdy wytknie się im brak kompetencji komentarze są usuwane jak u zmalo.

Ubodło ją że ktoś napisał że ona robi makijaże jak do cyrku.

Niestety- cały jutub i instagram są zakłamane. Można tylko słodzić i serduszkować- wyraź swoją opinię, odmienną ok opinii twórcy to już jesteś nazwany hejterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

Na początku istnienia jej kanału bardzo ją lubiłam. Teraz nabrała dziwnej maniery i mam wrażenie, że traktuje wszystkich z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o kim ten wątek? o Adzie królowej spalonych włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

o kim ten wątek? o Adzie królowej spalonych włosów?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

lubie ją czasem pooglądać, ale wnerwia mnie że nie robi użytkowych stonowanych makijaży, tylko zawsze wymaluje się jak papuga na gody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I co u naszej gwiazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, też mam wrażenie, że czuje się lepsza od innych, obrosła w piórka. Mnóstwo filmów sponsorowanych, oczywiście o tym żadnej informacji i do tego po 10 reklam w trakcie tskiego filmu. To jest naprawdę brak szacunku do widzów. 

Wielka przyjaciółka z Gośką House of Makeup, od której nauczyła się podstaw makijażu, jak nie robić sobie matowej szpachli, która bardzo postarza. Czyli jednak bycie samoukiem nie wychodzi zawsze na dobre. Niby ma jakieś klientki, ale jak każdej robiła takie ciężkie tapety, nawet tym z suchą cerą, to aż się boję jak wyglądały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×