Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

ile zarabiają wasi mężowie kucharze

Polecane posty

Gość gosc

Mieszkamy zagranicą od ładnych kilku lat. Mąż jest z zawodu kucharzem, ma skończoną szkołę kucharską i ponad 12 lat doświadczenia w zawodzie. Obecnie jest szefem kuchni w hotelu, ale to taki typ człowieka, że lubi to co robi i pracuje aktywnie na kuchni. Chodzi mi o obecne zarobki kucharza w Polsce, wiem, że różnią się w poszczególnych miastach. Interesuję mnie głównie warszawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobito, na kafe pytasz? Mężowie kafeterianek to przecież dyrektorzy, biznesmeni, prawnicy, ewentualnie programiści i każdy zarabia przynajmniej 10 tysięcy netto miesięcznie. A one same to niepracujące panie domu czerpiące dochody z wynajmu swoich licznych nieruchomości 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Kobito, na kafe pytasz? Mężowie kafeterianek to przecież dyrektorzy, biznesmeni, prawnicy, ewentualnie programiści i każdy zarabia przynajmniej 10 tysięcy netto miesięcznie. A one same to niepracujące panie domu czerpiące dochody z wynajmu swoich licznych nieruchomości 😂

nie wiem po co ktos sie poci, by wypocić taki wpis? nic nie wnosi, tylko jajeczka z tego ile czasu spedzasz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż mojej siostry pracuje jako kucharz w resteuracji w mieście powiatowym, ale nie jest szefem kuchni, ani nawet szefem zmiany tylko kucharzem i zarabia 2800 z hakiem. Siostra go namawia żeby się przenieśli do nas do Poznania ale on nie chce wyjść ze swojej strefy komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×