Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dom z zewnątrz brzydki, a w środku luksusowy

Polecane posty

Gość Gość

Byłam pierwszy raz w rodzinnych stronach mojego chłopaka i bardzo zdziwił mnie jego rodzinny dom. Na początku trochę się przeraziłam, bo z zewnątrz dom wyglądał na zaniedbany. I to lekko mówiąc. Odznaczał się brzydotą. Robił naprawdę złe wrażenie. Ale jak weszłam do środka to drugi szok. Bo wnętrza nie były ładne, a wręcz luksusowe. Wszystko takie dopieszczone, wymuskane, estetyczne, jak prosto z katalogu. Nic tylko zdjęcia na instagrama robić. Chłopak chyba zauważył, że jestem w lekkim szoku. I powiedział, że nie ma co się obnosić z bogactwem. I jego rodzice wolą zachowywać pozory, że to skromny dom, a nie pełen kosztowności. Sama nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Że to nie chłopak dla Ciebie bo inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chronią się w ten sposób przed włamywaczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"Zdjęcia na instagrama robic"- aż tak płytka jesteś? Poza tym, to ich sprawa, jaki mają dom, nie rozumiem co Cię to w ogóle obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Widać u Ciebie rządzi powierzchowność, aparycja. Jeżeli nie weszłabyś do tego domu to jakie miałabyś myśli? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikia

Ja mam taki sam dom. Z zewnątrz brzydka fasada, stary płot itp. A w środku  wyposażenie bardzo drogie. I powodów jest kilka 

1-ochrona przed włamaniem 

2-na fasadę i ogrodzenie patrzy głównie sąsiad, wiec nie upadłam na głowę żeby fundować mu widoki za kilkadziesiąt tysi 

3-po co obnosić się z pieniędzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzz

I o  wiele latwioej jest wyposazyc dom niz zrobic rewolucje na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko głupcy obnoszą się z bogactwem. Wielu moich znajomych kupuje np w kółko ten sam samochód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czasem coś trzeba wybrać albo środek albo na zewnątrz. Ludzie których stać nie maja takich dylematów. Znam tez wielu ludzi, którzy maja ogromne firmy i dochody, ale wszystko inwestują w firmę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdjdjs

Dla mnie to dziwne. Rozumiałabym sytuację że dom jest np brzydki ale ma pewne drogie rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie w życiu codziennym, typowo użyteczne. Sama znam taka rodzinę, ale ich dom jest raczej jednakowo ładny w środku i na zewnątrz, przyzwoity. Im po prostu nie zależy na wyglądzie ale na wygodzie użytkowania. Jeśli ktoś lubi ładne rzeczy to dziwne że moze patrzeć na brzydka elewacje. Dla mnie dom powinien być spójny jakoś. Sama mam brzydkie obejscie i mnie to strasznie męczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Takie chorobliwe ukrywanie bogactwa jest tak samo dziwaczne jak chorobliwie epatowanie nim. Ja rozumiem skromny dom z zewnątrz ale estetyczny i zadbany, a nie jakas taka na siłę rudera. Kochani co do włamywaczy to są lepiej zorientowani niż wam się wydaje. Dobrze wiedzą kto ma kasę i gdzie można coś ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem z tych co woleli by również ukrywać nadmierne bogactwo, skromny dom, samochód, wygląd zewnętrzny, nie obnażać się w necie zdjęciami z podróży a kasę inwestować w nieruchomości, ziemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×