Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 432

Czy są mężczyźni lubiący mały biust

Polecane posty

Gość Gość 432

Kochani czy mężczyźni rzeczywiście mogą lubić bardzo małe piersi ? Sama mam niepełne A i mam straszny kompleks. Wstydzę się rozbierać przed swoim partnerem mimo ze on zapewnia mnie ze lubi mały biust jednak mam tak ogromny kompleks dotyczący swoich piersi które są mega małe ze z trudem ścigam stanik i czuje się mega niekomfortowo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1

Ja lubię nieduże piersi każda z moich kobiet miała małe piersi czyli jakoś podświadomie wybieram kobiety z małymi piersiami teraz mam już dzieci i okazało się że żona w małych miała więcej pokarmu niż kuzynka z ogromnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big

Nie ma dla mnie znaczenia mały czy duży. Każdy jest piękny! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1

Male, duze... bez roznicy. Byle wlascicielka byla z nim w zgodzie, wtedy wszystko jest ok. Mi osobiscie nie o cycki chodzi kobietki, ale o to jak sie czujecie w swojej skorze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mark

Moja żona ma małe piersi, natomiast na bardzo duży kształtny tyłek z którego pozwala robić użytek. Cycki owszem małe ale na jej dupę każdy zwraca uwagę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie im mniejsze tym lepsze. Byłem karmiony piersią do 3 roku życia, duże cycki kojarzą mi się wyłącznie z miską, talerzem, naczyniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmk

Lubię, moja żona ma mały piękny biust. Niestety podpbnie jak Ty, nie rozumie tego jaki jest piękny. Na szczęście w świetle księżyca mogę go oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja wolę większy tyłek a biust nie musi być duży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kobiety to fajnie stworzone są , jak nie ma co pieścić z przodu to z tyłu jest i na odwrót .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Jmk napisał:

Lubię, moja żona ma mały piękny biust. Niestety podpbnie jak Ty, nie rozumie tego jaki jest piękny. Na szczęście w świetle księżyca mogę go oglądać.

bo one nie rozumieją swojego piękna , jak ciałka więcej to już płaczą że brzydkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość Gość 432 napisał:

Kochani czy mężczyźni rzeczywiście mogą lubić bardzo małe piersi ?

Tak..., średnie i duże też..., to zależy kto je nosi... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kobitka ma ogromne, dwoma rękami ich nie obejmuje. Chętnie chwycił bym coś zgrabnego, mieszczącego się w dłoni, ulga i przyjemność 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjal

Maly biust jest jak najbardziej w porzadku (nie ma znaczenia). Jako facet powiem nawet ze moim zdaniem nie powinnas myslec o ich powiekszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko duże

Każdy lubi duże chociaż nikt się nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Tylko duże napisał:

Każdy lubi duże chociaż nikt się nie przyzna

Bzdura. Piersi nigdy nie wywoływały u mnie ekscytacji. Ich wielkość nie jest ważna.Oprócz skrajności rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semoi

Małe są super bo zawsze młodo wyglądają  i nie obwisną z wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Semoi napisał:

Małe są super bo zawsze młodo wyglądają  i nie obwisną z wiekiem

Mylisz się. Małe piersi też tracą swoją sprężystość wraz z postępującym wiekiem i procesami starzenia. Wszystko zależy od genów,odpowiedniego odżywiania,a w dzisiejszych czasach w dużej mierze również od ilości zabiegów medycyny estetycznej i zabiegów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Jakie to ma znaczenie wobec wieczności ? Szukam kogoś z kim można iść przez życie i rozmiar piersi nie ma znaczenia. Jeśli miałbym wybrać kobietę na jedną noc to wtedy zwracałbym uwagę na rozmiar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 7.09.2019 o 23:19, Gość Gość 432 napisał:

Kochani czy mężczyźni rzeczywiście mogą lubić bardzo małe piersi ? Sama mam niepełne A i mam straszny kompleks. Wstydzę się rozbierać przed swoim partnerem mimo ze on zapewnia mnie ze lubi mały biust jednak mam tak ogromny kompleks dotyczący swoich piersi które są mega małe ze z trudem ścigam stanik i czuje się mega niekomfortowo.  

Ja również mam malutkie piersi 😞 to mój wielki kompleks. Dopóki nie muszę się przed nikim rozbierać jest ok, jeszcze nigdy nie uprawiałam seksu i nie byłam w sytuacji kiedy musiałabym się przed jakimś mężczyzną rozebrać. Jednak boję się, jak to będzie wyglądać, kiedy do tego dojdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię mały biust. Kiedyś duży biust, za czasów naszych dziadków, był wyznacznikiem seksapilu kobiety. Wystarczy popatrzeć jak kobiety kiedyś eksponowały i podkreślały biust. Dzisiaj już nie jest tak ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

 

Ty masz kompleks małego biustu, a ja dużego. Po urodzeniu dziecka biust mi urósł o prawie dwa rozmiary podczas nawału pokarmu. Poza tym karmiłam dziecko do 3 r.ż.  z zalecenia alergologa. Niestety skóra mi się za szybko rozciągnęła, przez co mam rozstępy na biuście, a sutki też mi się rozciągnęły, więc po obkurczeniu gruczołów mlekowych biust stracił na elastyczności i zamiast sprężystego biustu mam klapnięty. Z kompleksów na tle mojego ciała po ciąży wyciągną mnie partner, za co mu jestem wdzięczna. Zaakceptuj to jak wyglądasz i przekuj w swój atut 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Semoi napisał:

Małe są super bo zawsze młodo wyglądają  i nie obwisną z wiekiem

Skóra z wiekiem wiotczeje to i cycki też bez względu na rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacznie bardziej niż na biust zwracam uwagę na nogi i tyłek. Kobieta z "płaskim tyłkiem" i bez wcięcia w talii wygląda dla mnie mniej kobieco niż ta z małym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie panie, opinia, że wszystkim mężczyznom bardziej podobają się obfite biusty to mit taki sam jak to, że każdy Polak jest fanem disco-polo (fuj). Korzystając z plaż naturystycznych mogę dyskretnie porównywać przeróżne rozmiary i szczerze mówiąc panie z rozmiarem A - B wyglądają w mojej opinii atrakcyjniej a ich piersi nie wyglądają, że tak się wyrażę "wulgarnie". 

Dnia 8.09.2019 o 06:39, Gość gosc1 napisał:

Male, duze... bez roznicy. Byle wlascicielka byla z nim w zgodzie, wtedy wszystko jest ok. Mi osobiscie nie o cycki chodzi kobietki, ale o to jak sie czujecie w swojej skorze 😉

Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Chamski napisał:

mit taki sam jak to, że każdy Polak jest fanem disco-polo (fuj).

Muzyka disco-polo na przestrzeni lat bardzo ewoluowała i nie jest już takim "szitem" jak 20 lat temu. Nie jestem zagorzałym fanem,ale trudno bez tej muzyki wyobrazić sobie niektórą imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, acordeon napisał:

Muzyka disco-polo na przestrzeni lat bardzo ewoluowała i nie jest już takim "szitem" jak 20 lat temu. Nie jestem zagorzałym fanem,ale trudno bez tej muzyki wyobrazić sobie niektórą imprezę.

W mojej subiektywnej opinii nadal jest "szitem" i zawsze będzie. Widocznie mam większą wyobraźnię 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Chamski napisał:

W mojej subiektywnej opinii nadal jest "szitem" i zawsze będzie. Widocznie mam większą wyobraźnię 😉 

Niestety nawet jeżeli w opinii wielu osób jest to "szit" to nie zmienia faktu,że ludziom się podoba i bawią się przy tej muzyce bez względu na wiek i zainteresowania muzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, acordeon napisał:

Mylisz się. Małe piersi też tracą swoją sprężystość wraz z postępującym wiekiem i procesami starzenia. Wszystko zależy od genów,odpowiedniego odżywiania,a w dzisiejszych czasach w dużej mierze również od ilości zabiegów medycyny estetycznej i zabiegów kosmetycznych.

Nie wszystkie tracą. Na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×