Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Po co ludzie interesują się osobami czy rzeczami, których nienawidzą?

Polecane posty

Gość Gość

Koleżanka w pracy ciągle nadaje mi o jakiejś vlogerce, której to podobno nie lubi, na którą nie może patrzeć, która taka pusta, tylko zakupy, zakupy i jak ona może tak żyć. A jedna ogląda każdy jej film, wie wszystko na jej temat, śledzi ją na instagramie. Ciągle o niej gada. Jak ją pytam po co ogląda, skoro jej nie lubi. To ona mówi, że a bo może. Ciągle komentuje jej zdjęcia na instagramie, czepia się jej, zawsze ma jej coś do zarzucenia. Dla mnie to chore. Ale zauważyłam, że ludzie często tak robią. Tak narzekają na instgram, a siedzą w na nim godzinami i tylko czepiają się ludzi, którzy tam publikują. Niby zdrowo się odżywiają, a obserwują strony, które pokazują niezdrowe przepisy i kłócą się z twórcami tych stron, że to kaloryczny, to za słodkie, to za tłuste. No czego oni oczekują po takiej stronie... niech idą na jakąś fit. Po co się łapać za głowę przy każdym przepisie i komuś życie zatruwać. Kochasz literaturę filozoficzną, to czemu jej nie czytasz. Tylko latasz po instagramie i piszesz ludziom, że są puści, bo ubrania pokazują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

To samo jest na kafeterii. To portale dla ...ów i pustaków nie mających zadanej innej rozrywki niż awanturowanie się z innymi. Jaki jest sens przekonywać na sile do swojego zdania kogoś kogo nawet nie widzieliśmy na oczy i nigdy nie zobaczymy?? A jednak prześladujecie ty godzinami na Kafe i wykłócać się o to które imie ładniejsze lub czy lepiej mieć syna czy córkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Iga napisał:

To samo jest na kafeterii. To portale dla ...ów i pustaków nie mających zadanej innej rozrywki niż awanturowanie się z innymi. Jaki jest sens przekonywać na sile do swojego zdania kogoś kogo nawet nie widzieliśmy na oczy i nigdy nie zobaczymy?? A jednak prześladujecie ty godzinami na Kafe i wykłócać się o to które imie ładniejsze lub czy lepiej mieć syna czy córkę. 

No ja się tu z nikim nie wykłócam. Czytam tylko tematy, które mnie interesują. I rozmawiam z miłymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No ja się tu z nikim nie wykłócam. Czytam tylko tematy, które mnie interesują. I rozmawiam z miłymi ludźmi.

Muahahah gdzi ty masz tych miłych ludzi??? Chyba pomyliły ci się fora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×