Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BAZ ASTRAL

Nie uprawiałem seksu już od 3 lat i powoli wariuje z tego powodu

Polecane posty

Gość BAZ ASTRAL

Odkąd mnie kobieta zostawiła 3 lata temu to nie uprawiałem seksu od tego czasu. Bynajmniej nie z wyboru tylko wiadomo, że z braku partnerki.., każda jakaś tam moja próba poderwania kończyła się niestety koszem.

W tej chwili myślę po prostu tylko o seksie, czuję , że wariuje..., musze codziennie po minimum 5x "robić sobie dobrze" bo nie jestem w stanie nad tym zapanować

Zaczynają mi się podobac kobiety, na  które jeszcze jakis czas temu nawet bym nie spojrzal, bo po prostu myślę seksem i w głowię sie zapala kontrolka "a tam.. w sumie możnaby z nią się popi.e.przyć"

to jakas maskara, koszmar.. a na ku.rwy jakos nie widzi mi się isc, uznaje sex bezplatny, jeszcze jakbym mial jakas pewna, ze spodoba mi sie z wygladu i np stówka za godzine, to bym poszedl, ale tak w ciemno jakbym mial placic lasce ktora mnie nie kręci to dajta spokój, a na takie ekskluzywne mnie nie stac

no załamka , facet ma przesrane.. kobiety mają z tym super, ze nigdy nie narzekają na brak seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No ja jakieś 5 lat bez, ale z innych przyczyn niż twoje. I jestem kobietą. Ale powiem ci, że w agencji możesz sobie wybrać kobietę. Możesz poznać dziewczynę przez internet. Jest mnóstwo sposobności do tego aby mieć szybki seks. Ale czy tego chcesz? Bo jak szukasz miłości, to możesz nigdy już nie zaznać seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAZ ASTRAL

Niby w jaki sposób kogoś poznać na seks przez internet? nie mam tych cudownych mocy..

a o burdelach to się wystarczająco nasłuchałem od kolegów i na pewno tam nie pojdę, zazwyczaj to jakies brzydkie stare baby

fajne laski są z jakis tam roks.pl itp, ale sa drogie bardzo, np tysiaka za godzine na pewno nie dam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A mało to portali randkowych? Zakładasz profil, wypełniasz swój profil, czego chcesz, jakie masz wymagania, co możesz dać, ect. i się logujesz. I nie musisz ściemniać, to podstawa do tego, by trafić na fajną osobą, z którą można się spotkać i uprawiać seks. Co do domów publicznych... hm, nie słuchaj innych ludzi bo źle na tym wyjdziesz i nie wierz w stereotypy, bo to zgubne, itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hera
11 minut temu, Gość BAZ ASTRAL napisał:

Odkąd mnie kobieta zostawiła 3 lata temu to nie uprawiałem seksu od tego czasu. Bynajmniej nie z wyboru tylko wiadomo, że z braku partnerki.., każda jakaś tam moja próba poderwania kończyła się niestety koszem.

W tej chwili myślę po prostu tylko o seksie, czuję , że wariuje..., musze codziennie po minimum 5x "robić sobie dobrze" bo nie jestem w stanie nad tym zapanować

Zaczynają mi się podobac kobiety, na  które jeszcze jakis czas temu nawet bym nie spojrzal, bo po prostu myślę seksem i w głowię sie zapala kontrolka "a tam.. w sumie możnaby z nią się popi.e.przyć"

to jakas maskara, koszmar.. a na ku.rwy jakos nie widzi mi się isc, uznaje sex bezplatny, jeszcze jakbym mial jakas pewna, ze spodoba mi sie z wygladu i np stówka za godzine, to bym poszedl, ale tak w ciemno jakbym mial placic lasce ktora mnie nie kręci to dajta spokój, a na takie ekskluzywne mnie nie stac

no załamka , facet ma przesrane.. kobiety mają z tym super, ze nigdy nie narzekają na brak seksu

Wiekszosc kobiet narzeka na brak seksu. Kobiety w malzenstwach i zwiazkach zwykle maja beznadziejny seks, tak, ze nie maja orgazmu, musza udawac, bo 90 procent mezczyzn nie stara sie i szybko konczy. To jak brak seksu. Kobiety stare, brzydkie, grube, nie maja szans na mila rozmowe nawet, o seksie nie mowiac. Mam kolezanke lat 40, gruba, jest dziewica, bo nikt jej nigdy nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAZ ASTRAL
6 minut temu, Gość gość napisał:

A mało to portali randkowych? Zakładasz profil, wypełniasz swój profil, czego chcesz, jakie masz wymagania, co możesz dać, ect. i się logujesz. I nie musisz ściemniać, to podstawa do tego, by trafić na fajną osobą, z którą można się spotkać i uprawiać seks. Co do domów publicznych... hm, nie słuchaj innych ludzi bo źle na tym wyjdziesz i nie wierz w stereotypy, bo to zgubne, itd. 

załozyłem jakis czas temu konto zarówno na badoo jak i na tinderze i miałem zero lajków.., zadna kobieta mnie nie polubiła, a do tych co ja zagadałem to nawet zadna nie odpisała, więc to nie dla mnie

a co do dzi.wek to powtarzam, to nie dla mnie, nie uznaje placenia za seks, jeszcze lasce ktora moze mi sie nawet nie spodobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAZ ASTRAL
5 minut temu, Gość Hera napisał:

Wiekszosc kobiet narzeka na brak seksu. Kobiety w malzenstwach i zwiazkach zwykle maja beznadziejny seks, tak, ze nie maja orgazmu, musza udawac, bo 90 procent mezczyzn nie stara sie i szybko konczy. To jak brak seksu. Kobiety stare, brzydkie, grube, nie maja szans na mila rozmowe nawet, o seksie nie mowiac. Mam kolezanke lat 40, gruba, jest dziewica, bo nikt jej nigdy nie chcial

To juz nie jest nasza wina, ze wy jestescie takie skomplikowane, ze rzadko dochodzicie.., sek w tym, ze sam seks mozecie miec na zawołanie a my faceci?  celibat do usr.anej smierci jak sie ktoras nie zlituje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rozumiem, domy rozpusty odpadają. Badoo, tinder, we dwoje to są niefajne portale na to, by kogoś poznać bo tam urzędują niedojrzali ludzie. Poszukaj takiego z preferencjami seksualnymi, gdzie kobieta chce tylko seksu, bez dóbr materialnych, związków, itp. Poczekaj, sprawdzę dla ciebie i zaraz podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nigdy nie uprawialem chociaż mialem okazje. Co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Znowu arystopała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamci
8 minut temu, Gość BAZ ASTRAL napisał:

To juz nie jest nasza wina, ze wy jestescie takie skomplikowane, ze rzadko dochodzicie.., sek w tym, ze sam seks mozecie miec na zawołanie a my faceci?  celibat do usr.anej smierci jak sie ktoras nie zlituje 😞

byś się zdziwił. jak kobieta średnia to może jej przepchać rurę tylko brzydszy, bo średni będzie w ładniejsze celował. a jak kobieta ma nadstawiać brzydalowi to woli być nie szturchana.. nanana, kobieta jak nie chce uchodzić za koorrevkę łatwodajkę cichodajkę/ nie chce zażywać tabsów po to by rooc.hac się 3 na miesiąc z kimś przypadkowym - a tabsy to nie jest obojętna dla zdrowa rzecz/ nie chce zatem zajść w niechcianą ciąże/ und nie chce załapać jakiejś wenery = tak tak, takie kobiety bez stałego partnera mają z seksem problemy. zostaje im plastik w pichsdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAZ ASTRAL
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja nigdy nie uprawialem chociaż mialem okazje. Co ty na to

może to i lepsze, bo nie wiesz co tracisz

a ja to zasmakowałem i teraz naprawdę cierpie, ze juz tego nie mam i cos mi sie wydaje, ze juz miec nie bede miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kurde! Arystoteles! Znowu mnie nabrałeś. Wobec tego nic ci nie sprawdzę, żadbych portali, itp., poprostu spadaj na szczaw gamoniu mały.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahahaha, 3 lata? Ja nigdy tego nie robiłem, a jestem już parę lat przed czterdziestką. Rzecz jasna trzepię ostro kaputzyna, ale nie robię tragedii z powodu braku baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość BAZ ASTRAL napisał:

może to i lepsze, bo nie wiesz co tracisz

a ja to zasmakowałem i teraz naprawdę cierpie, ze juz tego nie mam i cos mi sie wydaje, ze juz miec nie bede miał

Trudno mi to pojąć, mnie otaczają sami ruch.acze, a jeden ma troje dzieci, każde z inną i jest z kolejną, gołodupiec, budowlaniec na czarno. To jak to jest? Męża mi kobiety podrywają, czasem poflirtują, czasem poważnie, czy to na kasach, czy w siłowni i jedna co spaceruje z psem pod naszym garażem (ta to bije rekordy bezszczelności, bo to trwa prawie 2 lata). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
55 minut temu, Gość polecamci napisał:

byś się zdziwił. jak kobieta średnia to może jej przepchać rurę tylko brzydszy, bo średni będzie w ładniejsze celował. a jak kobieta ma nadstawiać brzydalowi to woli być nie szturchana.. nanana, kobieta jak nie chce uchodzić za koorrevkę łatwodajkę cichodajkę/ nie chce zażywać tabsów po to by rooc.hac się 3 na miesiąc z kimś przypadkowym - a tabsy to nie jest obojętna dla zdrowa rzecz/ nie chce zatem zajść w niechcianą ciąże/ und nie chce załapać jakiejś wenery = tak tak, takie kobiety bez stałego partnera mają z seksem problemy. zostaje im plastik w pichsdę 

po co tabsy? sa gumki, nie bedzie ciazy i wenery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I dobrze. To kara za to jacy jesteście beznadziejni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 godzinę temu, Gość BAZ ASTRAL napisał:

może to i lepsze, bo nie wiesz co tracisz

a ja to zasmakowałem i teraz naprawdę cierpie, ze juz tego nie mam i cos mi sie wydaje, ze juz miec nie bede miał

Ktoś musi przegrać, by inni mogli wygrać. Życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny

Autorze, jesteś pała typowa.

Ja mam 30 lat, nie mam stałej dziewczyny, a spotykam sie regularnie z dziewczynami z badoo i tindera i super się bawię.

Portale randkowe to fajna rzecz i nie rozumiem oburzenia.

Jedna rzecz autorze - nie obraź się, ale masz styl pisania typowej cioty, niepewnej siebie, któremu mamusia wmówiła ze seks to tylko w związku itd.

Inaczej mówiąc, jesteś typowym parówą a dla takich seksu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zbiornik.pl i sobie bzykasz i żonki z mężem też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamci
46 minut temu, Gość gosc napisał:

po co tabsy? sa gumki, nie bedzie ciazy i wenery

gumki nie chronią w 100 proc. ani przed jednym, ani przed drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem impotentem i kto ma gorzej nawet jak chce to nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja jestem impotentem i kto ma gorzej nawet jak chce to nie mogę

100mg niebieskiej tabeltki powinno pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość rozsądny napisał:

Autorze, jesteś pała typowa.

Ja mam 30 lat, nie mam stałej dziewczyny, a spotykam sie regularnie z dziewczynami z badoo i tindera i super się bawię.

Portale randkowe to fajna rzecz i nie rozumiem oburzenia.

Jedna rzecz autorze - nie obraź się, ale masz styl pisania typowej cioty, niepewnej siebie, któremu mamusia wmówiła ze seks to tylko w związku itd.

Inaczej mówiąc, jesteś typowym parówą a dla takich seksu nie ma.

Miłej wenery, pajacu ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×