Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

przykro mi że się już zrobiło za zimno na s.u.k.ienki

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

może tym razem jestem papugą? 

jesteś* 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoStereotypii
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widzę że każdemu wciskasz kiłi myśląc że piszesz ze mną. Twoja kolezanka też  dzisiaj mają ostrą fazę. 

Przestań projektować na swoje forumowe obiekty obsesji własne schorzenia psycholko. To ty dałaś dzisiaj rano popis swoich schiz. Zabarwiony zresztą jak zawsze pedo/filskimi akcentami. Cała ty Wieczorna Rubacho. Widzę że tryb „przegrywanie życia na Kafe po odbębnieniu etatu w słabej tyrze” załączony. Beka z ciebie masywna, zaburzona krowo z nizin społecznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

no podtrzymuję, nie odwołuję. czy mogłabyś wyrażać się jaśniej?

Raczej "mógłbyś", bo jestem on a nie ona😂

To była literówka, pchło szachrajko😂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę że każdemu wciskasz kiłi myśląc że piszesz ze mną. Twoja kolezanka też  dzisiaj mają ostrą fazę

PS A swoją drogą co drugi wyraz w twojej wypowiedzi to literówka Wieczi. I kto tu ma fazę i się niezdrowo ponieca histeryczko 🤣? Kolejny dowód na to jak projektujesz na innych własne problemy. Żal mi ciebie .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość DoStereotypii napisał:

Przestań projektować na swoje forumowe obiekty obsesji własne schorzenia psycholko. To ty dałaś dzisiaj rano popis swoich schiz. Zabarwiony zresztą jak zawsze pedo/filskimi akcentami. Cała ty Wieczorna Rubacho. Widzę że tryb „przegrywanie życia na Kafe po odbębnieniu etatu w słabej tyrze” załączony. Beka z ciebie masywna, zaburzona krowo z nizin społecznych. 

I włala! Warujesz jak pies. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A gdzie jest gość w kość?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I włala! Warujesz jak pies. 

Dobrze wiedzieć jakie masz marzenia 😂Urojenia mówią o tobie więcej niż myślisz 😉Pamiętaj o tym Wieczorna Rubacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
8 minut temu, Gość Monika napisał:

Ja tez stawiam na wygode, dlatego suk/ienki zima odpadaja, a latem jak najbardziej - najlepszy ubior obok spodniczek i topow 🙂

Zima tylko dzinsy (suk/ienki jedynie na uroczystosci tego wymagajace).

Dla mniie wygoda i tylko suk.ien.ki.. lub spódniczki, a zimą ciepłe wełniane to idealne rozwiązanie a nie zimne dżinsy..A spodnie raz  na czas..Pozdrawiam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Monika napisał:

A gdzie jest gość w kość?;(

Zaraz się zjawi z docinkami dla brokuły. Tym razem na tapetę weźmie jej krzywe giry😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dobrze wiedzieć jakie masz marzenia 😂Urojenia mówią o tobie więcej niż myślisz 😉Pamiętaj o tym Wieczorna Rubacho.

Moim marzeniem jest abyś poddała się eutanazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę że każdemu wciskasz kiłi myśląc że piszesz ze mną. Twoja kolezanka też  dzisiaj mają ostrą fazę. 

Już Wieczorne Rubaszysko szczeka 👌🏻 😎Wystarczy ze Broken skinie małym palcem i wciśnie ikonkę kiwi  a ta masywna krowa Wieczorna już leci tocząc z podniecenia ślinę po swoim szpetnym ryju 😂 Piękny widok 👌🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Hehe napisał:

Już Wieczorne Rubaszysko szczeka 👌🏻😎Wystarczy ze Broken skinie małym palcem i wciśnie ikonkę kiwi  a ta masywna krowa Wieczorna już leci tocząc z podniecenia ślinę po swoim szpetnym ryju 😂 Piękny widok 👌🏻

Kochasz ją, co? Żyć bez niej nie możesz ha ha👌😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😘😘😘
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Moim marzeniem jest abyś poddała się eutanazji. 

Oj tak. Wiem o tym. Za bardzo cię boli wszystko we mnie i to jak celnie cię punktuję. Roztaczający wyłącznie negatywną energię .... Pozbawiony jakichkolwiek wartości. Mam nadzieję że pamiętasz, że te złorzeczenia wrócą w 1 kolejnosci do Ciebie 😉👌🏻Nasza forumowa  hipokrytko Rubacho 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Kochasz ją, co? Żyć bez niej nie możesz ha ha👌😀

Wieczi pisze o sobie w 3 osobie. Kolejny rzut schizy. Ziew. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczirex
Przed chwilą, Gość 😘😘😘 napisał:

Oj tak. Wiem o tym. Za bardzo cię boli wszystko we mnie i to jak celnie cię punktuję. Roztaczający wyłącznie negatywną energię .... Pozbawiony jakichkolwiek wartości. Mam nadzieję że pamiętasz, że te złorzeczenia wrócą w 1 kolejnosci do Ciebie 😉👌🏻Nasza forumowa  hipokrytko Rubacho 😘

Od negatywnej energii się ucieka a ty za mną podazasz częściej niż mój własny cień. Nie wspominam już o tekstach psychopaty które tworzysz ze mną w roli głównej. Ten ostatni to jakaś godżilla 🦖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Moim marzeniem jest abyś poddała się eutanazji. 

Na pogróżki i złorzeczenia w wykonaniu Wieczornej 🐟chy (przykład cytat wyżej i to niestety jeden z wielu) „anonimowy obronca” już ma jakąś dziwną wybiórczą ślepotę? Dziwne. Może dlatego że to ona sama się broni we własnej osobie 🤔😂 Żałosna jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość 😘😘😘 napisał:

Oj tak. Wiem o tym. Za bardzo cię boli wszystko we mnie i to jak celnie cię punktuję. Roztaczający wyłącznie negatywną energię .... Pozbawiony jakichkolwiek wartości. Mam nadzieję że pamiętasz, że te złorzeczenia wrócą w 1 kolejnosci do Ciebie 😉👌🏻Nasza forumowa  hipokrytko Rubacho 😘

Kto się lubi, ten się czubi👌😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczirex
3 minuty temu, Gość 😘😘😘 napisał:

Oj tak. Wiem o tym. Za bardzo cię boli wszystko we mnie i to jak celnie cię punktuję. Roztaczający wyłącznie negatywną energię .... Pozbawiony jakichkolwiek wartości. Mam nadzieję że pamiętasz, że te złorzeczenia wrócą w 1 kolejnosci do Ciebie 😉👌🏻Nasza forumowa  hipokrytko Rubacho 😘

Ty też trzymasz z illuminati? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Wieczirex napisał:

Od negatywnej energii się ucieka a ty za mną podazasz częściej niż mój własny cień. Nie wspominam już o tekstach psychopaty które tworzysz ze mną w roli głównej. Ten ostatni to jakaś godżilla 🦖

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Wieczirex napisał:

Od negatywnej energii się ucieka

To po co w takim razie łazisz obsesyjnie za swoimi obiektami obsesji, których jak sama twierdzisz,  nie trawisz 🤔? Hipokryzja czy niedoj/ebanie mózgowe? Stawiam osobiście na jedno i drugie ✋🏻

 

3 minuty temu, Gość Wieczirex napisał:

 a ty za mną podazasz częściej niż mój własny cień. Nie wspominam już o tekstach psychopaty które tworzysz ze mną w roli głównej. Ten ostatni to jakaś godżilla 🦖

O czym ty piszesz oszolomko 😂? Schizy przeżarły ci mózg. Bronienie ofiar za którymi obsesyjnie chodzisz i które widzisz wszędzie w tematach których nie założyłaś to nie jest „chodzenie za tobą” schizofreniczko ✋🏻 Do reszty schiz nawet się nie odnoszę bo rozmowa z tobą jest bezcelowa wariatko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Wieczirex napisał:

Ty też trzymasz z illuminati? 

I już Wieczorna załapała schizę. Przykre. Illuminati nie dla plebsu twojego pokroju. Nie dla lochy rarytasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To po co w takim razie łazisz obsesyjnie za swoimi obiektami obsesji, których jak sama twierdzisz,  nie trawisz 🤔? Hipokryzja czy niedoj/ebanie mózgowe? Stawiam osobiście na jedno i drugie ✋🏻

 

O czym ty piszesz oszolomko 😂? Schizy przeżarły ci mózg. Bronienie ofiar za którymi obsesyjnie chodzisz i które widzisz wszędzie w tematach których nie założyłaś to nie jest „chodzenie za tobą” schizofreniczko ✋🏻 Do reszty schiz nawet się nie odnoszę bo rozmowa z tobą jest bezcelowa wariatko. 

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I już Wieczorna załapała schizę. Przykre. Illuminati nie dla plebsu twojego pokroju. Nie dla lochy rarytasy. 

Rarytasy ha ha ha 

Ha.

a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttut

Leżak dawaj filmik dla Brokus. Będzie skakać z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

W punkt.

Piszesz „w punkt” Wieczornej, która łazi za swoimi ofiarami po całym internecie od paru lat po to, by im złorzeczyć i wyzywać, a dopatruje się tego w kimś? I ty temu przyklaskujesz w wykonaniu takiej osoby? Ślepy czy głupi? 

Hmm. Chyba po prostu nie udała się tobie kreacja własnego obrońcy Wieczi 😂🥝🥝🥝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

W punkt.

Ale co w punktu? Chcesz wsadzić czy cie swędzi? Paluchy i precle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Rarytasy ha ha ha 

Ha.

a.

Nie musisz brać wszystkiego dosłownie ułomo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

5 minut a ile prutów wysralas kaleko umysłowa. W punkt.

Pièrdolnij siem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale co w punktu? Chcesz wsadzić czy cie swędzi? Paluchy i precle. 

Tobie faktycznie pozostaje masturbacja i wsadzanie co najwyżej szaszłyka babochłopie ✋🏻 Biorąc pod uwagę twoje pedo/filskie skłonności to nawet dobrze że jakoś się rozładowujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×