Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

przykro mi że się już zrobiło za zimno na s.u.k.ienki

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

to są grube rajstopy,a pod rajstopami bielizna..tak samo jakbym spodnie miała,żadna różnica,tylko dwie warstwy chronią waginę ,a zimne dzinsy zimą  na gołe nogi,bo nie wyobrażam sobie rajstop pod spodnie to brrr hahahahha

A masz wygoloną czy busz? No bo wiesz, busz trzyma temperaturę, dlatego zimą jest praktyczniejszy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zero:)
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A masz wygoloną czy busz? No bo wiesz, busz trzyma temperaturę, dlatego zimą jest praktyczniejszy 😊

HAHAHAH, hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

to są grube rajstopy,a pod rajstopami bielizna..tak samo jakbym spodnie miała,żadna różnica,tylko dwie warstwy chronią waginę ,a zimne dzinsy zimą  na gołe nogi,bo nie wyobrażam sobie rajstop pod spodnie to brrr hahahahha

chyba bym się udusiła siedząc ze świadomością ze dwie warstwy odzienia ściskają moje uda...już mi zabrakło tlenu na samo myslenie a co dopiero gdybym sie tak ubrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

chyba bym się udusiła siedząc ze świadomością ze dwie warstwy odzienia ściskają moje uda...już mi zabrakło tlenu na samo myslenie a co dopiero gdybym sie tak ubrała

Dlatego noszę jak chłodno rajstopy i su.ki.e.n.k.i więc jedna warstwa na uda, ale z bielizną dwie na piczkę...hahahah i nie marznę/Nie ogarniam takiego myślenia faceci.Chyba,że macie na myśli te latające w s.u.kie.n.k.a.ch na poł tyłka..ale ja tak jak Spokojnych myśli odzienie do kolan i jest git,bo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Dlatego noszę jak chłodno rajstopy i su.ki.e.n.k.i więc jedna warstwa na uda, ale z bielizną dwie na piczkę...hahahah i nie marznę/Nie ogarniam takiego myślenia faceci.Chyba,że macie na myśli te latające w s.u.kie.n.k.a.ch na poł tyłka..ale ja tak jak Spokojnych myśli odzienie do kolan i jest git,bo lubię

hahahhaha...W A R I A T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Dlatego noszę jak chłodno rajstopy i su.ki.e.n.k.i więc jedna warstwa na uda, ale z bielizną dwie na piczkę...hahahah i nie marznę/Nie ogarniam takiego myślenia faceci.Chyba,że macie na myśli te latające w s.u.kie.n.k.a.ch na poł tyłka..ale ja tak jak Spokojnych myśli odzienie do kolan i jest git,bo lubię

Ale mi chodziło o przedostawanie się mroźnego powietrza między uda pięknych pań😀 Pusia zawiana będzie chorować 😢 Tylko ciepłe reformy i futerko na niej rosnące, może ją ocalić przy minus 30. Dziwię się Wam kobitki, że golicie zimą na zero. Zresztą włochata jest fajniejsza😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Istnieją rajstopy różnej grubości i ...enki różnej grubości, z różnych materiałów,ciepłe  wełniane na zimę itp..więc chodzę ubrana odpowiednio do pory roku i nigdy nie marznę .Raczej śmieszą mnie zimą na przystanku w cienkich spodniach przed gołą kostke trzesace się z zimna Panie.I tu nie chodzi o seksapil,bo nie zakładam su.kie.nek za tyłek, bo długość do kolan preferuję. Chodzi o mój sposób bycia,lubię suk.ien.ki i tyle😁a spodnie też mam w garderobie..😊

Rajstopy cieliste to coś obrzydliwego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

...enki mozna nosić o każdej porze roku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale mi chodziło o przedostawanie się mroźnego powietrza między uda pięknych pań😀 Pusia zawiana będzie chorować 😢 Tylko ciepłe reformy i futerko na niej rosnące, może ją ocalić przy minus 30. Dziwię się Wam kobitki, że golicie zimą na zero. Zresztą włochata jest fajniejsza😊

Przepraszam,że pytam..a pod spodnie, pod nogawkę,zwłaszczą tą do kostki mrożne powietrze się nie przedostanie?????????Jakoś nigdy mi uda nie zmarzły nawet przy -20 stopniach w rajstopach i s.u.k.ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Rajstopy cieliste to coś obrzydliwego. 

Są rajstopy w kolorach od białego do czarnego..kto tu nosi cieliste brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leżaczek dla ciebie ☕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ps. widziałeś gdzieś mojego kolegę od mody na sukces?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no o czym ta dyskusja

jesienią i zimą to raczej spódnice jak trzeba z grubszymi rajstopami, dress codowo to ok

ale po co nosić enki jak nie można pytek pokazać gołych?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

nie no o czym ta dyskusja

jesienią i zimą to raczej spódnice jak trzeba z grubszymi rajstopami, dress codowo to ok

ale po co nosić enki jak nie można pytek pokazać gołych?

 

 

No istnieją różne rodzaje ...enek na każda porę roku? Kogo twoje giczaly obchodzą stara panno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padnę
6 minut temu, brokentiger87 napisał:

nie no o czym ta dyskusja

jesienią i zimą to raczej spódnice jak trzeba z grubszymi rajstopami, dress codowo to ok

ale po co nosić enki jak nie można pytek pokazać gołych?

 

 

😂😂😂😂😂w rajstopach też dobrze się czuję, ale tygrys na łapy chyba nie założy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, brokentiger87 napisał:

ale po co nosić enki jak nie można pytek pokazać gołych?

A po co taka stara panna ma pokazywać swoje krzywe szczudła? Ludzi chcesz straszyć? Bo chłopa i tak nie złapiesz na gołe łapy z kudłami😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Gość napisał:

No istnieją różne rodzaje ...enek na każda porę roku? Kogo twoje giczaly obchodzą stara panno...

🙀 mi się podobają, parę razy w życiu zebrałam komplement lub męskie spojrzenie, ale to w sumie nawet w rajstopach

przepraszam, że się chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A po co taka stara panna ma pokazywać swoje krzywe szczudła? Ludzi chcesz straszyć? Bo chłopa i tak nie złapiesz na gołe łapy z kudłami😂

prościutki mam nóżki, mam nadzieję, że mnie ktoś jeszcze pogłaszcze po kolanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

🙀 mi się podobają, parę razy w życiu zebrałam komplement lub męskie spojrzenie, ale to w sumie nawet w rajstopach

przepraszam, że się chwalę.

To nie był komplement tylko wyraz zakłopotania faceta, który widząc te paskudne łapy nie wiedział co powiedzieć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

jak pokazuję to golę, knypie, poza tym to jaśniutki niewidoczny blond

Przecież ponoć masz cętki. Kręcisz oszustko i mylisz się w zeznaniach😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To nie był komplement tylko wyraz zakłopotania faceta, który widząc te paskudne łapy nie wiedział co powiedzieć 😂

🥝😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli

Dawno się tak nie śmiałam z tematu na kafe.Dziękuję, ale s.ukie.nki u mnie górą 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Spokojnych myśli napisał:

Dawno się tak nie śmiałam z tematu na kafe.Dziękuję, ale s.ukie.nki u mnie górą 😁

ale to jest taki mój normalny temat ja nie żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

🥝😥

Widzę że każdemu wciskasz kiłi myśląc że piszesz ze mną. Twoja kolezanka też  dzisiaj mają ostrą fazę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

jakie cętki?

Cętki, prążki, jak zawał tak zwał. Nie rżnij głupa, przecież utrzymujesz, że jesteś tygrysem 😂 A może tym razem jestem papugą? Albo nie, pchłą szachrajką😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja tez stawiam na wygode, dlatego suk/ienki zima odpadaja, a latem jak najbardziej - najlepszy ubior obok spodniczek i topow :)

Zima tylko dzinsy (suk/ienki jedynie na uroczystosci tego wymagajace).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Cętki, prążki, jak zawał tak zwał. Nie rżnij głupa, przecież utrzymujesz, że jesteś tygrysem 😂 A może tym razem jestem papugą? Albo nie, pchłą szachrajką😂

no podtrzymuję, nie odwołuję. czy mogłabyś wyrażać się jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

Ja tez stawiam na wygode, dlatego suk/ienki zima odpadaja, a latem jak najbardziej - najlepszy ubior obok spodniczek i topow :)

Zima tylko dzinsy (suk/ienki jedynie na uroczystosci tego wymagajace).

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×