Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja tego nie znoszę

dlaczego mężczyźni patrzą?

Polecane posty

Gość Ja tego nie znoszę

Dziś rano tankowałam samochód na stacji benzynowej. Weszłam aby zapłacić a zaraz za mną weszło chyba z 10 chłopa.Nagle poczułam że mi gorąco i chyba strzeliłam buraka.... wszyscy patrzyli na mnie..No i pytanie do mężczyzn forumowych...Po co się patrzycie? I czy nie moglibyście  robić tego  dyskretniej.To jest bardzo krępujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Ciesz siem że ciem nie obwon...om...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacket:)
Przed chwilą, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Ciesz siem że ciem nie obwon...om...hehe

sugerujesz ze z moim zapachem coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

widzę , że mało tutaj mężczyzn. Aż się nie podziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w takiej chwili patrze na tego najbardziej zapatrzonego z obrzydzeniem i wyniosłoscią, bo ja nigdy nie byłam bez związku i nigdy nie szukałam faceta, a ci potrafią się gapić tak, że nawet nie mrugają. Pewnie ładna jesteś, albo miałaś podkreślone kształty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Tu som sami gapioncy...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja w takiej chwili patrze na tego najbardziej zapatrzonego z obrzydzeniem i wyniosłoscią, bo ja nigdy nie byłam bez związku i nigdy nie szukałam faceta, a ci potrafią się gapić tak, że nawet nie mrugają. Pewnie ładna jesteś, albo miałaś podkreślone kształty. 

ANI ŁADNA ANI PODKREŚLONE KSZTAŁTY..założyłam szpilki i jestem wyższa niż zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J@a

Faceci są BEZNADZIEJNi. są jak najbardziej tępe że zwierząt które nawet nie wie że zyje. Aczkolwiek nawet te potrafią mieć uczucia np do potomstwa. Facet natomiast nie jest w stanie nawet tego z siebie wykrzesic. Tylko nażrec się, wys'rać wyspać i zamoczyc bleeeee🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość J@a napisał:

Faceci są BEZNADZIEJNi. są jak najbardziej tępe że zwierząt które nawet nie wie że zyje. Aczkolwiek nawet te potrafią mieć uczucia np do potomstwa. Facet natomiast nie jest w stanie nawet tego z siebie wykrzesic. Tylko nażrec się, wys'rać wyspać i zamoczyc bleeeee🤮

no własnie więc po co nam faceci? Powinniśmy życ ja w KingSajz tylko kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzą się, bo najprawdopodobniej uznali Cię za "obiekt" atrakcyjny seksualnie. Dla mnie nie ma nic obleśniejszego niż facet wgapiający się w kobietę bardzo ostentacyjnie. To nie jest ani komfortowe, ani kulturalne - a jak robi to taki, który się kobiecie nie podoba, to już w ogóle całkowita żenada. Ja jeszcze rozróżniam te spojrzenia. Są mężczyźni, którzy rzeczywiście się patrzą, ale ten ich wzrok jest powiedzmy normalny, neutralny - podziwiają po prostu kobiece piękno. Drugi typ to tacy napaleńcy, którzy w oczach mają tylko wyuzdanie i perwersje. Wtedy to aż mi ciarki przechodzą i bynajmniej nie z podniecenia, a z obrzydzenia. Od razu wiem, że taki element jest całkowicie odczłowieczony i nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Z oczu można wyczytać więcej, niż Wam się wydaje 🙂 

6 minut temu, Gość J@a napisał:

Faceci są BEZNADZIEJNi. są jak najbardziej tępe że zwierząt które nawet nie wie że zyje. Aczkolwiek nawet te potrafią mieć uczucia np do potomstwa. Facet natomiast nie jest w stanie nawet tego z siebie wykrzesic. Tylko nażrec się, wys'rać wyspać i zamoczyc bleeeee🤮

1+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Seksownie pewnie wygladalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nigdy tak nie gapie się bezpośrednio sam tego nie lubie. Ewentualnie zerkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Seksownie pewnie wygladalas

skoro tak piszesz to nie będę zaprzeczała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja nigdy tak nie gapie się bezpośrednio sam tego nie lubie. Ewentualnie zerkne

Ja lubię ale tylko ukradkiem i  wtedy kiedy wiem na kogo mogę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×