Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Spodnie dla chudego chlopca

Polecane posty

Gość Gość

Witam

Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić spodnie dla 3 latka które nie wypadają z dupy? 

Wszędzie są niby rozmiary które długościowo sa dobre ale są za luźne na dupie. Nawet sznurek wielu nie daje... I tak wypadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna

mój starszy syn ma to samo. Jest wysoki, ale szczupły i spodnie na dł sa mu dobre, ale w pasie za szerokie anwet sznurek nie pomagał. Wypróbuj szelki w moim przypadku to zdało egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Podepne się. Całe pepco i smyk w spodniach na sznurki. A ja szukam w gumkę i to ciasne najlepiej. Rzuciłam okiem na 5 10 15, ale tam też głównie wiązane:(

Ktoś coś, jakieś pomysły? Może jeszcze Zara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora

Jeny jak mnie wkurzaj wszędzie te wiazane spodnie. Czy nikt nie pomylśli ze 4, 5 latek nie zawiąże sobie spodni po wizycie np w toalecie a dzieci w przedszkolu maja być samodzielne. Tak trudna gume zamista sznurka wciagnac no ja tego nie rozumiem. ...e robia te spodnie bo inaczej nie da sie tego określić. Mam ten sam problem juz od 3 lat. Syna ma 5 lat kupuje mu już rozmiar 128cm i sa wszytkie za duże w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzięki za pomysł ze szelkami. Zobaczę czy może coś takiego by mu pasowało. Masakra z tymi spodniami. Nawet dresy są za luźne. I gdzie bym nie kupiła to nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja w miejsce sznurka 'wkładam' gumę agrafka lub wsuwka, z tylu gdzie jest szef robię dziurę na drugą stronę, ciężko to wytłumaczyć, u mnie się sprawdza już od 5 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mojej chudziny Mayoral mi się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Gumki w spodnie nie potraficie wsadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Ja kupuje na targu. Koniecznie w gumke. Maja nawet duzo fajnych wzorow. Z sieciowek zadne na niego nie pasujaw pasie. Dodam ze moj ma 12 lat a w pasie wchodzi w rozmiar 128 taka z niego chudzina. Popstrz na targach, hali czy co tam masz w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Ja kupuje na targu. Koniecznie w gumke. Maja nawet duzo fajnych wzorow. Z sieciowek zadne na niego nie pasujaw pasie. Dodam ze moj ma 12 lat a w pasie wchodzi w rozmiar 128 taka z niego chudzina. Popstrz na targach, hali czy co tam masz w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshdf

Ja do wszystkich wszywam gumke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

weźcie w końcu zacznijcie karmić te dzieci, a nie jakieś gumki wszywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Z hm maja taka regulacje jakby po bokach, na guziki, mozna zwezac i poszerzac. Ale jak dziecko chude to nadal moze byc za szeroko. Moj szelek nie znosil i nie znosi, a ma juz 7 lat i nadal spodnie wisza na tylku. Karmiony normalnie, uprzedzam, taka uroda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

To nie kupuj w pepco 

Peperts, reporter, C&A, 51015, cool club, Reserved, a nawet H&M Maja spodnie z taką sciagana gumą i guzikiem regulujesz rozmiar. Mój syn jest szczupły i nigdy nie miałam problemu żeby mu spodnie spadały. Tyle że za spodnie trzeba zapłacić 50 czy 100 zł a nie 10 jak w pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dresy mamy mayoral, są szczupłe i dość wysokie, fajnie leżą, z jeansow zara ma fajne spodnie, szczuple modele. Mam córkę, wysoka i bardzo szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewyyytttt

Mam rozniez syna ktory juest wysoki i szczuply. Spodnie ( jeansy, dresy) kupuje mu na targu i zawsze patrez czy maja gumke i guzika ktorym mozna regulowac obwod w pasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasek

Lol, tak trudno zalozyc pasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora

Pasek do dresów no patrz na to nie wpadlam a myslam ze sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×