Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanka

Noworodek strasznie dużo je

Polecane posty

Gość Hanka

Córka ma 3 tygodnie. Urodziła się z wagą 3,5kg. Karmię ją odciaganym mlekiem.  Nie dokarmiam mm. Problem w tym, że córka potrafi zjeść na raz 150 a czasem nawet i 180ml. Wydaje mi się, że to strasznie dużo. Próbowałam dawać jej mniej, ale wtedy placze. Do jedzenia zgłasza się co 3-4 godziny. Ogólnie jest bardzo spokojna. Dużo je i dużo śpi. W nocy je tylko raz. Czy to normalne, że takie małe dziecko tyle zjada? Podobno mlekiem matki nie da się przekarmić. A może dotyczy to tylko karmienia bezpośrednio z piersi?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic dziwnego, powinnaś się cieszyć.Takie małe a naje się w dzień i w nocy masz spokój.Jakby dziecko jadło mniej za dnia, nadrabiało by w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co? Wolałabyś, żeby córka jadła 80ml co półtora godziny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Hanka napisał:

Córka ma 3 tygodnie. Urodziła się z wagą 3,5kg. Karmię ją odciaganym mlekiem.  Nie dokarmiam mm. Problem w tym, że córka potrafi zjeść na raz 150 a czasem nawet i 180ml. Wydaje mi się, że to strasznie dużo. Próbowałam dawać jej mniej, ale wtedy placze. Do jedzenia zgłasza się co 3-4 godziny. Ogólnie jest bardzo spokojna. Dużo je i dużo śpi. W nocy je tylko raz. Czy to normalne, że takie małe dziecko tyle zjada? Podobno mlekiem matki nie da się przekarmić. A może dotyczy to tylko karmienia bezpośrednio z piersi?

 

 

Ja karmię piersią i Nie wiem ile zjada, ale rośnie jak na drożdżach. 8 tygodni i waga 6.5kg. Dobrze, że nie muszę się martwić w te liczenie itp. Moim zdaniem wszystko OK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

dokładnie to nie wiem ile tego mleka wypija bo mąż w nocy troche pociągnie.Tak orientacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×