Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AstroFizyk z P0ŁnoCy

Muszę się Wam pochwalić, dzisiaj pierwszy dzień "ogarnięcia"

Polecane posty

Gość AstroFizyk z P0ŁnoCy

Witam wszystkich! muszę gdzieś wyładować swoją delikatną euforię, a mianowicie, dzisiaj miałem PIERWSZY DZIEŃ! od ponad miesiąca gdzie nic nie wypiłem (alkohol) i dodatku w końcu zdrowo fajnie pojadłem i jeszcze do tego wszystkiego byłem na siłowni i zrobiłem fajny trening!! czuję się mega szczęśliwy z tego powodu

ostatni miesiąc to był koszmar, mega depresja, myśli samobójcze, poczucie beznadziei i brak sił na cokolwiek, do tego codzienne chlanie, często do stanu gdzie nawet nie pamiętałem jak usnąłem.

Dzisiaj w końcu mobilizacja i piękny efekt! lecimy z tematem... pozdrawiam wszystkich serdecznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Gratuluje :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
1 godzinę temu, Gość AstroFizyk z P0ŁnoCy napisał:

Witam wszystkich! muszę gdzieś wyładować swoją delikatną euforię, a mianowicie, dzisiaj miałem PIERWSZY DZIEŃ! od ponad miesiąca gdzie nic nie wypiłem (alkohol) i dodatku w końcu zdrowo fajnie pojadłem i jeszcze do tego wszystkiego byłem na siłowni i zrobiłem fajny trening!! czuję się mega szczęśliwy z tego powodu

ostatni miesiąc to był koszmar, mega depresja, myśli samobójcze, poczucie beznadziei i brak sił na cokolwiek, do tego codzienne chlanie, często do stanu gdzie nawet nie pamiętałem jak usnąłem.

Dzisiaj w końcu mobilizacja i piękny efekt! lecimy z tematem... pozdrawiam wszystkich serdecznie 😉

Teraz tylko pilnuj się! Masz jakąś opracowaną strategię, żeby utrzymać ten stan na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ahaha ileż takich zrywow miałam 🤣👍 a pizza znów w drodze 🚗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość AstroFizyk z P0ŁnoCy napisał:

Witam wszystkich! muszę gdzieś wyładować swoją delikatną euforię, a mianowicie, dzisiaj miałem PIERWSZY DZIEŃ! od ponad miesiąca gdzie nic nie wypiłem (alkohol) i dodatku w końcu zdrowo fajnie pojadłem i jeszcze do tego wszystkiego byłem na siłowni i zrobiłem fajny trening!! czuję się mega szczęśliwy z tego powodu

ostatni miesiąc to był koszmar, mega depresja, myśli samobójcze, poczucie beznadziei i brak sił na cokolwiek, do tego codzienne chlanie, często do stanu gdzie nawet nie pamiętałem jak usnąłem.

Dzisiaj w końcu mobilizacja i piękny efekt! lecimy z tematem... pozdrawiam wszystkich serdecznie 😉

Super ! Gratulacje☺ miło czytać takie posty ,że sie coś komuś udaje 👏👏👏💪💪💪

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×