Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kazałybyście waszemu facetowi zwracać 1000 zł za nowy kran gdyby go porysował mimo ostrzeżeń?

Polecane posty

Gość gość

Czy jeśli wasz facet umyłby nową baterię umywalkową wartą 1000 zł szorstką gąbką i nieodwracalnie porysował, mimo, że wcześniej mówiłybyście mu wiele razy, że można go myć tylko miękką szmatką, to czy domagałybyście się, żeby wam zwrócił 1000 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem bo nigdy nic nie kupuje za swoje😁ale jakby chciał oddać to czemu nie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Czy jeśli wasz facet umyłby nową baterię umywalkową wartą 1000 zł szorstką gąbką i nieodwracalnie porysował, mimo, że wcześniej mówiłybyście mu wiele razy, że można go myć tylko miękką szmatką, to czy domagałybyście się, żeby wam zwrócił 1000 zł?

poyebało cie ... tyle piniendzy na jakis kran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Czy jeśli wasz facet umyłby nową baterię umywalkową wartą 1000 zł szorstką gąbką i nieodwracalnie porysował, mimo, że wcześniej mówiłybyście mu wiele razy, że można go myć tylko miękką szmatką, to czy domagałybyście się, żeby wam zwrócił 1000 zł?

Ty się kurfa ciesz,że chłopak zajmuje się porządkami. Mój nic mi nie pomaga. 

A co do kranu to przed znajomymi możesz udawać,  że taki był od nowości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Czy jeśli wasz facet umyłby nową baterię umywalkową wartą 1000 zł szorstką gąbką i nieodwracalnie porysował, mimo, że wcześniej mówiłybyście mu wiele razy, że można go myć tylko miękką szmatką, to czy domagałybyście się, żeby wam zwrócił 1000 zł?

Kupiłbym sobie osobną umywalkę. I niech jazdę czyści swoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Patelnie z teflonem też tak myje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffhjjuy
6 minut temu, Gość gość napisał:

Czy jeśli wasz facet umyłby nową baterię umywalkową wartą 1000 zł szorstką gąbką i nieodwracalnie porysował, mimo, że wcześniej mówiłybyście mu wiele razy, że można go myć tylko miękką szmatką, to czy domagałybyście się, żeby wam zwrócił 1000 zł?

Z tym kranem POPŁYNIESZ TY SAMA 😭😭😭😭😱😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Czy kazałybyście waszemu facetowi zwracać 1000 zł [...]

Przy założeniu, że kran byłby mój oraz że udzielałam informacji na temat sposobu jego czyszczenia, to jak najbardziej. Facet ma w obowiązku ponieść odpowiedzialność za zniszczenie mienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Nenesh napisał:

Przy założeniu, że kran byłby mój oraz że udzielałam informacji na temat sposobu jego czyszczenia, to jak najbardziej. Facet ma w obowiązku ponieść odpowiedzialność za zniszczenie mienia.

🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Nenesh napisał:

Przy założeniu, że kran byłby mój oraz że udzielałam informacji na temat sposobu jego czyszczenia, to jak najbardziej. Facet ma w obowiązku ponieść odpowiedzialność za zniszczenie mienia.

pomijając zasadność zakupu az tak drogiego kranu, to fakt nastąpiło zniszczenie mienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepszy drogi niz tanie gòwno na pół roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lepszy drogi niz tanie gòwno na pół roku .

👍 jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Ja bym oddała tysiąca  i się zmyła ...zostań se z kranem i martwymi ziomami.. ale! Zarówno kran jak i tysiąc ,słabo przytulają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, bo go kocham i w tyłku bym miała parę rysek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, bo go kocham i w tyłku bym miała parę rysek. 

Ciekawe czy twój stary by tak powiedział gdybyś mu parę rysek na karoserii zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Tak, powinien odkupić, jeśli zniszczył 

zwlaszcza, ze to droga rzecz a nie szklanka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dodam jeszcze, że gdyby facetowi było przykro, gdyby przepraszał, gdybym wiedziała, że jakoś niechcący się zapomniał ale żałuje, to nie miałabym serca go karać. Ale on żadnej skruchy tylko jeszcze na mnie od razu z gębą, że to tylko kran, że musi się rysować! To niech sobie zabiera ten stary porysowany a ja chcę mieć ładny, bo po to wybierałam i kupowałam. I nie dla znajomych tylko dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ok - chciałem sprawdzić jak na to spojrzycie jeśli to facet zniszczył kran. A prawdziwa historia była dokładnie odwrotna. Ja jestem facetem, to moje mieszkanie i mój kran a tak zachowała się moja była dziewczyna. Nie prosiłem jej o oddanie pieniędzy, bo wiedziałem, że i tak by tego nie zrobiła. Ale ogólnie miała zły charakter, który wyrażał się na przykład taką postawą jak ta i rozstałem się z nią w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Dodam jeszcze, że gdyby facetowi było przykro, gdyby przepraszał, gdybym wiedziała, że jakoś niechcący się zapomniał ale żałuje, to nie miałabym serca go karać. Ale on żadnej skruchy tylko jeszcze na mnie od razu z gębą, że to tylko kran, że musi się rysować! To niech sobie zabiera ten stary porysowany a ja chcę mieć ładny, bo po to wybierałam i kupowałam. I nie dla znajomych tylko dla siebie!

A próbowałaś się rochać przy pomocy tego kranu?

Nie??

To spróbuj. Bo wkrótce tylko on będzie chcial cie rochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak. Mi były wpakował się na chatę po paru piwach i zanim się to poznałam to zdążył mi wypalić dziurę w skórzanej kanapie bo popiół z peta mu spadł.  Zniszczył niech płaci za naprawę.  Ai niech sie cieszy ze calej za kilka tysiecu nie musial odkupic. nie niszczy sue cudzeych drogich rzeczy vez konsekwencji. A ja nie widze powodu zeby miec zniszczona kanape albo za swoje kupowac nowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A odwrotnie to absolutnie kobieta ma prawo i nie wolno się na nią złoscic ty świnio męską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ok - chciałem sprawdzić jak na to spojrzycie jeśli to facet zniszczył kran. A prawdziwa historia była dokładnie odwrotna. Ja jestem facetem, to moje mieszkanie i mój kran a tak zachowała się moja była dziewczyna. Nie prosiłem jej o oddanie pieniędzy, bo wiedziałem, że i tak by tego nie zrobiła. Ale ogólnie miała zły charakter, który wyrażał się na przykład taką postawą jak ta i rozstałem się z nią w końcu.

To samo dotyczy kobiet. Zniszczył swoje jej sprawa, zniszczy moje to ma odkupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A próbowałaś się rochać przy pomocy tego kranu?

Nie??

To spróbuj. Bo wkrótce tylko on będzie chcial cie rochać.

A ty widzę nauczony żyć w gnoju i chyba z kradzieży skoro nie szanujesz cudzych rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A odwrotnie to absolutnie kobieta ma prawo i nie wolno się na nią złoscic ty świnio męską.

No właśnie, żeby uniknąć takiej sytuacji odwróciłem najpierw sytuację :P :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakich cudzych? W zwionsku nie ma ty jesteśmy tylko my! Kobieta i jej teżet. Rozumiesz? Chyba nie bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To samo dotyczy kobiet. Zniszczył swoje jej sprawa, zniszczy moje to ma odkupic

Ależ przecież kobieta zawsze za wszystko płaci!!!! Dopą....

I dlatego NIGDY nie musi niczego odkupować. To ty o tym nie wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mój sam by zwrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakich cudzych? W zwionsku nie ma ty jesteśmy tylko my! Kobieta i jej teżet. Rozumiesz? Chyba nie bardzo. 

No właśnie!!! Ty korzystasz z jej peesdy, a ona w tym czasie korzysta z twoich pieniędzy, konta i twojego kranu. Czegoś tu nie rozumiesz, gościu podstępny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Mój sam by zwrocil

Pewnie na ciebie. I wcale mu się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×