Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Być_uległą

Para poszukuje Kobiety - trójkąt, ale z zasadami dla tej jednej Wyjatkowej

Polecane posty

Witaj Piękna:)
Razem z moim mezczyzna chcemy spełnić nasza fantazje erotyczna. Przezyc cos niezwyklego z druga Kobieta. Szacunek i fajne wspomnienia - taki mix od nas. Ale wcześniej kilka zasad przed. Pierwsze spotkanie odbędzie się tylko we dwie, na kawie, żeby pogadać i się poznać. Myślę, że jak nie będzie flow między dwoma kobietami to nic nam z tego nie wyjdzie. Drugie spotkanie jest we trójkę, również na kawie. Jeśli każda ze stron stwierdzi, że jest ekstra trzecie spotkanie jest dla naszej wspólnej przyjemnosci. Wieczór zaczynamy we dwie, mamy trochę czasu tylko dla siebie, później dołącza do nas mój mężczyzna. Wspólna noc, kolacja i jeśli zechcesz śniadanie. Chcemy to zrobić raz w życiu więc szukamy Kobiety wyjątkowej, której damy fajne wspomnienia, a jdnocześnie i Ona po sobie zostawi przyjemne odczucia. 

Kraków i okolice 

Bez zbędnych komentarzy proszę od osób nie popierających tematu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter1984

A chcecie pare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

z parką lepiej bo innego poczujesz w sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Być_uległą napisał:

Drugi facet jest u nas na straconej pozycji 😛Kobieta zaś hmm to namiętność 

dwie miziające się kobiety to boski widok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zachęcam do zrobienia poszukiwań kanałami prywatnymi, tzn metodą znajomi znajomych. Bez odkrywania na 100% celu spotkania, ale z sygnałem że poszukujecie fajnej wyluzowanej babeczki. My tak zrobiliśmy jakiś czas temu, lubimy obracać się w kręgu osób z otwartymi głowami, nie omijającymi w rozmowach tematów najbardziej nas absorbujących. Taki sygnał - pytanie i po kilku dniach pojawiły się sms-y i e-maile z numerami telefonów. Oczywiście po zgodzie zainteresowanych osób. Zinternetu - małe szanse na interesujące i wiarygodne kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×