Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoś

Co myślicie o ludziach

Polecane posty

Gość Ktoś

Którzy kopiują jakieś mądrości życiowe na fb a sami się do nich nie stosują :) ? Znam kilka takich osób. Plotkara straszna    a innym zarzuca brak lojalności. Inna np matka niewychowanego dziecka poucza „wychowujecie swoje dzieci ...” a sama wychować nie potrafi. Lub „lepiej być biednym niż głupim „ a sama głupia jak but do tego głupia- te teksty mnie rozwalają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos

Wychowujcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laufer81

ludzia nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez znam takie osoby. Te cyctaty bardziej pasuja do nich samych niz do innych,bo jedna zwlaszcza za kase by wlasnej siostrze gardło przegryzla, meza traktuje jak psa,a na fb cyctaty o szacunku,miłosci i ze to jest wazniejsze niz bogactwo. Bleh... ale poza tym rybka mi to. Blokuje takie osoby,bo nie lubie czytać smętow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez mi się wydaje ze te osoby w jakiś sposób są osobami chorymi psychicznie. Maja urojenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Często mam ochotę takim osoba pod postem przypomnieć, ze dokładnie robią to o czym piszą :) żal takich osób gdyż te osoby są nieszczęśliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że są infantylni wrzucając na fb jakieś mądrości życiowe. Tak samo jak infantylni są ludzie, którzy to potem rozstrząsają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie ogladam profili,bo krew by mnie zalała.Jakim trzeba być człowiekiem,żeby siedzieć i wklejać cytaty?Wolę w tym czasie iść na spacer albo cokolwiek porobić,niż tak tracić czas.

I przez to wylądowałam na kafe 🙂 bo tu są wartościowe rozmowy czasami 😄

i można się pośmiać.

Za to na fejsie wszyscy sztywni albo nienaturalnie luzaccy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że są infantylni wrzucając na fb jakieś mądrości życiowe. Tak samo jak infantylni są ludzie, którzy to potem rozstrząsają.

A ty tez jesteś infantylna tym sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Ktos napisał:

A ty tez jesteś infantylna tym sposobem

Ja tego nie rozstrząsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ja nie ogladam profili,bo krew by mnie zalała.Jakim trzeba być człowiekiem,żeby siedzieć i wklejać cytaty?Wolę w tym czasie iść na spacer albo cokolwiek porobić,niż tak tracić czas.

I przez to wylądowałam na kafe 🙂 bo tu są wartościowe rozmowy czasami 😄

i można się pośmiać.

Za to na fejsie wszyscy sztywni albo nienaturalnie luzaccy.

Na fejsie też są wartościowe rozmowy. Tylko trzeba umiejętnie dobierać grupy dyskusyjne.

"Za to na fejsie wszyscy sztywni albo nienaturalnie luzaccy." - wszystko albo carne albo białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava

Alez to normalne, stad sie wzielo "pod latarnia najciemniej". U innych wszystko widzi sie duzo lepiej, niz u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×