Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tommy

35 lat i sam

Polecane posty

Gość tommy

chcesz zobaczyć cipkę

dobry tekst, nie chcę. Chcę się z kimś spotykać, bo nie jestem takim prymitywem jak ty. Żałosne, że kobieta pisze w ten sposób.

A jeszcze dalej, że kobiety się szanują. Widać na Twoim przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość tommy napisał:

nie szukam kobiet po rozwodach i nie myślę o nich jako o matkach swoich dzieci. Na razie chciałbym po prostu zobaczyć jak to jest,

pospotykać się z kimś niezobowiązująco. Ludzie, ja nigdy z nikim nie byłem.

przypomnij sobie swój wiek... swoimi wymaganiami ("nie może być rozwódką") zawężasz sobie znacznie szanse na ruszenie do przodu :classic_unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość tommy napisał:

nie szukam kobiet po rozwodach i nie myślę o nich jako o matkach swoich dzieci. Na razie chciałbym po prostu zobaczyć jak to jest,

pospotykać się z kimś niezobowiązująco. Ludzie, ja nigdy z nikim nie byłem.

przypomnij sobie swój wiek... swoimi wymaganiami ("nie może być rozwódką") zawężasz sobie znacznie szanse na ruszenie do przodu :classic_unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

może to dla Ciebie dziwne, ale ja nie szukam pierwszej lepszej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Człowieku, tu siedzą prawie same lochy z mizoandrią, które gnoją pravvików i czerpią z tego satysfakcję. Szkoda czasu na to forum. Nic Ci nie da użalanie się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Bleblebleble🧐 bleblebleblebl👺

Ble ble ble👩‍🎓

Blebleblebleble?🏓👔🎓🎩

Blebleblebleble!🐷🐖🐷

Ble🤣

 

Blebleble🤮

Blebleble🤭

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aha. Czyli dla Ciebie rozwódka to "pierwsza lepsza kobieta"? To ja nie mam więcej pytań. 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

boże co wy z tymi rozwódkami. Niech sobie rozwodnicy szukają rozwódek, będę mieli wspólny temat.

Temat jest o mnie, a nie o rozwódkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

słuchaj, każdy chyba chciałby dla siebie kawalera/pannę z dobrego domu, bezdzietnych i z "małym przebiegiem", no ale życie jest niestety inne. Poza tym nie te wymagania w wieku 35+ 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A jesteś rozwódką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

chyba nie chcesz powiedzieć, że jestem skazany na rozwódki, bo mam  35 lat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Rambo napisał:

A jesteś rozwódką?

nie jestem; jestem panną i żyję w związku nieformalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

to przestań pieprzyć o rozwódkach.:) bo rzygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A masz kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość tommy napisał:

nie szukam kobiet po rozwodach i nie myślę o nich jako o matkach swoich dzieci. Na razie chciałbym po prostu zobaczyć jak to jest,

pospotykać się z kimś niezobowiązująco. Ludzie, ja nigdy z nikim nie byłem.

To szukaj w wśród młodszych dziewczyn 20-25 lat.  Większość wolnych 35-latkek nie będzie się chciała z kimś spotykać niezobowiązująco. Widzę wśród znajomych tendencję, że jak ktoś spotyka drugą połówkę w wieku 30+ to szybko się deklaruje, bo wie, że czas na "pospotykania" i niezobowiązujące randki już minął, szczególnie jak chce się założyć rodzinę.

Wiem, że to nic miłego ale okres długiego randkowania i niezobowiązujących spotkań już Cię niestety ominął . Chyba, że będziesz szukać wśród młodych studentek, a do tego nie zależy Ci na założeniu rodziny i stworzeniu trwałego związku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Czy twój kot którego nie masz jest rozwiedziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

nie zależy mi na razie na założeniu rodziny ani na  stałym związku. No ale co tu dużo ukrywać, dla dziewczyn 20-25 letnich to już

powoli staję się starszym panem ( względnie panem po 30). Nie chcę się na razie deklarować, nie potrzebuję tego, chyba żeby mnie naprawdę zwaliło z nóg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

To w końcu co jest gorsze?

Rozwodnik +35

Prawiczek +35

Kawaler +35 który na pewno ma jakiś feler skoro w ogóle jest

Żonaty +35 ktory wziął pierwsza lepszą bo inaczej byłby kawalerem

Wielokrotnie Żonaty +35 

Wielokrotnie rozwiedziony +35

Wielokrotnie zgwałcony +35

Gwałciciel +35

Zgwałcony gwałciciel +35

Jest w ogóle jakaś opcja do której się nie przyczepia jak goofno do podeszwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość tommy napisał:

nie zależy mi na razie na założeniu rodziny ani na  stałym związku. No ale co tu dużo ukrywać, dla dziewczyn 20-25 letnich to już

powoli staję się starszym panem ( względnie panem po 30). Nie chcę się na razie deklarować, nie potrzebuję tego, chyba żeby mnie naprawdę zwaliło z nóg:) 

No widzisz dla młodszych jesteś starszym panem, dla starszych odpadasz, bo nie zależy Ci na założeniu rodziny ani na stałym związku...generalnie kiepsko to widzę. Jasne, że są gdzieś pewnie wolne 35letnie kobiety, którym nie zależy na rodzinie ani stałym związku ale to jest rzadkość. Ja w sumie nie znam żadnej takiej. Raczej kobiety 30+ zaczynają odczuwać presję posiadania rodziny więc skreślą Cię na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ty się w ogóle nie sugeruj tym co tu piërdölom.

Piërdölom bo tylko to umiom.

Nic więcej oprócz piërdölenia w życiu im nie wyszło to zrobią z tego konkurencję paraolimpijska

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

no ja nie odczuwam takiej presji, może dlatego że jestem facetem:). W sumie może przesadzam, że dla 20 latek jestem starszym panem. Nie mam po prostu kontaktu z takimi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość tommy napisał:

to przestań pieprzyć o rozwódkach.:) bo rzygać się chce.

to w takim razie rób sobie co chcesz, w końcu to nie ja mam problem tylko Ty 😁 Widzę, że jesteś z tych, co zjedli wszystkie rozumy i wszystko wiedzą najlepiej, więc nie qmam po co założyłeś ten temat skoro nie przyswajasz żadnych rad od ludzi i i tak zrobisz po swojemu??? Przejrzyj swoje odpowiedzi:  "Ale ja nie chcę...", "ale ja nie szukam...", "tylko niezobowiązująco...", "nie pierwszej lepszej..." etc. No to skoro tak dokładnie wiesz, czego chcesz to nie zaśmiecaj Internetu i idź działać: w wieku 35 lat szukaj sobie wartościowej panny 30+ do niezobowiązującego pospotykania się celem pobierania pierwszych nauk o relacjach damsko-męskich :classic_biggrin: Oj chłopie... nie masz zielonego pojęcia o życiu 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Druga konkurencja to praca

Trzecia to zarobki

Czwarta to wykształcenie

Ale i tak wszystko sprowadza się do puërdölenia.

Jak piërdölisz to reszta ci nie potrzebna.

A jak masz całą resztę i nie piërdolisx to spiëtdalaj

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

Wiem, że to nic miłego ale okres długiego randkowania i niezobowiązujących spotkań już Cię niestety ominął

akurat okres długiego randkowania i niezobowiązujących spotkań bardzo by mi się przydał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość tommy napisał:

no ja nie odczuwam takiej presji, może dlatego że jestem facetem:). W sumie może przesadzam, że dla 20 latek jestem starszym panem. Nie mam po prostu kontaktu z takimi osobami. 

Kobietom po prostu płodność spada znacznie szybciej, więc jeżeli chcą założyć rodzinę to szukają kogoś o podobnych poglądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość tommy napisał:

Wiem, że to nic miłego ale okres długiego randkowania i niezobowiązujących spotkań już Cię niestety ominął 

akurat okres długiego randkowania i niezobowiązujących spotkań bardzo by mi się przydał. 

 

To powodzenia w znalezieniu wolnej 35-latki, która będzie z Tobą randkować i spotykać się niezobowiązująco do 40stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

dlaczego piszesz tak ironicznie? Napisałem szczerze o swoich potrzebach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość tommy napisał:

dlaczego piszesz tak ironicznie? Napisałem szczerze o swoich potrzebach.

To nawet nie jest żadna ironia tylko tak to wygląda obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość tommy napisał:

nie zależy mi na razie na założeniu rodziny ani na  stałym związku. No ale co tu dużo ukrywać, dla dziewczyn 20-25 letnich to już

powoli staję się starszym panem ( względnie panem po 30). Nie chcę się na razie deklarować, nie potrzebuję tego, chyba żeby mnie naprawdę zwaliło z nóg:)

Nie każda rozwiedziona kobieta która ma dziecko szuka stałego związku i kolejnego męża tylko niezobowiazujacego towarzystwa, żeby miło spędzić czas i tyle. Nie ma presji na małżeństwo i dzieci bo już to ma za sobą. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×