Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bambino28

Wybór profilu w szkole średniej

Polecane posty

Gość bambino28

witam, z góry przepraszam za dział, ale nie znalazłem lepszego do tego tematu, sytuacja wygląda tak, że jestem uczniem 2 klasy liceum, obecnie profil biolchem, ogólnie odnalazłbym się na każdym profilu na jednym musiałbym włożyć więcej pracy na drugim mniej ale po każdym mam jakiś pomysł na siebie

human (pol, wos, his) - trochę wydaję mi się nudny, ale bardzo łatwy, bo łatwo przyswajam wiedzę z polskiego czy wosu. ogólnie te przedmioty są mi neutralne, po prostu są dla mnie ok. na humanie w mojej szkole są nauczyciele wymagający i dobrze tłumaczący. po humanie kilka pomysłów na siebie, napisałbym maturę z pol, wos + dodatkowo ang. 

biolchem - lubię biologię i chemię, ale materiał jednak jest ciężki, a przyznam, że jestem leniwy i jak patrzę na ten materiał to mnie to odtrąca, zwłaszcza ze na tym profilu w mojej szkole są bardzo luźni nauczyciele, którzy średnio tłumaczą a wyniki z matur wypadają jak wypadają. trzeba na tym profilu najwięcej siedzieć i się uczyć by ogarnąć braki nauczycieli a poza tym mimo że lubię biologię i chemię to długo ją przyswajam a nie jak w przypadku wyżej. mimo wszystko po biolchemie mam najwięcej pomysłów na siebie, z kilkanaście. napisałbym maturę z biol i chemii + dodatkowo ang lub albo bio albo chemii 

politechniczny (mat, fiz, inf) - matma i infa są dla mnie neutralne tak jak przedmioty humanistyczne. fizyki nienawidzę, wgl mi nie wchodzi i jej nie rozumiem. od matmy i infy są ok nauczyciele, bardzo wymagający ale idzie zrozumieć ich przedmioty, bo dobrze wykładają, ale są trochę stresujący przez poziom wymagania. fizyki natomiast uczy nauczyciel który jest totalnie zakręcony i sam jej chyba nie rozumie XD ale jakoś bym ją przeżył, żeby zdać nawet na 2. mimo wszystko po politechnicznym nie mam żadnych pomysłów na siebie, niektóre kierunki studiów jakie sprawdzałem mnie nawet nie interesują. maturę napisałbym z matmy i infy + dodatkowo ang. 

co byście wybrali na moim miejscu czytając opis wyżej? który profil? bardzo proszę o pomoc!! muszę zdecydować w przyszłym tyg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesław

Idź najmniejszą linją oporu, bo i tak gooowno z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Idz tam gdzie jest Ci najlatwiej tam bedziesz najbardziej sie sprawdzac. Nie ma co walczyc z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zależy co chcesz w życiu robić. Jak chcesz iść na studia do dobierz profil do wymagań rekrutacyknych. Jak nie idziesz i matura Ci do niczego nie potrzebna to bierz najłatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tell me tell me

A co chcesz w zyciu robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×