Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Pierwsze objawy ciąży

Polecane posty

Gość Monika

Dziewczyny okres spóźnia mi się jeden dzień i nie zapowiada się na to że w ogóle przyjedź bo brzuch mnie w ogóle nie boli. Staram się o dziecko. I czy na tak wczesnym etapie ciąży powinnam mieć już jakieś objawy ? Ja nie czuje się okresowo ani ciążowa i nie wiem już o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

Nie ugadniesz tego. W 1 ciąży nie miałam żadnych objawów, test zrobiłam jak się okres spóźniał tydzień. Gdzieś pod koniec ciąży zgaga męczyła troche i nogi puchły ale to tyle

 2 ciąża miałam mdłości od 3 dni, było mi słabo, nie wymiotowałam, ale pociągało mnie co chwile. Nie mogłam nic zjeść. Pomyślałam że się czymś strułam ale siostra mówi zrób test. Tak z głupia zrobiłam, dla żartu i żeby się odczepiła, bo nawet przed terminem miesiączki byłam jeszcze dzień czy dwa a tu wyszła od razu delikatna druga kreska 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Ja miałam ból piersi kilka dni po owulacji (tak jak zawsze przed okresem) do 8 tygodnia a potem od 9 mdłości już do końca. Test poztywny 2 dni po terminie okresu już pozytywny był. Z objawami ciężko zgadnąć najlepiej zrób betę z krwi i bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Ja miałam tylko ból piersi i ból brzucha jak na okres ale tylko jeden dzień 

Trzy dni po spodziewanej 2 grube krechy 

Teraz jestem w 5+4 i żadnych nowych objawów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×