Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 9293

Faceci wolicie biedniejsze czy bogatsze kobiety ?

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Gdybym był bogaty to bym chciał bogatą, biedną tylko do zabawy. Jestem biedny i nie chce nikogo, samemu najlepiej

Bogata by się bawiła Tobą,kobiety nie mają litości dla biedniejszych od siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

byś sie zdziwił jak przyjdzie potem do dawania kasy na jej rodzine, biedna chora matke, ojca,babcię, siostry , malych braci itp. Tajki równo tak doja frajerów z zachodu, zreszta nie tylko one. Za te pieniadze potem pół wsi zyje. Serio myslisz, ze biedna bedzie całe zycie sie cieszyć ze jej 15 lat wcześniej kupiłeś majtki i i codziennie ma pajde chleba?

W sumie dobrze mówisz, mieszkałam w niemczech i koleś miał żonę rosjanke , bogaty Niemiec ,musiał sponsorowac dom jej brata w Rosji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość 9293 napisał:

Bo zauważyłam że faceci jak biorą żonę z za granicy to raczej z bardzo ubogich państw nigdy bogatych 

Dlatego, że te z ubogich państw często doceniają to co dostają, kiedy te z bogatych (a Polska jest wcale zamożna) rzadko kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Piaskun napisał:

Dlatego, że te z ubogich państw często doceniają to co dostają, kiedy te z bogatych (a Polska jest wcale zamożna) rzadko kiedy.

Polska zamozna xD w Szwajcarii nie byłeś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

obojętne 🙂 Sam jestem raczej biedny, ale jak mi sie kobieta podoba, to zagaduję i się nie waham, nie ma to dla mnie znaczenia czy bizneswoman czy dziewczyna co sprzedaje jagody na bazarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Polska zamozna xD w Szwajcarii nie byłeś 

O tym piszę. Dla Ciebie szklanka jest do połowy pusta. Nie byłaś/łeś w Afryce. Czy chociażby na pobliskiej Białorusi. Ale do narzekania to pierwszy/a.

Trzeba być głupim do szczętu by chcieć za towarzysza kogoś tak zepsutego jak Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Piaskun napisał:

O tym piszę. Dla Ciebie szklanka jest do połowy pusta. Nie byłaś/łeś w Afryce. Czy chociażby na pobliskiej Białorusi. Ale do narzekania to pierwszy/a.

Trzeba być głupim do szczętu by chcieć za towarzysza kogoś tak zepsutego jak Ty. 

😁👏  Piaskun, w sedno! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość bobo napisał:

To zależy jakie one wyznają wartości. Ja uważam ze moje najmocniejsze cechy to to że można ze mną rozmawiać na wiele tematów (dużo czytam książek i interesuje się światem), jestem wyrozumiały, nie jestem radykalny, staram się zawsze znaleźć złoty środek, potorfie słuchać. Jeśli o wygląd chodzi to jestem w miarę przystojny ale bez fajerwerków. Jestem tez szczery i uczciwy ale wiem ze w dzisiejszych czasach to raczej cecha niepożądana. Mam świadomość ze mało współczesnych kobiet szuka w partnerach takich cech, ale ja nie nie mam tak silnego parcia na przypodobanie się komuś by się zmieniać.

Raczej nadajesz się na przyjaciela.jestes pewien, że jesteś hetero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

😁👏  Piaskun, w sedno! 

To ty jesteś ta gruba brzydka laska piaskuna ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Piaskun napisał:

O tym piszę. Dla Ciebie szklanka jest do połowy pusta. Nie byłaś/łeś w Afryce. Czy chociażby na pobliskiej Białorusi. Ale do narzekania to pierwszy/a.

Trzeba być głupim do szczętu by chcieć za towarzysza kogoś tak zepsutego jak Ty. 

Akurat Białoruś to słaby przykład bo jest duzo bogatsza i czystsza od Ukrainy, widać że jesteś tepakiem na bakier z edukacją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Dlatego, że te z ubogich państw często doceniają to co dostają, kiedy te z bogatych (a Polska jest wcale zamożna) rzadko kiedy.

To wychodzi na to że niemki czy Szwajcarki to same niewdziecznice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Raczej nadajesz się na przyjaciela.jestes pewien, że jesteś hetero?

Jestem hetero. A dlaczego tak uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To ty jesteś ta gruba brzydka laska piaskuna ? 

Tak. To ja, zakompleksiony głupawy człowieku ze Szwajcarii xd 😁. Uznaj wyższość Piaskuna nad tobą i pokornie oddaj mu pokłon, może kiedyś ządrzejesz i przestaniesz wypisywać głupoty .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To wychodzi na to że niemki czy Szwajcarki to same niewdziecznice 

Chwyty erystyczne typu argumentum ad absurdum pokazują li tylko że poza nimi nie masz nic do powiedzenia w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Chwyty erystyczne typu argumentum ad absurdum pokazują li tylko że poza nimi nie masz nic do powiedzenia w temacie.

A skont twoja bella? Z Czarnobyla? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Piaskun napisał:

Chwyty erystyczne typu argumentum ad absurdum pokazują li tylko że poza nimi nie masz nic do powiedzenia w temacie.

Czemu uważasz że tylko Ty możesz stosować te manipulacje,a inni nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czemu uważasz że tylko Ty możesz stosować te manipulacje,a inni nie? 

Musisz się jeszcze wiele nauczyć o prowadzeniu dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beks
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Musisz się jeszcze wiele nauczyć o prowadzeniu dyskusji.

Uuu. Jak tam twoja bella tylko z nazwy? Bbeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Akurat Białoruś to słaby przykład bo jest duzo bogatsza i czystsza od Ukrainy, widać że jesteś tepakiem na bakier z edukacją 

Ukraina była w lepszej kondycji finansowej nim Ameryka umociwała ten faszystów u władzy. A po przewrocie tam nie byłem.

Jednakowoż mało wiesz o kondycji ekonomicznej krajów ościennych a uroku osobistego masz tyle co kultury.

O twojej inteligencji nawet się nie wypowiem bo naprawdę nie ma o czym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekson
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Ukraina była w lepszej kondycji finansowej nim Ameryka umociwała ten faszystów u władzy. A po przewrocie tam nie byłem.

Jednakowoż mało wiesz o kondycji ekonomicznej krajów ościennych a uroku osobistego masz tyle co kultury.

O twojej inteligencji nawet się nie wypowiem bo naprawdę nie ma o czym 

Jednakowoż wypièrdalaj li do swojego paszteta którym się jeszcze niedawno podniecales wszem i wobec. Za słabo obrabiala gale panu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Bekson napisał:

Jednakowoż wypièrdalaj li do swojego paszteta którym się jeszcze niedawno podniecales wszem i wobec. Za słabo obrabiala gale panu?

Zabawne że aż tak bardzo się interesujesz moim życiem intymno-uczuciowym.

Czuję się niemal jak celebryta 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Zabawne że aż tak bardzo się interesujesz moim życiem intymno-uczuciowym.

Czuję się niemal jak celebryta 😛

Nic nie jest bardziej zabawne niż twoje wypowiedzi i udawanie mądrego. Hipokryto celebryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nic nie jest bardziej zabawne niż twoje wypowiedzi i udawanie mądrego. Hipokryto celebryto.

Żeby coś udawać trzeba przynajmniej wiedzieć jak owo coś wygląda. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żegnam ozięble

Li żenujący z ciebie pomiot. Męski hipokryta który zawsze ma najwięcej do powiedzenia o kobietach a który kończy z pasztetem. To nic że wyimaginowanym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Żegnam ozięble napisał:

Li żenujący z ciebie pomiot. Męski hipokryta który zawsze ma najwięcej do powiedzenia o kobietach a który kończy z pasztetem. To nic że wyimaginowanym. 

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Hahahah, no i Piaskun zaorał tępaka po raz kolejny :D  Ale dyskusja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Piaskun napisał:

Musisz się jeszcze wiele nauczyć o prowadzeniu dyskusji.

Jasne,  dla wątpliwej przyjemności czytania twoich wypocin nie będę sobie odswiezac zasad erystyki. Nie ma po co , bo wbrew dużemu ego i przekonaniu o swoim skrycie, to nie jesteś interesującym rozmówca i nie pociągnie dyskusji na poziomie.  I to naprawdę widać, no może na przyglupach z kafe to robi poziom, ale nie szalej z tą masturbacja samym sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Piaskun napisał:

Żeby coś udawać trzeba przynajmniej wiedzieć jak owo coś wygląda. 😛

Panienka odpadła z dyskusji, bo sama się ponieść emocjom, ale w sumie miała rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jasne,  dla wątpliwej przyjemności czytania twoich wypocin nie będę sobie odswiezac zasad erystyki. Nie ma po co , bo wbrew dużemu ego i przekonaniu o swoim skrycie, to nie jesteś interesującym rozmówca i nie pociągnie dyskusji na poziomie.  I to naprawdę widać, no może na przyglupach z kafe to robi poziom, ale nie szalej z tą masturbacja samym sobą 

Telefon zmienia. Zamiast poziom to wrażenie,zamiast skrycie sprycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jasne,  dla wątpliwej przyjemności czytania twoich wypocin nie będę sobie odswiezac zasad erystyki. Nie ma po co , bo wbrew dużemu ego i przekonaniu o swoim skrycie, to nie jesteś interesującym rozmówca i nie pociągnie dyskusji na poziomie.  I to naprawdę widać, no może na przyglupach z kafe to robi poziom, ale nie szalej z tą masturbacja samym sobą 

Cóż ja bym kogoś nudnego dawno zlał 😛

Au revoir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×