Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

DO przegrywow 30 letnich i mlodyszch, idzcie na terapie do DOBREGO terapeuty, zmiencie swoj nedzny zywot

Polecane posty

Gość gosc

bo inaczej minie 10 lat i bedziecie dalej w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam baw się w to

A po co komu dziewczyna? Może jeszcze taka co się puszczała na imprezach, mam taką teraz brać haha po co mi to? Małżeństwo rutyna? Samemu lepiej, po co pakować sie w bagno? Zazdrość, zdrady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

TAK POLECE DO ZYDA NA TERAPIE I MU POWIEM ZEBY WYPIERRDALAL Z POLSKI I ZABRAL ZE SOBA INNYCH PO CZYM DAM MU PIENIADZE TO NA PEWNO ROZWIAZE PROBELM KATOLICKIEJ OKUPACJI NARODU POLSKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
39 minut temu, Gość Sam baw się w to napisał:

A po co komu dziewczyna? Może jeszcze taka co się puszczała na imprezach, mam taką teraz brać haha po co mi to? Małżeństwo rutyna? Samemu lepiej, po co pakować sie w bagno? Zazdrość, zdrady. 

Idąc twoim rokiem rozumowania: A po co żyć? Życie to tylko sam ból, rozczarowania i potem i tak wszystko na końcu tracisz co uzyskałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Idąc twoim rokiem rozumowania: A po co żyć? Życie to tylko sam ból, rozczarowania i potem i tak wszystko na końcu tracisz co uzyskałeś. 

No bo tak jest. A żyć można dla siebie, swoich pasji, zainteresowań i samo rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No bo tak jest. A żyć można dla siebie, swoich pasji, zainteresowań i samo rozwoju

NO MOZNA ALE TY SIE LEPIEJ ZABIJ JEDNAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgloszony
2 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

NO MOZNA ALE TY SIE LEPIEJ ZABIJ JEDNAK

Wiesz że nawoływanie do samobójstwa jest ścigane z urzędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

No bo tak jest. A żyć można dla siebie, swoich pasji, zainteresowań i samo rozwoju

To nie dobre powody do życia bo i tak potem umierasz i tracisz wszystko: siebie, pasje, zainteresowania i samorozwój. No chyba że to wszystko ma służyć większemu celowi, który nas przeżyje i będzie trwać dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Człowiek nikt napisał:

To nie dobre powody do życia bo i tak potem umierasz i tracisz wszystko: siebie, pasje, zainteresowania i samorozwój. No chyba że to wszystko ma służyć większemu celowi, który nas przeżyje i będzie trwać dalej. 

Każdy umrze i straci wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Każdy umrze i straci wszystko

Nie każdy. Jak ktoś ma dzieci to co najmniej 50% jego DNA dalej żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Nie każdy. Jak ktoś ma dzieci to co najmniej 50% jego DNA dalej żyję.

I co mu po tym? A co jak adoptował dziecko, wtedy jego dna nie ma i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
39 minut temu, Gość Zgloszony napisał:

Wiesz że nawoływanie do samobójstwa jest ścigane z urzędu?

TWOJ ZYDOWSKI URZAD MOZE MI OBCIAGNAC CHUUJA RAZEM Z TWOJA MATKA KATOLSKI PRZYGLUPIE.

 

2 minuty temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Nie każdy. Jak ktoś ma dzieci to co najmniej 50% jego DNA dalej żyję.

CO CHUUJ TO GLUPSZY TUTAJ. TEN KUURWA MYSLI ZE ON TO JEGO GENOM. WSZYSCY DO WORA I DO SAUNY CYKLON B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuszna porada. Oni chcieliby zmienić swoje życie, ale oczywiście bez żadnego wysiłku. Tak dobrze niestety nie ma, trzeba się samemu przed sobą przyznać do swoich mankamentów i nad nimi pracować, a nie zaklinać rzeczywistość. Ale do tego trzeba mieć w sobie dużo pokory, uważam, że tylko takim ludziom może się udać. Na siłę nikogo nie uratujesz 🙂 Ja zawsze byłam człowiekiem, który chciał zbawić całą ludzkość, mam altruizm we krwi. Z wiekiem jednak zrozumiałam, że to nieosiągalne i nie jestem już nadgorliwa - pomagam tylko wtedy, gdy ktoś mnie o to poprosi, bo szanować trzeba też siebie. Uświadomił mi to niedawno pewien człowiek i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Od tego momentu naprawdę odżyłam 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie zdam zarobić jakiemuś lekarzowi już i tak mają za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
6 minut temu, Mizo napisał:

Słuszna porada. Oni chcieliby zmienić swoje życie, ale oczywiście bez żadnego wysiłku. Tak dobrze niestety nie ma, trzeba się samemu przed sobą przyznać do swoich mankamentów i nad nimi pracować, a nie zaklinać rzeczywistość. Ale do tego trzeba mieć w sobie dużo pokory, uważam, że tylko takim ludziom może się udać. Na siłę nikogo nie uratujesz 🙂 Ja zawsze byłam człowiekiem, który chciał zbawić całą ludzkość, mam altruizm we krwi. Z wiekiem jednak zrozumiałam, że to nieosiągalne i nie jestem już nadgorliwa - pomagam tylko wtedy, gdy ktoś mnie o to poprosi, bo szanować trzeba też siebie. Uświadomił mi to niedawno pewien człowiek i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Od tego momentu naprawdę odżyłam 🙂  

JAK TAM BEKART TATUS JUZ Z WIEZIENIA WYSZEDL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Nie każdy. Jak ktoś ma dzieci to co najmniej 50% jego DNA dalej żyję.

Wypyerdälay zyebië z tym swoim DNA i przekazywaniem genów. Jeszcze ci się trollu nie znudziło bredzenie jedno i to samo w każdym temacie? Zalej formę jakiejś karynie albo jowicie z blokowiska, a twoje poyebanë geny nie zanikną. Przynajmniej na chwilę😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Mizo napisał:

Słuszna porada. Oni chcieliby zmienić swoje życie, ale oczywiście bez żadnego wysiłku. Tak dobrze niestety nie ma, trzeba się samemu przed sobą przyznać do swoich mankamentów i nad nimi pracować, a nie zaklinać rzeczywistość. Ale do tego trzeba mieć w sobie dużo pokory, uważam, że tylko takim ludziom może się udać. Na siłę nikogo nie uratujesz 🙂 Ja zawsze byłam człowiekiem, który chciał zbawić całą ludzkość, mam altruizm we krwi. Z wiekiem jednak zrozumiałam, że to nieosiągalne i nie jestem już nadgorliwa - pomagam tylko wtedy, gdy ktoś mnie o to poprosi, bo szanować trzeba też siebie. Uświadomił mi to niedawno pewien człowiek i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Od tego momentu naprawdę odżyłam 🙂  

Ty też wypyerdälay trollico mizoandryczna. Nikt cię nie prosi o pomoc. W każdym temacie masz dużo do powiedzenia, a chüya się znasz na życiu😂

PS. Gdybyś mi chciała odpowiedzieć w swój poyëbany i pokrętny sposób jak masz w zwyczaju, możesz sobie darować i już teraz wypyerdälać z waleniem się na ryj😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dret
2 godziny temu, Mizo napisał:

Ja zawsze byłam człowiekiem, który chciał zbawić całą ludzkość, mam altruizm we krwi. Z wiekiem jednak zrozumiałam, że to nieosiągalne i nie jestem już nadgorliwa - pomagam tylko wtedy, gdy ktoś mnie o to poprosi, bo szanować trzeba też siebie. Uświadomił mi to niedawno pewien człowiek i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Od tego momentu naprawdę odżyłam 🙂  

Czyli kiedyś rozprawiczyłbyś starego praviczka w potrzebie, z dobroci serca a dziś gnębisz ich na kafe? Czy może wystarczy poprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Dret napisał:

Czyli kiedyś rozprawiczyłbyś starego praviczka w potrzebie, z dobroci serca a dziś gnębisz ich na kafe? Czy może wystarczy poprosić?

Wszystko na to wskazuje. A teraz menda pluje jadem na pravików. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty też wypyerdälay trollico mizoandryczna. Nikt cię nie prosi o pomoc. W każdym temacie masz dużo do powiedzenia, a chüya się znasz na życiu😂

PS. Gdybyś mi chciała odpowiedzieć w swój poyëbany i pokrętny sposób jak masz w zwyczaju, możesz sobie darować i już teraz wypyerdälać z waleniem się na ryj😂

Prawda boli najbardziej, Mizo ma rację jak zawsze, psycholig to samo ci powie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
6 minut temu, Gość gość napisał:

Wszystko na to wskazuje. A teraz menda pluje jadem na pravików. 

 Bo są żałośni, codziennie jeden żali się na swój nędzny żywot, a na następny dziej udaje, że jest zajeb.iście bez kobiety bo te są złe. Pravikom bije na dekiel i jakie to plucie, to  prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
19 minut temu, Gość Dret napisał:

Czyli kiedyś rozprawiczyłbyś starego praviczka w potrzebie, z dobroci serca a dziś gnębisz ich na kafe? Czy może wystarczy poprosić?

Rozprawiczyć to kobieta może chcieć, ale nie pravika przeterminowanego, przeterminowane rzeczy są niezdatne do użycia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Werka napisał:

Rozprawiczyć to kobieta może chcieć, ale nie pravika przeterminowanego, przeterminowane rzeczy są niezdatne do użycia. 

Sama jesteś przeterminowana, smrodliwa kaczpo😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Prawda boli najbardziej, Mizo ma rację jak zawsze, psycholig to samo ci powie. 

Kto to jest "psycholig"? Twój stary?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bez baby pozyjesz 90 lat jak mój wujek Stary kawaler. Z kobietą ta ku.rwa wydoi cię do zera i kopnie w doope jak mojego sąsiada, nie dożył emerytury nad czym ZUS się raduje. Wybieraj wolność albo pijawka i wszystko co najgorsze czyli kur visko znane jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bez baby pozyjesz 90 lat jak mój wujek Stary kawaler. Z kobietą ta ku.rwa wydoi cię do zera i kopnie w doope jak mojego sąsiada, nie dożył emerytury nad czym ZUS się raduje. Wybieraj wolność albo pijawka i wszystko co najgorsze czyli kur visko znane jako kobieta.

👏👏👏👏👏👏👏👏👏 I jeszcze raz 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

TERAPEUTA POMOZE MI OBALIC KOMPLEKS JUDAISTYCZNO-KORPORACYJNY ZLOZONY Z 2/3 LUDZKOSCI POPLECZNIKOW JEHOWY TAK BEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

bo inaczej minie 10 lat i bedziecie dalej w dupie

Co to znaczy przegryw? Facet bez dziewczyny, prawiczek? To jakieś żarty? Facet bez pasożyta na karku o nazwie baba jest życiowym wygrywem, a nie przegrywem. Przegrywem jest alkus, ćpun, kryminalista i w końcu facet który jeebiee całe życie na zachcianki księżniczki oraz bachorów, po czym zdycha przedwcześnie. Stary pravik wbrew pozorom jest panem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ty też wypyerdälay trollico mizoandryczna. Nikt cię nie prosi o pomoc. W każdym temacie masz dużo do powiedzenia, a chüya się znasz na życiu😂

PS. Gdybyś mi chciała odpowiedzieć w swój poyëbany i pokrętny sposób jak masz w zwyczaju, możesz sobie darować i już teraz wypyerdälać z waleniem się na ryj😂

Owszem, mam dużo do powiedzenia. W przeciwieństwie do Ciebie, Ty jedyne co potrafisz to komuś naubliżać i rzucać wulgaryzmami. Bardzo inteligentne, nie ma co. O takich przypadkach jak Ty właśnie pisałam, widać, że prawda zabolała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×