Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnygosc

Wyzywam Polki bo u żadnej nie mam szans

Polecane posty

Gość samotnygosc

Szczerze to sam kiedyś myślałem że kobieta to ta lepsza płeć, porzadniejesza, ale to takie same prymitywne świnie jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piep..rzysz się własną grabą z przymusu, gdy inni uprawiają namiętny seks ty żałosny przegrywie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I łapią przy okazji wenery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Piep..rzysz się własną grabą z przymusu, gdy inni uprawiają namiętny seks ty żałosny przegrywie. 

Namiętny se ks po godzinie znajomości, alkoholu pewnie jeszcze byle gdzie, z pewnością 😂 no i wiesz ok 70% mężczyzn nie uprawia seksu wcale lub bardzo rzadko także skończ to mierne babskie pie rdolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczankka

Ej darujcie sobie te podłe komentarze. Ja autora rozumiem. Też bym się zastanawiała poważnie czy chcę być w związku z facetem co sie pusz/czał z inną (no chyba że byłabym juz starsza i nie miała innego wyboru). Jak seks to tylko po ślubie, bo musze miec do człowieka zaufanie na zawsze żeby sie tak oddać a moje dziewictwo to najlepszy prezent. I nie jestem żadnym pasztetem, mam ogromne powodzenie, ale do tego mam zasady i silną wolę

Do autora: Spokojnie, są jeszcze szanujące sie osoby na świecie obu płci, widzę po ludziach z którymi się zadaję 🙂 . Radzę zmienić towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
6 minut temu, Gość Poczankka napisał:

Ej darujcie sobie te podłe komentarze. Ja autora rozumiem. Też bym się zastanawiała poważnie czy chcę być w związku z facetem co sie pusz/czał z inną (no chyba że byłabym juz starsza i nie miała innego wyboru). Jak seks to tylko po ślubie, bo musze miec do człowieka zaufanie na zawsze żeby sie tak oddać a moje dziewictwo to najlepszy prezent. I nie jestem żadnym pasztetem, mam ogromne powodzenie, ale do tego mam zasady i silną wolę

Do autora: Spokojnie, są jeszcze szanujące sie osoby na świecie obu płci, widzę po ludziach z którymi się zadaję 🙂 . Radzę zmienić towarzystwo

Wiem ubolewam tylko że większość nic się nie reprezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczankka

Faktycznie, ale to ich wybór... Szkoda czas tracić nad rozmyślaniem, niech robią co chcą. Szukaj swoich ludzi w świecie, bo też jest ich pełno, tylko że z reguły nie siedzą na tego typu forach  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość samotnygosc napisał:

I co poczulaś się lepiej, co za ameba 😂

Nie. Po prostu piszę prawdę prosto z mostu, zawsze to robię 🙂

35 minut temu, Gość w kość napisał:

ale aż tak?!

nie lepiej odwrócić się na pięcie?

po co ta dyskusja?

A czemu nie? Ja jestem bardzo cierpliwą osobą i  lubię dyskutować z ludźmi 🙂  Nawet jeśli czasem ręce opadają...

33 minuty temu, Gość samotnygosc napisał:

Wolno każdemu ale czemu w takim razie facet to ta "świ nia" a kobieta to ta lepsza, obie płcie są gow no warte, bez podziału kto lepszy, chodzi mi tylko o to że kobiety robią z siebie lepsze bo niby właśnie facet to ten śm iec co chodzi ru cha byle co a to wcale nieprawda, kobiety są takie same

A dlaczego miałyby być dla Was lepsze? Wszystkiego co złe kobiety nauczyły się od mężczyzn. Nareszcie przyszły czasy, w których kobiety nie traktują facetów jak jakieś guru, tylko ze wzajemnością. I słusznie. Teraz to facet musi się postarać, żeby mieć związek, bo kobieta byle czego nie weźmie i ma wymagania. I tego właśnie nie możecie przeżyć, że tak jak Wy, wolą bzykać niezobowiązująco, niż brać całą świnię dla jednej kiełbaski. Dlatego właśnie mamy wysyp "przegrywów", bo jak już dziewczyna się jakimś zainteresuje, to tylko takim z wysokiej ligi a reszta, która nie spełnia "standardów" płacze z samotności 🙂 No cóż, selekcja naturalna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
28 minut temu, Mizo napisał:

Nie. Po prostu piszę prawdę prosto z mostu, zawsze to robię 🙂

A czemu nie? Ja jestem bardzo cierpliwą osobą i  lubię dyskutować z ludźmi 🙂  Nawet jeśli czasem ręce opadają...

A dlaczego miałyby być dla Was lepsze? Wszystkiego co złe kobiety nauczyły się od mężczyzn. Nareszcie przyszły czasy, w których kobiety nie traktują facetów jak jakieś guru, tylko ze wzajemnością. I słusznie. Teraz to facet musi się postarać, żeby mieć związek, bo kobieta byle czego nie weźmie i ma wymagania. I tego właśnie nie możecie przeżyć, że tak jak Wy, wolą bzykać niezobowiązująco, niż brać całą świnię dla jednej kiełbaski. Dlatego właśnie mamy wysyp "przegrywów", bo jak już dziewczyna się jakimś zainteresuje, to tylko takim z wysokiej ligi a reszta, która nie spełnia "standardów" płacze z samotności 🙂 No cóż, selekcja naturalna 🙂

To uważaj zeby twojego dziecka kiedyś nie potraktowała selekcja naturalna w ten czy inny sposób 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc

Też macie ból że faceci nie chcą związku tylko biorą was najwyżej na noc a potem dowodzenia 🙂 najlepsze są te co dawały, zaliczyly wpadke, ru chacz się ulotnił i szukają fra jera bankomatu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość samotnygosc napisał:

To uważaj zeby twojego dziecka kiedyś nie potraktowała selekcja naturalna w ten czy inny sposób 😉

Nie mam dziecka i mi to nie grozi :)

3 godziny temu, Gość samotnygosc napisał:

Też macie ból że faceci nie chcą związku tylko biorą was najwyżej na noc a potem dowodzenia 🙂 najlepsze są te co dawały, zaliczyly wpadke, ru chacz się ulotnił i szukają fra jera bankomatu 🙂

Akurat za "wpadkę" odpowiedzialność biorą dwie osoby, więc choćby facet się wymigał od ojcostwa, to jego zakichanym obowiązkiem jest płacenie alimentów. A jeśli chodzi o "frajera", to i tak niejedna go znajduje - wystarczy mieć w sobie tylko trochę cwaniactwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
Przed chwilą, Mizo napisał:

Nie mam dziecka i mi to nie grozi 🙂

A CO ZJAEBALAAS JE O PODLOGE JAK MADZIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Azjatki... Ale z ciebie frajer szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtd
6 godzin temu, Mizo napisał:

Wszystkiego co złe kobiety nauczyły się od mężczyzn.

Za dużo Seksmisji się naoglądałaś.

6 godzin temu, Mizo napisał:

Teraz to facet musi się postarać, żeby mieć związek, bo kobieta byle czego nie weźmie i ma wymagania.

Bzdura. Waszym JEDYNYM wymaganiem jest wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfg
2 godziny temu, Mizo napisał:

Nie mam dziecka i mi to nie grozi 🙂

To bardzo dobra wiadomość! Twoje gówniane geny się nie rozmnożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×