Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy to drogo?

Polecane posty

Gość gosc

580 funtow mc juz z rachunkami za pokoj dla 1 osoby, wschodnia czesc Londynu. Nie "box room"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie drogo, bo my za 750 euro z opłatami wynajmowaliśmy mieszkanie 65 m2 z dużym tarasem,  w fajnej dzielnicy miasta 200 000 mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm

Radzę obejrzeć osobiście, bo podejrzanie tanio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny kosmos

Dlaczego wszyscy pakują się do zasyfiałego londynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12345

Nie znam Londynu, byłam kilka razy ale to turystycznie lub zawodowo, nie mieszkalam tam nigdy. ale to raczej tanio jak na Londyn.

Nie wiem czemu ludzi tam ciągnie do Londynu, by tam żyć. rozumiem, jesli ktoś ma super zarobki i uwielbia te tłumy.

Ale można mieć dobrze płatną i ciekawą pracę w innych miastach w UK. I tam można wynająć mieszkanie 60m2 w dobrej dzielnicy za np 700-900 funtów miesięcznie... a nie 600 za pokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Dla mnie drogo, bo my za 750 euro z opłatami wynajmowaliśmy mieszkanie 65 m2 z dużym tarasem,  w fajnej dzielnicy miasta 200 000 mieszkańców.

No to za takie mieszkanie w Londynie z £2000 plus oplaty...:/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No to za takie mieszkanie w Londynie z £2000 plus oplaty...:/ 

No to dlatego normalni ludzie nie mieszkają tam, gdzie ceny są z kosmosu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wschodnia część Londynu to szerokie pojęcie. Cena normalna, placilem tyle 10 lat temu. Te wszytskie porady odnosnie miejsca zycia nie maja sensu jesli nie wiemy jaki ktos ma cel wyjazdu. Powiedzmy sobie szczerze- cele zarobkowe to skonczyly sie praktycznie z wejsciem Polski do UE.  Londyn jest dla ludzi mlodych duchem, dla singli, dla ludzi rządnych wrazen. W tym miescie mozna byc anonimowym, żyć jak się podoba.Standard zycia będzie niższy niż w Polsce.. Jak jestęsmy uparci, pracowici,utalentowani to można zyć ciekawie i nituzinkowo, oczywiście większe szanse są na to, że nas to miasto pochlonie-nalogi, wieczna harówka, problemy emocjonalne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londynka
21 godzin temu, Gość gosc napisał:

580 funtow mc juz z rachunkami za pokoj dla 1 osoby, wschodnia czesc Londynu. Nie "box room"

Ale ktora czesc Londynu dokladnie? Bo Londyn jest duzy. Wschodnia czyli Shoreditch, Bow, Bethnal Green, Docklands, Stratford, leyton, Walhamstow, Snearsbrook, Romford? 

580 za Londyn generalnie to nie drogo, ale powiedzmy tak do granicy trzeciej strefy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubuu

Autor się nie pyta o wasze porady co do miejsca zamieszkania tylko czy drogo jak na wschodni Londyn 😉

Ja 6 lat temu płaciłam £600 plus rachunki we wschodnim Londynie (2/3 strefa). Za pokój średniej wielkości, stare budownictwo i dziura w ścianie wychodząca na zewnątrz jako wentylacja 😄 kilka kroków do stacji, więc zaoszczędziło się czas na dojazdach.  Teraz widziałam tam pokoje za £800 i to jeszcze jakieś meliny. Taniej nie było. Więc 580 spoko, tylko zależy jaka strefa i jak daleko do stacji itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hahaha pieknie ten temat pokazuje rozum polaczkow za granicą juz rozumiem czemu sie z was śmieją

 

typ pyta czy tyle za mieszkanie w konkretnej dzielnicy to drogo a ameby z jukeja juz musza sie pochwalic za ile to oni nie wynajmowali w innych miastach i wysmiewac wybór Londynu 

 

żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscF
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

hahaha pieknie ten temat pokazuje rozum polaczkow za granicą juz rozumiem czemu sie z was śmieją

 

typ pyta czy tyle za mieszkanie w konkretnej dzielnicy to drogo a ameby z jukeja juz musza sie pochwalic za ile to oni nie wynajmowali w innych miastach i wysmiewac wybór Londynu 

 

żenada

Mylisz sie.

Po prostu  nie ma sensu mieszkac w Londynie, jesli sie zarabia za malo jak na to miasto.  Ludzie tutaj pisza ile oni placa w innych miastahc, zeby pokazac, ze naprawde istnieja inne duze miasta i miejsca pracy w UK poza Londynem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felga
2 godziny temu, Gość goscF napisał:

Mylisz sie.

Po prostu  nie ma sensu mieszkac w Londynie, jesli sie zarabia za malo jak na to miasto.  Ludzie tutaj pisza ile oni placa w innych miastahc, zeby pokazac, ze naprawde istnieja inne duze miasta i miejsca pracy w UK poza Londynem. 

Następny 🙄 Autor nie pyta się o twoją opinię. Nie wiesz jaką ma pracę i jaką sytuację. Może musi lub chce w Londynie. Ja np nie miałam wyjścia jak np studiowałam. Teraz też w Londynie bo tu jest moja praca (i nie, nie ma poza Londynem. Taka branża panie madraliński). Czasami warto stulić dziub zamiast się madrawać. Zwłaszcza jak nikt nie pyta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscF
15 minut temu, Gość Felga napisał:

Następny 🙄 Autor nie pyta się o twoją opinię. Nie wiesz jaką ma pracę i jaką sytuację. Może musi lub chce w Londynie. Ja np nie miałam wyjścia jak np studiowałam. Teraz też w Londynie bo tu jest moja praca (i nie, nie ma poza Londynem. Taka branża panie madraliński). Czasami warto stulić dziub zamiast się madrawać. Zwłaszcza jak nikt nie pyta 😉

Pani, nie pan.

A jak branża? że nie ma w caluśkim UK? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felga
1 godzinę temu, Gość goscF napisał:

Pani, nie pan.

A jak branża? że nie ma w caluśkim UK? 😛

Taka branża i typ pracy, że na jedno stanowisko pracy jest tysiące chętnych 😉 nie bój się tobie ona nie grozi. Pracuje tam 10 lat i nawet najstarsi mędrcy nie pamiętają żadnych Polaków oprócz mnie. Jest coś podobnego poza Londynem, ale nie płacą już tak dobrze niestety...W sumie to byłoby spojone życie, ale jestem zbyt leniwa żeby coś teraz zmieniać. Zwłaszcza, że kolejna podwyżka za kilka miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscF
1 godzinę temu, Gość Felga napisał:

Taka branża i typ pracy, że na jedno stanowisko pracy jest tysiące chętnych 😉 nie bój się tobie ona nie grozi. Pracuje tam 10 lat i nawet najstarsi mędrcy nie pamiętają żadnych Polaków oprócz mnie. Jest coś podobnego poza Londynem, ale nie płacą już tak dobrze niestety...W sumie to byłoby spojone życie, ale jestem zbyt leniwa żeby coś teraz zmieniać. Zwłaszcza, że kolejna podwyżka za kilka miesięcy. 

Skoro nie grozi, to czemu nie podasz dokładnie jaki masz zawód 🙂 ? nie masz się przecież czego bać. nie musisz pisac nazwy firmy, ani adresu - ale zawód.

Chyba, że zmyślasz. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscF
26 minut temu, P. Pravik napisał:

Zwłaszcza, że kolejna podwyżka za kilka miesięcy

I myślisz, że tylko Ty jedna masz podwyżki w UK?  haha 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość Felga napisał:

Taka branża i typ pracy, że na jedno stanowisko pracy jest tysiące chętnych 😉 nie bój się tobie ona nie grozi. Pracuje tam 10 lat i nawet najstarsi mędrcy nie pamiętają żadnych Polaków oprócz mnie. Jest coś podobnego poza Londynem, ale nie płacą już tak dobrze niestety...W sumie to byłoby spojone życie, ale jestem zbyt leniwa żeby coś teraz zmieniać. Zwłaszcza, że kolejna podwyżka za kilka miesięcy. 

Celnie opisalas jeden z powodów dlaczego akurat Londyn. Jest mega drogo, czesto syfiasto, standard zycia niższy niż gdzie indziej ale za to perspektywy takie jak nigdzie. Centrale duzych firm, firmy badawcze, uczelnie to Wszytsko tylko Londyn. Oczywiscie kierowca można być wszędzie ale już miejsca pracy dla naukowaca czy specjalisty w finansach w takim Devon nie znajdziesz.  Miasto i rynek pracy bezwzgledny,ludzie nastawieni na sukces za wszelka cene, masa znajomych a brak przyjaciol-tak wyglada funkcjonowanie w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscF
35 minut temu, Gość gosc napisał:

Centrale duzych firm, firmy badawcze, uczelnie to Wszytsko tylko Londyn.

Oczywiscie, ze nie tylko Londyn, ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×