Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ikona

Starania o dziecko

Polecane posty

Gość Ikona

Witam . Od ponad 2 lat staramy się z mężem o dziecko ... po 8 miesiącach starań zaszłam w ciąże ale od razu ja straciłam w 5 tygodniu . Od tamtej pory minęło już półtora roku i nic ... okazało się ze za wysoka prolaktyna wiec zbijamy ja bromergoben plus lekarz wprowadził stymulację owulacji cli... 3 miesiące minęły i nic ... teraz wróciłam z wakacji i miesiączka się zatrzymała spóźnia się 2 dzień , ból kręgosłupa na dole biały delikatny śluz ... czekam . Boje się zrobić test ... nie chce się znów załamać gdy zobaczę jedna kreskę ... dziewczyny proszę powiedzcie jak to się stało ze wam się udało ? Jakiś złoty środek ? Ja już nie mam siły walczyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma złotego środka. Zrób test i juz. I przestań walczyć tylko odpuść i wyluzuj. Może za bardzo chcesz. Dużo siedzi w głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje się ... boje się ze znów będzie jedna kreska i czar  pryśnie ... każdy cykl test negatywny płacz ... tak bardzo pragniemy tego dziecka . Poprzednim razem gdy zaszłam w ciąże stało się to gdy kupiłam se małego kotka . Odblokowałam się i jakoś udało się ale po 5 dniach przyszedł krwotok i straciłam ciąże ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co w każdym miesiącu robisz test? Co miesiąc Ci się spóźnia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię zazwyczaj test dzień przed dniem spodziewanej miesiączki lub dzień po terminie Mam cykle co 28-31 dni nie są jakieś regularne . Różnie to bywa z tym okresem ale teraz przy bromergonie cykle zrobimy się regularne i były Na czas  , pierwszy raz przy tej kuracji się spóźnia okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie kończy świrowanie. Po co co miesiąc robisz test? Facet robił badania? Ty masz pełne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Ikona93 napisał:

Robię zazwyczaj test dzień przed dniem spodziewanej miesiączki lub dzień po terminie Mam cykle co 28-31 dni nie są jakieś regularne . Różnie to bywa z tym okresem ale teraz przy bromergonie cykle zrobimy się regularne i były Na czas  , pierwszy raz przy tej kuracji się spóźnia okres 

Bez sensu. Po cholere robisz ciągle te testy? Tylko się nakrecasz. Czekaj na okres, rób dzień, dwa po terminie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie badania zrobione . Wszytsko jest w jak najlepszym porządku a ciąży brak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Ikona93 napisał:

Wszystkie badania zrobione . Wszytsko jest w jak najlepszym porządku a ciąży brak 

Przecież i tak bywa. Nie ma co być zdziwionym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Ikona93 napisał:

Wszystkie badania zrobione . Wszytsko jest w jak najlepszym porządku a ciąży brak 

Nie da się zrobić wszystkich badań, tych są dziesiątki, ja miałam in vitro, a nie zrobiłam nawet połowy badań, na badania pękło 8000 zł. Masz co najwyżej zrobioną podstawę. Tak czy inaczej u niektórych trwa to dłużej, może komórki trochę słabsze, może spora fragmentacja dna plemników, może plemniki słabo wiążą się z komórką (na to też jest badanie) i uda się trochę później, a może faktycznie już się udało. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za podpowiedz . Miałam zrobione tylko podstawowe badania , nawet nie miałam pojęcia ze jest ich aż tyle 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Bez sensu. Po cholere robisz ciągle te testy? Tylko się nakrecasz. Czekaj na okres, rób dzień, dwa po terminie. 

Ona już założyła temat z pytaniem o objawy ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Ona już założyła temat z pytaniem o objawy ciąży 

No i co w tym złego ? Ciekawa jestem kto jakie miał bo ja np byłam przy pierwszej ciąży bardzo senna i zmęczona . Po co dziewczyno skaczesz po moich tematach ? Nie interesuje cię to wiec nie wchodź i nie czytaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Zrob test i daj znac czekamy i trzymamy kciuki. Mnie boli brzuch troche inaczej niz na okres ktory ma byc w czwartek. Pierwszy miesiac staran to sie nie nakrecam. Ale jak nic nie bedzie to musze zmienic prace i poczekac ze staraniami conajmniej 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Hania napisał:

Zrob test i daj znac czekamy i trzymamy kciuki. Mnie boli brzuch troche inaczej niz na okres ktory ma byc w czwartek. Pierwszy miesiac staran to sie nie nakrecam. Ale jak nic nie bedzie to musze zmienic prace i poczekac ze staraniami conajmniej 3 miesiace

Dam znać 😀 trzymam kciuki za nas kochana . Ty tez daj znać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×