Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ikona93

Stymulacja owulacji

Polecane posty

Witam dziewczyny . Która z was miała stymulację owulacji i obserwacje jajeczkowania i zaszła w ciąże ? Ile cykli wam to zajęło ? Staramy się z mężem od bardzo dawna i nic ... to już chyba ostatnia deska ratunku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Masz na myśli clo? Czemu nie spróbujesz czegoś naturalnego jak maca czy olejek z wiesiołka ? 

Ja po 1cyklu z clo miałam Ciąże pozamaciczną nie wspominam tej kuracji za dobrze. Silne bóle piersi i jajników a i tak goowno wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja miałam jeden cykl stymulowany ale nie skończył się dla mnie za dobrze. W drugi cyklu musiałam już odpuścić symulację bo zdrowie mi na to nie pozwoliło po poprzedniej i właśnie zaszłam w ciążę wtedy  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Hej! Ja dostałam letrozole bluefish i zaszłam w pierwszym cyklu, ciąża póki co zdrowa. Jeśli nie masz owulacji, to oczywiście może to być Twoja jedyna szansa bez wchodzenia w invitro. Zapytaj lekarza, na pewno wszystko Ci wyjaśni 🙂

Aha, co do naturalnych metod... Owszem, jeśli ktoś ma 22 lata to jak najbardziej, ale jeśli ktoś tak jak ja jest po 30tce to może trochę szkoda czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy już około 30 z mężem i po ponad dwóch latach starań nie mamy siły już na naturalne herbatki i tego typy środki . Nie wiem dziewczyny już co robić bo to 3 cykl z clo... i stymulacja i chyba nic z tego . Jak nie uda nam się do końca tego roku to chyba in vitro 😔😔😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×